Еко відповідальність

У 2021 року ми стоїмо на порозі важливого вибору: зберегти нашу планету, допомогти їй подолати екологічні кризи або залишитися в стороні, дати відбутися безповоротним змінам, які відобразяться на житті кожного з нас (по кращому сценарію вчених через 50 років, а по гіршому – вже через якихось 10)!

Глобальне потепління, забруднення світового океану, руйнування озонового шару, забруднення ґрунту, вирубка лісів і опустелювання, скорочення біорізноманіття – все це наслідки життєдіяльності людини за останні два століття.

І в 21 столітті людство стоїть перед одним з найважливіших викликів в своїй історії - як вплинути на ситуацію і зменшити негативний вплив людини на планету?!

Важливо розуміти, що цей глобальний виклик – це виклик не тільки для країн і урядів супердержав, але й для кожного з нас. Розуміння, що планета – наш з вами дім – вже перший крок на шляху до вирішення екологічних проблем!

Ми, команда LoraShen, обіцяємо теж докласти максимум зусиль в питанні еко-відповідальності і запрошуємо вас приєднатися до нашої ініціативи!

Ми приймаємо для безпечної утилізації та повторного використання:
🌿 пакувальну плівку (віддайте її одразу нашому кур'єру при отриманні, за умови, що надалі букет не буде транспортуватися вами самостійно);
🌿 пробірки з-під квітів;
🌿 капелюшні та інші коробки;
🌿 декоративні тарілки;
🌿 флористичні "оазиси", які ми безпечно утилізуємо;
🌿 надавайте перевагу сухоцвітам, а не штучним квітам!

А також нагадуємо, що ви можете приносити домашні вази, наші в'язані коробки та сумки, в яких ми з величезним задоволенням повторно зробимо для вас квіткові композиції для дому.

Врятуємо планету разом!
З любов'ю, LoraShen