Декорування

Сучасні бренди, магазини і торгові марки давно перейшли в нову інформаційну еру, де недостатньо бути просто шановним брендом, тепер важливо вибудовувати зі споживачем іншу комунікацію і бути для клієнта lovemark, емоційним і з яскравою історією компанією. Розповісти цю історію легко і цікаво можна за допомогою сезонних декорацій, вітрин, ілюмінацій.
Команда LoraShen, володіючи креативною і технічною базами, може впоратися з декораціями і оформленнями будь-якого рівня складності. На нашому рахунку такі масштабні проекти, як внутрішні декорації в ТРЦ Ocean Plaza, Dream Town, Globus, вітрини компанії Roshen у всіх містах України і за її межами, світлові ілюмінації в Пасажі для Helen Marlen Group і багато інших знакових проектів.

За додатковою інформацією або розробкою індивідуального проекту
звертайтесь за телефоном +380672477971 або пишіть shop@lorashen.com.ua

Потрібна консультація? Дякуємо за Ваше звернення

Звяжіться зі мною
Найближчим часом з Вами звяжеться проектний менеджер.

Провести великий семінар або зустріч ділових партнерів у великій залі чи на відкритому повітрі неможливо без попередньої підготовки. Особливо коли йдеться про офіційні зустрічі чи прес-конференцію, яка зніматиметься на камеру. Щоб забезпечити всім відвідувачам та гостям заходи комфортні умови та створити гарну картину для оператора, необхідно добре попрацювати над декоративним оформленням зали.

Заходи та особливості їх проведення

Грамотне оформлення конференції є важливим завданням, яке може бути спрямоване на створення оптимальних умов для презентації продукту або проведення важливої ​​зустрічі. У деяких випадках потрібно просто прикрасити маленький бутік на честь його відкриття. Але при цьому варто проявити професіоналізм і створити якісну картинку, щоб гості заходу отримали візуальне задоволення від декорацій, що оточують їх.

Оформлення ділових заходів починається з того, що потрібно визначити:

 • приблизно кількість гостей;
 • наскільки інтенсивно використовуватиме той чи інший зал;
 • де буде знаходитись світлодіодний екран;
 • з якого боку вестиметься відеозйомка;
 • де буде продукт для презентації;
 • багато іншого.

У деяких випадках ділові зустрічі, семінари чи конференції проводяться на відкритому повітрі. У разі необхідно враховувати особливості ландшафту відкритої місцевості. З урахуванням його особливостей потрібно правильно розташувати та прикрасити сцену. Якщо захід може затягнутися до вечірнього часу, то обов'язково потрібно подбати про створення тимчасової системи освітлення.

Діловий підхід та якісна реалізація

Неможливо виконати оформлення конференції без професійного підходу. За це повинні братися виключно фахівці, які добре розуміють усі тонкощі цієї роботи.

У кожному випадку потрібна якісна продаж. Тому для оформлення приміщення мають використовувати виключно якісні матеріали. Якщо планується використання живих квітів та букетів, то потрібно щоб це були красиві та помітні композиції. При цьому вони повинні прикрашати приміщення, але не бути надто пишними, щоб не відволікати глядача від ведучого на сцені.

Підготовка зали для проведення конференції потребує багато зусиль та знань. Важливо правильно вибрати стиль та предмети декорування, щоб вони одночасно:

 • прикрашали зал;
 • зонували простір;
 • виділяли основний продукт презентації;
 • допомагали відвідувачу відчути комфортну атмосферу;
 • відповідали тематиці заходу;
 • підходили під стиль приміщення, де проводиться зустріч.

Всі ці та інші тонкощі варто враховувати під час організації бізнес-зустріч на високому обласному, регіональному або державному рівні.

Якщо ви хочете, щоб проведення зустрічі пройшло максимально якісно, ​​ви повинні довірити прикрасу залу досвідченій команді, яка добре знає, які прийоми декорування необхідно використовувати, щоб якнайкраще підготувати місце для проведення зустрічі.

Послуги з оформлення заходів

Якісна реалізація з підготовки приміщень здійснюється за умови забезпечення повного комплексу послуг. Наші спеціалісти надають усі необхідні послуги з оформлення заходів будь-якого масштабу. Цей список містить:

 • проектування;
 • дизайн;
 • вибір стилістики;
 • виготовлення стендів та інших конструкцій;
 • виготовлення логотипу та встановлення літер;
 • прикраса приміщення композиціями із квітів;
 • створення арт-об'єктів з їх підсвічуванням.

Глобальні заходи, що проводяться у великих залах, мають особливу складність у їхньому декоруванні. Для цього необхідно використовувати масштабні стенди та підбирати великі декоративні елементи, які добре будуть видно навіть з найдальшого ряду. При цьому вони повинні знаходитися в правильно розташованому місці, щоб вони не затуляли собою частину екрана і не обмежували місце на місці для виступу. Все це враховують наші співробітники та беруть до уваги під час проектування та розробки дизайн проекту.

Переваги оформлення конференцій у LoraShen

Компанія LoraShen пропонує максимально вигідні умови співпраці. Ми готові показати портфоліо, де показано, які проекти ми встигли реалізувати і наскільки професійно ми підходимо до виконання поставлених завдань.

Серед наших переваг слід зазначити:

 • виконання проекту у точно обумовлені терміни;
 • використання для декорування якісних матеріалів;
 • прикраса залу виконується лише за допомогою свіжих кольорів;
 • ми готові зробити оригінальний подіум для розміщення головного продукту презентації;
 • беремося за проекти будь-якого рівня складності;
 • у роботі використовуємо креативний та творчий підхід.

Наші співробітники готові створити оптимальні умови для презентації, які дозволяють усім учасникам отримати максимальне задоволення від проведеної зустрічі.

Навіщо потрібно оформляти заходи?

Оформлення заходу може показати статус та професійний підхід його організаторів. За допомогою декорування можна створити комфортні умови для всіх гостей, а також виділити на передній план продукт, що рекламується. Якісне декорування дозволить створити привабливу картину для оператора, якщо планується зйомка зустрічі.

📝 Що входить до переліку послуг з оформлення ділових заходів?

У послуги команди декораторів входить проектування та створення макету розташування всіх елементів прикраси. У наше завдання входить закупівля матеріалів, створення стендів, виготовлення логотипу, а також інших конструкцій з їх встановленням на сцені та по всьому залу.

📲 Як оформити замовлення на декорування?

Щоб оформити замовлення, вам необхідно зателефонувати до нас та домовитися про зустріч із професійним декоратором. Він виїде на місце, де проводитиметься зустріч і там запропонує варіанти оформлення зали та озвучить остаточну вартість за всі послуги. За потреби ми створимо візуальний проект для точного узгодження всіх деталей.