Студія дизайну і флористики +380 (67) 247 79 71

Сансевієрії

Фильтры
×
Ціна
Фильтры
Сортировка:
Цена ↓↑
Сансевієрія мікс (Sansevieria Cylindrica Mix)
6201
Сансевієрія мікс (Sansevieria Cylindrica Mix)
1650грн
Сансевієрія (лат. Sansevieria trifasciata Moonshine Decorum)
6019
Сансевієрія (лат. Sansevieria trifasciata Moonshine Decorum)
1450грн
Сансевієрія Laurentii
1449
Сансевієрія Laurentii
320грн
Сансевієрія "Hahnii" мікс
6294
Сансевієрія "Hahnii" мікс
200грн
Сансівєрія Hanni середня
6301
Сансівєрія Hanni середня
320грн
Сансевієрія у кашпо
6872
Сансевієрія у кашпо
475грн
Сансевієрія Mikado 3
6051
Сансевієрія Mikado 3
530грн
Сансевієрія Mikado 2
6053
Сансевієрія Mikado 2
530грн
Сансевієрія Mikado 1
1445
Сансевієрія Mikado 1
530грн
Флокована сансевієрія мікадо 2
6204
Флокована сансевієрія мікадо 2
490грн
Сансевієрія Біг Ліф
6862
Сансевієрія Біг Ліф
1950грн

Сансевієрія – це декоративна рослина, яку багато хто знає під назвою «тещин язик». Культура є невибагливою у догляді. Вона привертає до себе увагу за рахунок довгого і красивого листя із щільною структурою. На поверхні пластин є незначні візерунки, а з обох боків можуть йти жовті смуги. Привабливий вигляд має групова посадка. В даному випадку в одному горщику може бути велика кількість листя, що робить всю композицію більш насиченою та привабливою.

Флористичний салон «LoraShen» пропонує купити cансевієрію за доступною вартістю. Це рослина, яка росте на півдні Азії, Індії та Америці. Завдяки своїй невибагливості їх можна легко вирощувати у домашніх умовах. Навіть садівник-початківець легко впорається з їх вирощуванням. Тому їх часто можна побачити у сучасних інтер'єрах. Завдяки своєму привабливому вигляду ці рослини часто використовуються для декорування інтер'єру.

Рослина виділяється чіткою структурою листя, яка виростає від самої основи коріння. Вони можуть у довжину зростати більше 1 метра. Особливість цієї рослини полягає в тому, що вона може відрізнятись різними відтінками зеленого кольору. При правильному догляді можна досягти і гарного цвітіння. Після нього формуються плоди у вигляді кулястих ягід. Однак побачити, коли вони цвітуть, можна дуже рідко.

Основні види

Ми пропонуємо сансевієрію купити у Києві різних видів. Усі вони відрізняються між собою деякими відмінностями. У них на листі можуть формуватися візерунки у вигляді:

 • розводів;
 • вкраплення;
 • ліній.

Наявність цих візерунків робить рослину більш привабливою і виразною на тлі інших квітів з однотонним листям. В інших видів рослин на пластинах листя виділяються візерунки з різним відтінком зеленого.

Великою популярністю користуються такі сорти:

 • кирка;
 • граціозна;
 • велика;
 • трисмугова;
 • циліндрична;
 • робуста;
 • футура
 • бентл.

У всіх цих сортів розетка формується біля основи. Це створює враження, що квітка росте у формі куща. Листові пластини мають велику форму і відрізняються гострим кінцем.

Особливості з вирощування та догляду

Для того, щоб досягти здорового вигляду у рослини, квітку сансевієрію потрібно вирощувати в певних умовах.

Це світлолюбна рослина, тому для неї потрібний хороший рівень освітлення. Найкраще, якщо рослина стоятиме на підвіконні, у якого вікна виходять на захід чи південь. Одна з головних переваг цієї рослини полягає в тому, що вона здатна активно рости за будь-якої температури. Навіть якщо в кімнаті буде трохи прохолодно, то квітка від цього не страждатиме. Також не потрібно надто думати про підживлення. Її можна виконувати один раз на рік. Якщо ви хочете, щоб рослина почувала себе ще краще, можете робити це частіше. Шкоди від цього не буде.

У літні дні, коли сонце перебуває високо у небі, квітку необхідно ховати у тінь. В іншому випадку прямі промені сонця залишать на листі опіки. Головним правилом під час догляду за квіткою є правильний полив. Не треба допускати, щоб у ґрунті застоювалася вода. Справа в тому, що коріння рослини дуже чутливі до надлишку вологи і при постійному вологому середовищі вони будуть швидко загнивати. Влітку рослина добре розвивається при температурі в межах 20-25 градусів. А взимку для неї краще забезпечити прохолоду не більше ніж 11-14 градусів.