Студія дизайну і флористики +380 (67) 247 79 71

Спатифіллум

Фильтры
×
Ціна
Фильтры
Сортировка:
Цена ↓↑
Спатифіллум у вазі "Місячна спіраль"
6030
Спатифіллум у вазі "Місячна спіраль"
2500грн
Рослина спатифілум, розмір S
6328
Рослина спатифілум, розмір S
180грн
Рослина спатифілум, розмір XS
6329
Рослина спатифілум, розмір XS
150грн
Спатіфіллум L
6804
Спатіфіллум L
1900грн
Рослина Спатифілум, Розмір M
1450
Рослина Спатифілум, Розмір M
480грн

Спатифіллум є красивою вічнозеленою рослиною, яка цвіте красивими квітами білого кольору. Якщо приділяти їм належну увагу і турботу, ви зможете споглядати їх повну красу. При цьому не потрібно докладати особливих зусиль, оскільки сама рослина є невибагливою у догляді. В результаті вашої турботи ви отримаєте тривале та гарне цвітіння. Багато хто вважає, що ця рослина приносить у будинок жіноче щастя та сімейний добробут.

Якщо ви готові виконувати всі рекомендації щодо догляду за цією квіткою, то можете сміливо купувати її у флористичному салоні «LoraShen». Ми пропонуємо спатіфіллум купити в гарному горщику та доглянутому вигляді. У нас ви можете вибрати здорові рослини за прийнятною вартістю. Для покупців ми пропонуємо кімнатні рослини, що знаходяться на різній стадії свого розвитку. Ви можете придбати молоді рослини або квіти, які знаходяться вже в самому соку свого розвитку.

Температурний режим

Для того, щоб квітка спатифіллум росла повноцінно і приваблювала своєю красою, необхідно витримати правильний температурний режим. Найкраща температура для росту цієї рослини знаходиться в межах 18-25 градусів. Потрібно стежити, щоб у літній період температура не переходила за цей діапазон. У зимовий час, коли рослина перебуває у стані спокою, можна припускати зниження температури до 16 градусів. Якщо температура опускатиметься нижче, то існує ймовірність того, що рослина почне хворіти й в результаті вона може загинути. Коли в приміщенні температура знаходиться трохи нижче 18 градусів, то квітка буде рости, але розвиток перебуватиме на повільній стадії.

Освітлення

Якщо ви вирішили купити спатифіллум, то подбайте про те, щоб для нього було досить багато світла. Це одне з головних правил щодо його догляду. У зимовий період, коли дні стають коротшими, підтримувати рівень освітлення потрібно за допомогою лампи. У літній період рослину потрібно ставити ближче до світла. Однак світло має бути розсіяним. Якщо на вазон спатифіллум потраплятимуть прямі промені сонця, то на його листі можуть залишитися опіки.

Режим поливу

Спатифілум належить до тропічних рослин. Щоб квітка правильно росла, необхідно забезпечити правильний полив. Робити це потрібно 2-3 рази на тиждень. Волога не повинна застоюватись у горщику. Перед поливом переконайтеся в мірі зволоженості ґрунту. Коли ви поливатимете рослину, ґрунт повинен бути трохи сухим. Горщик для рослини підбирається з добрим дренажним шаром.

Якщо ви хочете порадувати вашу рослину, то забезпечте для неї теплий душ. При цьому потрібно стежити, щоб вода не потрапляла на приквітки. У спеку листя можна обприскувати з пульверизатора. Вода повинна бути кімнатної температури. Ви можете помітити, що після процедури листя ставатиме сильнішим.

Потрібно стежити, щоб у приміщенні була підвищена вологість, оскільки рослини мають тропічні корені. У зимовий період спатифіллум потрібно тримати якомога далі від джерел тепла. Хорошим варіантом підтримки необхідної вологості буде купівля зволожувача повітря. Його робота позитивно вплине як на рослину, а й здоров'я всіх членів сім'ї.

Грунт

Рослини висаджуються в горщик, який за розміром найкраще підходить для кореневої системи. Дренажний шар укладається знизу. Він не допустить застою вологи. Горщик потрібно поміщати в пухкий ґрунт. Він повинен мати слабокислу реакцію. У магазині краще вибрати готовий субстрат, який призначений для вирощування тропічних культур.

Щоб рослина отримувала всі необхідні поживні речовини, її потрібно підгодовувати вчасно. До добрива обов'язково має входити фосфор і калій. Підживлення необхідно вносити один раз на два тижні. Взимку робити це потрібно раз на місяць. Вносити добрива необхідно у теплі дні у зволожений ґрунт.

Якщо ви хочете придбати за вигідною ціною спатифіллум, тоді дзвоніть до нас або залишайте заявку на сайті.