Рекомендації щодо догляду за квітами

Приймаючи в подарунок букет квітів, Ви можете бути впевнені в тому, що квіти професійно підготовлені флористом: стебла акуратно підрізані, а з нижньої частини видалені зайве листя. Для того, щоб квіти в букеті/композиції простояли якомога довше, ознайомтеся, будь ласка, з рекомендаціями щодо догляду від флористів інтернет-магазину LoraShen:

 1. Якщо Ви отримали букет і плануєте далі його перевозити по місту, особливо в холодну пору року, транспортувальну упаковку знімати не рекомендується.
 2. Зберігати квіти при температурі вище + 4° С, інакше вони можуть замерзнути.
 3. Вдома, отримавши букет в подарунок, зніміть транспортувальну плівку.
 4. Не рекомендується знімати стрічку, адже це допоможе зберегти форму букета.
 5. Оновіть зрізи рослин на 1,5-2 см. Бажано зробити довгий косий зріз, що дозволить квітам краще вбирати воду. Для цієї роботи використовуйте гострий чистий ніж або секатор для рослин.
 6. Акуратно видаліть нижнє листя, щоб воно не торкалося води у вазі.
 7. Перед тим як налити воду в вазу, помийте її з мийним засобом – таким чином ви змиєте пил і мікроби, що осідають у вазі.
 8. Використовуйте свіжу холодну водопровідну воду. Переконайтеся в тому, що ви даєте квітам достатньо води. В ідеалі, ваза повинна бути на 3/4 заповнена водою.
 9. Не обприскуйте квіти водою. Виняток становлять гортензії, вони люблять воду.
 10. Щодня міняйте воду. Особливо в спеку або в будинках з центральним опаленням, оскільки вода не тільки поглинається рослинами, але і випаровується.
 11. По можливості, щодня оновлюйте зріз рослин на 1,5-2 см.
 12. Якщо Ви використовуєте підгодівлю для зрізаних квітів, дотримуйтесь правильного дозування і рекомендацій щодо догляду, що описані на упаковці виробника.
 13. Важливе значення має постійна помірна температура вмісту квітів. Квіти повинні стояти в світлому приміщенні, але не під прямими сонячними променями.
 14. Не ставте букет поруч з фруктами. Вони виділяють етилен, шкідливий для квітів.
 15. Небажано, щоб в кімнаті були протяги.
 16. Ніколи не ставте квіти поблизу від радіаторів, кондиціонерів або під прямі сонячні промені.

Рекомендації з догляду за композиціями в капелюшних та інших коробках:

 1. Якщо Ви отримали букет і плануєте далі його перевозити по місту, особливо в холодну пору року, транспортувальну упаковку знімати не рекомендується.
 2. Зберігати квіти при температурі вище + 4° С, інакше вони можуть замерзнути.
 3. Вдома, отримавши букет в подарунок, зніміть транспортувальну плівку.
 4. Щодня перевіряйте наповненість флористичної губки водою. Для цього необхідно промацати губку в декількох місцях. Там, де більш суха поверхня, необхідно підливати воду - використовуйте свіжу холодну водопровідну воду.
 5. Не обприскуйте квіти водою. Виняток становлять гортензії, вони люблять воду.
 6. Якщо Ви використовуєте підгодівлю для зрізаних квітів, дотримуйтесь правильного дозування і рекомендацій щодо догляду, що описані на упаковці виробника.
 7. Важливе значення має постійна помірна температура вмісту квітів. Квіти повинні стояти в світлому приміщенні, але не під прямими сонячними променями.
 8. Не ставте композицію поруч з фруктами. Вони виділяють етилен, шкідливий для квітів.
 9. Небажано, щоб в кімнаті були протяги.
 10. Ніколи не ставте квіти поблизу від радіаторів, кондиціонерів або під прямі сонячні промені.

Сподіваємося, що наші поради допоможуть продовжити життя Вашим квітам!

У тому випадку, коли з квітами протягом 20 годин з моменту отримання щось трапилось, просимо Вас звернутися з рекламацією в наш інтернет-магазин.

Насолоджуйтесь красою!