Студія дизайну і флористики +380 (67) 247 79 71

Статуетки

Фильтры
×
Ціна
Висота
Діаметр
Фильтры
Сортировка:
Цена ↓↑
Декоративна статуетка "Риба"
9455
Декоративна статуетка "Риба"
1295грн
Декоративна статуетка "Голова"
9408
Декоративна статуетка "Голова"
4140грн
Статуетка "Гепард" стоїть
9432
Статуетка "Гепард" стоїть
1200грн
Статуетка "Гепард" лежить
9433
Статуетка "Гепард" лежить
1200грн
Статуетка "Гепард" крадеться
9434
Статуетка "Гепард" крадеться
1200грн
Набір статуеток "Слоники"
9437
Набір статуеток "Слоники"
3000грн
Статуетка "Бджола з кулею"
9414
Статуетка "Бджола з кулею"
1300грн
Прес-пап'є "Ящірка"
9415
Прес-пап'є "Ящірка"
3000грн
Жук "Олень"
9419
Жук "Олень"
3625грн
Статуетка "Посланець Зевса", білий
9406
Статуетка "Посланець Зевса", білий
16500грн
Тримач для книг "Слон"
9436
Тримач для книг "Слон"
3000грн
Статуетка "Півень" велика
5448
Статуетка "Півень" велика
1770грн
Статуетка "Півень" 2
5449
Статуетка "Півень" 2
1770грн
Статуетка Слон
1512
Статуетка Слон
11870грн
Декоративна фігура "Бик"
9450
Декоративна фігура "Бик"
2990грн
Декоративна фігура "Кінь"
9451
Декоративна фігура "Кінь"
3525грн
Декоративна фігура "Кінь" біла
9452
Декоративна фігура "Кінь" біла
3525грн

Унікальний декор сприяє створенню у приміщенні особливої ​​атмосфери. Насамперед йдеться про статуетки. Це оригінальні вироби, які здатні прикрасити будь-яку поверхню. Статуетки для дому чи офісу здатні зробити строгу обстановку в кімнаті затишною. Фігурки тварин створюють особливий вплив на емоційний стан людини. Для багатьох такі статуетки стають не просто елементом декору, а предметом колекціонування.

Види та особливості декоративних фігурок та статуеток

Із запропонованого асортименту можна вибрати дерев'яні статуетки ручної роботи, а також керамічні чи фарфорові моделі. Для виготовлення використовується деревина дорогих порід дерева, міцна порцеляна та стійка до пошкоджень кераміка. Декоративні фігурки відрізняються чудовим дизайном, який розробляється на основі авторського задуму.

Декоративні фігурки чудово виглядають із новорічним декором, а також іншими прикрасами будинку. Вони можуть мати гладку або рельєфну поверхню. Їх фарбують в один або різні кольори, залежно від ефекту, який автор хоче відобразити у своєму творінні.

Декоративні статуетки для дому

Як декоративні статуетки для дому можна вибрати фігурки у вигляді:

  • звірів;
  • людських фігур;
  • комах;
  • символу прийдешнього року;
  • рослин;
  • морських жителів.

Великі статуетки добре виглядають на підлозі біля каміну або у передпокої, а настільним виробом можна прикрасити журнальний столик, комод, тумбу або полиці. Статуетки проробляються до найдрібніших деталей, тому виглядають реалістично і вражаюче.

Різноманітність статуеток для декору

Великий асортимент статуеток дозволяє підібрати оптимальну модель для офісу, будинку, саду, альтанки, бібліотеки або музею. Різноманітність моделей дає можливість людині вибрати ту статуетку, яка на її розсуд красиво прикрасить існуючий інтер'єр приміщення.

Декоративні статуетки можна купити великих, середніх і дрібних розмірів. Мініатюрні моделі можуть бути не більшими за кришку від пластикової пляшки. Але якщо поставити їх у правильному місці та на очах для всіх, то навіть вони потраплять у поле зору будь-якої людини і стануть предметом захоплення.

Декоративні фігурки для саду

Вироби з кераміки добре протистоять впливу зовнішніх факторів. Тому їх можна встановлювати у саду, вздовж доріжок або перед парадним входом до будинку. Як правило, це великі статуетки, які мають достатній розмір, щоб їх можна було бачити здалеку.

Купити статуетки для саду можна у вигляді грибів, тварин, гномів, казкових персонажів та інших виробів. Вони розфарбовуються в яскраві кольори, щоб бути добре помітним і набувають особливого образу при нічному підсвічуванні.

Статуетки тварин у виконанні майстрів LoraShen

Ми пропонуємо статуетки купити з нашого каталогу, які виготовлені з якісних та довговічних матеріалів. Вони створюються нашими майстрами з їхнього власного творчого задуму. Всі вироби випускаються обмеженими партіями, а є моделі, виготовлені в одному екземплярі. Якщо ви хочете вибрати справді унікальну прикрасу з багатим зовнішнім виглядом, тоді вибирайте продукцію з нашого каталогу.

📲 Де купити гарні статуетки для дому?

Інтернет-магазин LoraShen пропонує багатий вибір презентабельних фігурок та статуеток. У нас можна придбати гарні та оригінальні моделі для дому. Ми пропонуємо фігурки, що створювалися на основі авторського задуму. Їх можна розставляти на підлозі, на каміні, офісному столі, полицях, комодах або в інших місцях.

🚚 Як замовити з доставкою елітні статуетки?

Замовити елітні статуетки з кур'єрською доставкою по Києву можна двома способами. У першому випадку ви можете оформити онлайн форму на сайті, а у другому випадку вам достатньо зателефонувати до нашого менеджера і домовитися з ним про зручний для вас час і вказати адресу, куди потрібно буде під'їхати кур'єру для доставки.

💎 Як підібрати статуетки для декору інтер'єру?

Насамперед зверніть увагу на стилістику свого приміщення. Правильно підібрана статуетка повинна доповнювати загальний інтер'єр і добре поєднуватися з прикрасами, що стоять поруч. Статуетки можуть створювати контраст із загальною гамою кольорів, щоб їх було краще видно або доповнювати вже існуючу кольорову палітру.

Яку статуетку поставити на стіл?

На столі в офісі директора презентабельно виглядатимуть фігурки середнього розміру. Вони добре підійдуть як центральна прикраса для комода або журнального столика. На комп'ютерному або невеликому столі варто розміщувати невеликі статуетки або кілька мініатюрних виробів.