Студія дизайну і флористики +380 (67) 247 79 71

Аглаонеми

Фильтры
×
Ціна
Фильтры
Сортировка:
Цена ↓↑
Аглаонема Silver Bay
1454
Аглаонема Silver Bay
3050грн
Аглаонема середня
6219
Аглаонема середня
720грн
Аглаонема Freedom
6310
Аглаонема Freedom
3350грн
Аглаонема довголиста
6311
Аглаонема довголиста
655грн
Аглаонема
6043
Аглаонема
630грн

Прикрашати інтер'єри за допомогою екзотичних та декоративних рослин стане одним з найкращих рішень щодо озеленення живого чи офісного приміщення. В даному випадку ви можете звернути увагу на таку квітку, як аглаонема. Це рослина, яка має південноазіатське походження. Вона привертає увагу за рахунок пухнастого листя. Важливо помітити не лише її декоративний вигляд, але й користь. Листя квітки містить фітонциди, які очищають повітря. Багато хто відзначає, що ця рослина здатна залучити удачу і створити у приміщення гарний настрій і приємний мікроклімат.

Основні види

Флористичний салон «LoraShen» пропонує купити аглаонему різних видів. Найбільшою популярністю користуються такі види як:

  • скромна;
  • червона;
  • округла;
  • ребриста;
  • мінлива;
  • Марія;
  • Крит;
  • Батерфляй;
  • Фрідман;
  • Супервайт.

Всі види відрізняються між собою формою та забарвленням листя, що дозволяє для покупців вибрати гідний варіант з урахуванням особистих уподобань.

Якщо ви хочете купити аглаонему, то ви можете підібрати підходящий варіант у нашому інтернет-магазині. У нас ви можете вибрати квітку, яка у висоту виростає від 30 см і вище. У більшості сортів листя може виростати довжиною до 25 см. У всіх квітів листя густе, а поверхня гладка. На ній можуть бути вкраплення або смужки. Більшість видів не потребує особливого догляду, тому це оптимальний варіант для тих, хто хоче наповнити живе місце зеленню і при цьому не приділяти їй багато часу.

Правила догляду

Квітка аглаонема є невибагливою культурою. Тому її можна купувати навіть для новачків. Квітка буде рости, навіть якщо не приділяти їй багато часу. У природних умовах ці рослини зацвітають у середині літа. Однак при вирощуванні в домашніх умовах час цвітіння зміщується на осінь та зиму. У аглаонема квіти не сильно перетворюють загальний вигляд рослини, тому в основному її купують через красиве і розкішне листя.

Ще однією істотною перевагою рослини є те, що вона здатна рости, не вимагаючи сильного освітлення. Це дає можливість встановлювати вазон аглаонема у коридорі чи інших затінених місцях у квартирі чи офісі. Важливо при визначенні місця, де буде квітка, не поставити її там, де на неї потраплятимуть прямі промені сонця. Інакше під їх впливом листя може просто згоріти. Також якщо ви придбали рослини з вкрапленням, необхідно їх встановити в місці, де буде розсіяне світло. Якщо цього зробити, то сам візерунок з часом може зникнути. Всі інші види можуть бути навіть у закритих приміщеннях без вікон. У літній період квітку можна виносити на вулицю, але ставити її потрібно в тіні і в тому місці, де немає протягів.

Температурний режим для вирощування цієї культури лежить у діапазоні від 20 до 25 градусів. Він може різко реагувати на перепади температур, тому їх необхідно уникати. Потрібно також стежити, щоб повітря було достатньо вологим. Якщо воно буде сухим, тоді листя почне жовтіти або скручуватися в трубочку. Якщо ви забезпечите досить високу вологість у приміщенні, то рослина вас радуватиме насичено зеленим відтінком.

Рослини не люблять протягів, але приміщення потрібно регулярно провітрювати. Так як вони мають велике листя, то на ній з часом накопичується пил, який краще витирати. Якщо ви хочете, щоб листя по-особливому блищало, тоді в магазинах можна купувати спеціальні спреї. Потрібно бути готовим до того, що рослини можуть уповільнити обмін вологи.

У природному середовищі аглаонема розвивається в тропічному кліматі. Тому вона звикла до рясного поливу. Якщо ви правильно дотримуватиметеся періодичністю поливу, який необхідно здійснювати щодня, то квіти вас радуватимуть своєю молодістю і свіжістю, а також буйним зростанням. Можна рідше поливати, якщо кімнатна рослина стоїть у тіні. Для поливу краще вибирати очищену воду з низьким рівнем жорсткості. Вона має бути кімнатної температури. Взимку частота поливу знижується. Однак не варто допускати, щоб грунт був сухим.