Vase "Heart"

Фильтры
×
Price
Фильтры
Сортировка:
Цена ↓↑
Ceramic vase "Heart" white
9652
Ceramic vase "Heart" white
1500UAH
Ceramic vase "Heart" turquoise
9653
Ceramic vase "Heart" turquoise
1500UAH
Ceramic vase "Heart" red
9663
Ceramic vase "Heart" red
1500UAH
Ceramic vase "Heart" golden
9695
Ceramic vase "Heart" golden
6650UAH
Vase "Heart" chrysoprase
9899
Vase "Heart" chrysoprase
1500UAH
Vase "Heart" cobalt
9897
Vase "Heart" cobalt
4600UAH
Vase "Heart" obsidian
9896
Vase "Heart" obsidian
4600UAH
Vase "Heart" rose gold
9893
Vase "Heart" rose gold
4600UAH
Ceramic vase "Heart" yellow
9855
Ceramic vase "Heart" yellow
1500UAH
Ceramic vase "Heart" pink
9856
Ceramic vase "Heart" pink
1500UAH
Ceramic vase "Heart" pearl
9697
Ceramic vase "Heart" pearl
2500UAH
Vase "Heart" turquoise pearl
9900
Vase "Heart" turquoise pearl
1500UAH

Ваза Серце – ціна, замовлення, доставка

Найбільшою цінністю користуються оригінальні речі, які виготовлені майстрами на основі власної задумки. Саме таку продукцію можна найти в інтернет-магазині LoraShen. Серед таких вишуканих предметів до себе привертає увагу ваза Серце. Це особливий предмет декору, який має незвичну форму. Він стане центральним елементом столу на кухні або вітальні. Таку вазу варто поставити на видному місці з метою зробити акцент у оформлені домашнього інтер’єру.

Любов до прекрасних речей неодмінно зверне увагу сучасного покупця до вази у вигляді Серця. У нашому магазині представлені оригінальні моделі з різними кольорами:

 • білий;
 • червоний;
 • бірюзовий;
 • бузковий;
 • рожевий;
 • чорний.

Ваза повністю повторює форму Серця, що робить її незвичною та цікавою. Справжній анатомічний дизайн привертає до себе увагу та змушує затримати погляд. Вазу Серце купити можна для домашнього інтер’єру або придбати у якості оригінальної речі до:

 • ресторану;
 • бібліотеки;
 • музею;
 • виставочної зони;
 • офісу;
 • приймальні;
 • та для інших приміщень.

Продукція виготовлена з кераміки та покрита захисним матеріалом. Він придає поверхні вибраний колір, глянцевого вигляду та забезпечує приємні відчуття на дотик. Керамічна ваза Серце має дуже міцну основу. Завдяки кераміці вона здатна протидіяти появі подряпин та витримувати падіння з невеликої висоти.

Кераміка – це природний и безпечний для здоров’я людини матеріал, який має презентабельний зовнішній вигляд. А тому предмети з нього найкраще підходять для вироблення прикрас для домашнього інтер’єру.

Вазу з кераміки Серце можна встановлювати не лише дома, але й на вулиці, де вона, як прикраса, вдало доповнить стіл у бесідці, на відкритій веранді чи біля приміщення кафе. Виріб має стійку основу та діаметр горловини, який дозволяє зручно поставити у вазі букет свіжих квітів. Завдяки кераміці за вазою дуже легко доглядати та вимивати її від різного бруду.

Переваги покупки вази Cерце в LoraShen

В першу чергу покупець має можливість придбати виріб нашого власного виробництва. А це якісна продукція, яка виготовляється по оригінальному дизайну. З нашого каталогу можна вибрати вазу у прийнятному для вас кольорі.

Ми пропонуємо:

 • зручний та комфортний сервіс;
 • швидке оформлення заявки та доставку у будь-яке місто;
 • оплату зручним способом;
 • консультації по різним питанням;
 • великий асортимент;
 • доступні ціни.

Якщо ваш пошук привабливих та оригінальних речей в Україні вичерпано, ваш тонкий смак зможе задовольнити ваза у формі Серця. Це гарний подарунок як для себе, так і для близьких людей.

Як правильно вибрати вазу Серце

У продажу представлений один варіант вази. Тому при виборі потрібно звертати увагу на її колір. Зверніть увагу на те, з яким кольором ваза буде гармонічно дивитися у вашому кабінеті чи кімнаті.

Також потрібно звернути увагу на те, які квіти переважно будуть стояти у вазі. Якщо це червоні троянди, то для створення контрасту можна підібрати модель у білому або чорному кольорах. Якщо ви купуєте вазу на подарунок, то поцікавтесь у людини, яким кольорам вона віддає перевагу та придивіться до інтер’єру, у якому ви думаєте буде розміщений ваш подарунок.

При виборі користуйтеся своїми відчуттями та віддавайте перевагу саме тому кольору, який більше відкликається у вашому серці.

Як оформити заказ на вазу

Якщо вас зацікавила на вазу Серце ціна і ви хочете замовити предмет декору с доставкою у ваше місто, ви можете оформити заказ через онлайн форму. Ви можете скористатися зворотнім дзвінком на разі виникнення певних запитань. Ми одразу перетелефонуємо вам та відповімо на усі питання.

Розрахуватися з нами можна за допомогою банківської картки або замовити доставку з накладеним платежем. Одразу після замовлення ваш заказ буде відправлений на доставку. Робіть замовлення за допомогою мобільного телефону у будь-який зручний для вас час.

Часті питання від клієнтів нашого інтернет-магазину:

1. Якого розміру ваза?

Ваза має невеликі та компактні розміри. В діаметрі вона має розмір 13 см, а по висоті - 15 см. Вона дуже зручна для того, щоб її розташовувати не лише на столі чи підвіконні, але й на невеличкій полиці чи меблях.

2. Які квіти можна поставити у вазу?

Ваза має невеликі розміри, а тому в ній не можна тримати квіти великих розмірів. Це хороший варіант для низьких польових рослин та квітів, які мають невеликі розміри. В ній не можна розміщувати важкі букети, оскільки ваза може перевернутися під їхньою вагою. Це хороший варіант для ніжних та тендітних квітів.

3. Квіти можна ставити у всі отвори, які є у вазі?

Так, ваза повністю повторює анатомію серця у якого є отвори під артеріальну та венозну систему. Ваза зроблена так, що у всі отвори можна ставити квіти, що робить її оригінальною та привабливою.

4. До якого типу інтер’єра підходить керамічна ваза?

Ваза представляє собою універсальний виріб, який буде лаконічно виглядати як у класичному, так і сучасному інтер’єрі. Її часто купують для особливих приміщень, де кожна деталь має незвичайний дизайн. Але вона також гармонічно впишеться і у простий квартирний дизайн, де буде привертати до себе увагу.

5. Чи можна використовувати вазу на вулиці?

Завдяки кераміці, вазу можна використовувати на відкритому повітрі. Її можна залишати під дощем, що дозволяє декорувати літню кухню, столики біля ресторану, простір на відкритій веранді та інші місця.