Студія дизайну і флористики +380 (67) 247 79 71

Заміокулькас

Фильтры
×
Ціна
Фильтры
Сортировка:
Цена ↓↑
Заміокулькас
6823
Заміокулькас
1850грн
Заміокулькас, XS
6810
Заміокулькас, XS
360грн
Заміокулькас, S
6306
Заміокулькас, S
450грн
Заміокулькас, М
6307
Заміокулькас, М
870грн
Заміокулькас XL
6324
Заміокулькас XL
3900грн

Заміокулькас є привабливою кімнатною рослиною, яку можна вирощувати в домашніх умовах або на території саду. Любителі кімнатних рослин цінують його за невибагливість у догляді. Однак необхідно зазначити, що цвісти рослина буде дуже рідко. Тому в основному насолоджуються її красивим листям.

Заміокулькас по-іншому ще називають доларовим чи грошовим деревом. Головною рисою цієї рослини є її декоративність. Рослина настільки стійка до зовнішніх факторів, що вона не потребує постійного догляду. У народі вірять, що ця рослина в будинок приносить фінансовий добробут. Часто можна помітити цю рослину в кабінеті власника компанії, адже багато бізнесменів вірять, що вона приносить гроші.

Флористичний салон «LoraShen» пропонує купити заміокулькас різних видів. У нашому асортименті представлені рослини різних розмірів, які виростають досить великої висоти та мають велике листя, тому його часто купують для установки на підлозі. Ми пропонуємо ці рослини купити разом з красивим великим горщиком.

Чим привабливий заміокулькас

Квіти заміокулькас привертають до себе увагу шляхом достатньої висоти. Вони можуть зростати до 80 см, що робить їх помітними в інтер'єрі. Варто відзначити, що рослина росте повільно. За один рік вона може додати до 15 см. Якщо за рослиною постійно доглядати, то вона буде радувати своїм зовнішнім виглядом протягом близько 10 років.

У нашому магазині покупці мають змогу вибрати рослину різних розмірів. В асортименті представлений заміокульки з горщиком різних розмірів:

  • XS;
  • S;
  • L;
  • M.

Також з каталогу можна вибрати заміокулькас у гарному кашпо на привабливій дерев'яній підставці.

Головною особливістю цієї рослини є її листочки, які мають більшу товщину. Вони привертають до себе увагу своїм гарним блискучим глянцевим. Листя має таку поверхневу структуру, що здається, що вони покриті восковим нальотом. На поверхні листя помітні прожилки. Саме листя розміщується на витягнутих ніжках. Внаслідок того, що з коріння проростає багато ніжок, формується щільна і красива структура рослини. Вона має високу стійкість до посушливості шляхом м'ясистої бульби, в якій накопичується вода. У природному середовищі рослина так адаптується до посушливих регіонів.

Як заміокулькас використовується в прикрасі інтер'єрів

Купити заміокулькас можна для прикраси житлових та офісних інтер'єрів. Його часто використовують у фітодизайні внаслідок того, що він невибагливий до поливу. Дані рослини часто висаджують:

  • в оранжереї;
  • на балконах;
  • у саду;
  • у житлових кімнатах.

Заміокулькас вазон використовується у фітодизайні. Він має велику популярність завдяки можливості створення яскравих і помітних акцентів. Тому він найкраще підходить для прикраси адміністративних та офісних приміщень. Універсальний вид рослин дозволяє лаконічно комбінувати її з іншими квітами. Це дозволяє дизайнерам створювати стильні композиції.

З нашого каталогу покупці зможуть підібрати оптимальну рослину під різноманітний інтер'єр. При виборі орієнтуйтеся на розмір рослин та особливості інтер'єру.

Щоб рослина могла в інтер'єрі почуватися добре, для неї потрібно забезпечити доступ свіжого повітря. Часто дизайнери використовують ці рослини в широких дизайнерських горщиках, які дають змогу стильно прикрасити інтер'єр. Заміокулькас відмінно підходить для прикраси вітрин та підвіконь. Його часто можна побачити у торгових та розважальних центрах.

Умови для вирощування

Заміокультіс добре росте за помірної температури. Для нього потрібне світле місце з розсіяним світлом. Влітку його варто виносити на балкон або залишати в саду. У зимовий період краще тримати його ближче до вікна. Оскільки квітка не вимагає сильного поливу, здійснювати його потрібно таким чином, щоб на піддоні не залишалася вода. Якщо в теплі дні полив помірний, то взимку його потрібно здійснювати рідко. Перед поливом ґрунт повинен добре просохнути. Рослині легше переносити посуху, ніж надлишок вологи.

Заміокулькас не потребує обприскування листя. Його можна промивати, щоб зберегти на листі привабливий блиск. Пересадку рослини необхідно виконувати щорічно доки рослини додає у рості. Для цього необхідно забезпечити хорошу дренажну систему.

Флористичний салон LoraShen пропонує тільки здорові кімнатні рослини за доступною вартістю. Для замовлення телефонуйте до нас у зручний для вас час.