Студія дизайну і флористики +380 (67) 247 79 71

Флораріуми і бонсаї

Фильтры
×
Ціна
Фильтры
Сортировка:
Цена ↓↑
Композиція тераріум
6230
Композиція тераріум
3700грн
Композиція тераріум LED
6208
Композиція тераріум LED
2200грн
Композиція із рослинами L
7107
Композиція із рослинами L
2250грн
Дісхідія в колбі
6808
Дісхідія в колбі
1500грн
Флораріум в банці
6809
Флораріум в банці
2700грн
Фікус Бонсай у кашпо з водоспадом
1458
Фікус Бонсай у кашпо з водоспадом
1950грн
Рослина Бонсай в кашпо
6888
Рослина Бонсай в кашпо
650грн
Композиція із рослинами М
7106
Композиція із рослинами М
1850грн

Якщо ви хочете проявити до людини визнання чи повагу, то ви можете подарувати їй флораріум або бонсай. Це прекрасна та чарівна композиція, яка порадує будь-яку людину та подарує їй задоволення, гармонію та умиротворення. Невисока на бонсай дерево ціна дозволяє придбати його для всіх бажаючих. При цьому можна вибирати як дерева, так і дрібні рослини, які висаджуються в рамках невеликої композиції під склом.

Якщо говорити про яскравий і барвистий флораріум, то він є унікальною композицією з сукулентів і кактусів, розміщених під скляною посудиною. Всі елементи можуть бути компактно розміщені під відкритим або закритим склом у вигляді:

  • кулі;
  • півсфери;
  • піраміди;
  • іншої форменої фігури.

Бонсай купити варто для людей, які здатні знаходити радість у чомусь незвичайному та казковому. Адже саме такі композиції створюються досвідченими майстрами цієї справи. Це ювелірна та творча робота, яка передбачає правильного та грамотного поєднання всіх елементів.

Що таке флораріум

Рекомендуємо купити флораріум тим, хто бажає здивувати адресата своїм подарунком. Композиція містить мініатюрні рослини під декоративним склом. Всі рослини, які знаходяться там, вимагають мінімального догляду та поливу. Як правило, для цього підбираються різні види сукулентів і кактусів, так як вони мають підвищену стійкість до відсутності вологи. Єдина умова їхнього догляду полягає у забезпеченні достатньої кількості сонячного світла.

Щоб надати композиції більше декоративності до неї додають:

  • підсвічування;
  • гарні камінці;
  • імітацію водойми;
  • багато іншого.

Усі моделі флораріуму виготовляються досвідченими флористами із застосуванням якісних декоративних матеріалів. В одній композиції можуть використовуватися відразу кілька видів сукулентів, які мають різну форму та колір. Це дає можливість створювати гармонійні та оригінальні композиції, які прикрасять собою будь-який інтер'єр.

Бонсай

Якщо ви хочете здивувати адресата чимось незвичайним, то варто купити бонсай під склом. Це дивовижний світ природи, що створюється майстрами у мініатюрному вигляді. У ньому бонсай дерево виготовляється із стабілізованих рослин. Вони зовсім не вимагають догляду та поливу. Зробити такий подарунок доцільно для тих, хто часто подорожує та не має часу здійснювати догляд за живими рослинами. Така композиція здатна додати в інтер'єр соковитості та свіжості. У ній рослини наповнені спеціальним розчином, який дає можливість не змінювати зовнішній вигляд рослин протягом багатьох років. Він працює як антистатик, а тому на поверхні не осідатиме пил. Під склом бонсай дерево виглядає дуже ефектно та правдоподібно. Воно може додатково поєднуватися в одній композиції як з сукулентами, так і з різними декоративними матеріалами.

Якщо для справжнього дерева бонсай необхідний правильний догляд, режим поливу та підтримання потрібної температури, то для мініатюрних композицій робити нічого не потрібно. В результаті ви отримаєте ефектний елемент декору, який створить новий акцент і звертатиме на себе увагу.