Студія дизайну і флористики +380 (67) 247 79 71

Румбокси

Фильтры
×
Ціна
Фильтры
Сортировка:
Цена ↓↑
RoomBox "Спальня"
9201
RoomBox "Спальня"
12750грн
RoomBox "Вітальня"
9202
RoomBox "Вітальня"
12750грн
RoomBox "Кабінет"
9203
RoomBox "Кабінет"
12750грн
RoomBox "Їдальня" рожева
9204
RoomBox "Їдальня" рожева
12750грн
RoomBox "Їдальня" блакитна
9205
RoomBox "Їдальня" блакитна
12750грн
RoomBox "Спальня з трюмо"
9206
RoomBox "Спальня з трюмо"
12750грн

Кожна дівчинка любить грати у «дочки-матері». Для цієї гри можна використовувати ляльковий будиночок, який є мрією кожної дівчинки.

Що таке Roombox?

Румбокс являє собою той заповітний ляльковий будиночок, у якого відсутній передній фасад. Це дозволяє дитині бачити будинок у розрізі та одразу мати вільний огляд та доступ до внутрішньої частини будиночка. Якісно виготовлений 3Д румбокс є ляльковою коробкою, яка розробляється не тільки дизайнерами, але також педагогами та психологами. Ця іграшка викликає в дитині потяг до рольових ігор, що сприяє розвитку:

 • мови;
 • уваги;
 • усидливості;
 • фантазії;
 • дрібної моторики рук;
 • образне мислення;
 • соціальним навичкам;
 • комунікації.

Румбокс інтер'єрний конструктор складається із трьох стін та даху, які створюють єдиний каркас для кімнат. У кімнатах відображається в дрібних деталях обробка на стінах, а також розміщуються мініатюрні меблі. Дизайнерами все створюється таким чином, щоб відобразити справжню подобу мебльованої кімнати, в якій виконаний ремонт у певному стилі.

Різновиди конструктора 3d румбокс

За розмірними параметрами такі іграшкові будиночки можуть відрізнятися різною кількістю поверхів та кімнат. Невеликі вироби представлені як румбокс спальня, де є одна кімната, де можна покласти ляльки спати або грати в те, як вони проводять час.

Як одна кімната, румбокс також може бути представлений у вигляді:

 • кабінету;
 • кухні;
 • вітальні;
 • дитячої кімнати.

Великі конструктори виготовляються у вигляді будинку на кілька поверхів, в якому достатньо місця для того, щоб грати відразу кількома ляльками.

Купити румбокси від Студії LoraShen в Україні

Унікальні будиночки з однією кімнатою ви можете придбати для своєї дочки у нашому інтернет-магазині. У нас представлені румбокси, в яких при виготовленні опрацьовуються найдрібніші деталі. Ми пропонуємо румбокс купити, у якого внутрішній простір кімнати виконано в єдиному стилі. Це може бути класичний інтер'єр, також кімната в стилі прованс, ар-деко або інших.

У кожному будиночку встановлюються мініатюрні та красиві меблі, які точно повторюють формою справжні предмети меблів. Навіть трюмо, ліжка та кришталеві люстри точно виготовляються з відображенням найдрібніших деталей. Якщо ви хочете порадувати доньку унікальним та якісним подарунком, від якого вона буде у захваті, тоді сміливо замовляйте нашу продукцію з можливістю її доставки кур'єром по Києву чи поштовими компаніями по всій Україні.

🚚 Чи можна купити румбокс з доставкою по Києву?

Наша компанія пропонує замовити продукцію з доставкою по Києву. Наш особистий кур'єр доставить вашу покупку за вказаною адресою та у зручний для вас час. Доставка здійснюється у будь-який район Києва. До інших міст доставка здійснюється поштовими компаніями.

Як вибрати румбокс для ляльок?

Що ближче до вашої дитини, то й варто купувати. Вибрати подарунок можна разом із вашою дочкою. Дитина точно знає, який варіант будиночка їй знадобиться. Якщо ви хочете зробити сюрприз, то дійте інтуїтивно. Можете подивитися на діапазон ляльок, які є в арсеналі іграшок вашої дочки і відповідно підібрати під них підходящий румбокс.

🏡 Які види лялькових будиночків румбокс є в наявності?

У каталозі нашого магазину можна вибрати румбокс у вигляді спальні, кабінету, вітальні чи їдальні. У продажу представлено кілька різних варіантів, серед яких ви знайдете оптимальну модель для вашої дочки.