Студія дизайну і флористики +380 (67) 247 79 71

Різноманітні Книги

Фильтры
×
Ціна
Фильтры
Сортировка:
Цена ↓↑
Книга Homo Deus: за лаштунками майбутнього
7405
Книга Homo Deus: за лаштунками майбутнього
420грн
Книга Непокірні
7407
Книга Непокірні
495грн
Книга флористична "The Flower Hunter"
7448
Книга флористична "The Flower Hunter"
1990грн
Книга для креативних флористів "Flower Porn"
7450
Книга для креативних флористів "Flower Porn"
1140грн
Книга Всі квіти Парижа
7451
Книга Всі квіти Парижа
340грн
Книга Школа квітів: практичний посібник з мистецтва квіткового аранжування
7406
Книга Школа квітів: практичний посібник з мистецтва квіткового аранжування
1450грн
Книга-посібник Jane Packer's Flower Course
7408
Книга-посібник Jane Packer's Flower Course
940грн

Гаджети, що широко розповсюдилися, склали гідну конкуренцію книгам. Однак процес читання книги, до якої можна доторкнутися та відчути легкий аромат її сторінок, не порівняти з електронними носіями. Тому справжні поціновувачі справжніх знань та самого процесу читання вважають за краще тримати в руках паперові видання та засипати під шелест книжкових сторінок.

Сьогодні книжковий світ сповнений дивовижних історій. Асортимент книжок багатий і щороку поповнюється творами нових авторів. Кожен може купити книгу з вибором улюбленого жанру, а також з урахуванням його потреб та інтересів. Постійний процес читання дозволяє розвивати інтелект та розширювати словниковий запас. Тому так важливо купувати книги для людей різного віку. Хороша книга допоможе:

 • зняти стрес;
 • покращити пам'ять;
 • розвинути інтелект;
 • отримати задоволення від пізнання закладеного в книгу сенсу чи інтриги.

Якщо вас цікавить особистий зріст та розвиток, тоді неодмінно читайте нову книгу хоча б раз на місяць.

Доставка книг від LoraShen

Завдяки послугам з доставки книг від компанії LoraShen, покупці можуть вибрати з каталогу будь-який книжковий екземпляр та замовити його з доставкою по Києву нашим кур'єром. Якщо ви живете в іншому місті, зможете оформити доставку за допомогою поштової компанії.

Наші послуги дозволяють купити книги в Україні та оформити їх доставку для дорогої вам людини. Таким чином, ви можете зробити подарунок для близького друга чи родича на відстані. Якщо вам потрібна книга терміново, наш кур'єр виконає адресну доставку по Києву протягом 1-2 годин.

Ми пропонуємо замовити книги з доставкою спільно з букетом квітів або іншими оригінальними та практичними речами. У нас представлений великий асортимент авторських ваз, статуеток, подарунків, прикрас, декоративних та інших речей.

Вибрати книгу на подарунок

Інтелектуальний подарунок завжди має особливу цінність. Книга, як джерело знань, емоцій та креативних ідей, є оптимальним подарунком для освіченої та інтелігентної людини.

Вважається, що регулярне читання дозволять розвивати мозок, що необхідно у будь-якому віці. Тому вибирати книгу у подарунок варто як дорослим, так і дітям. Особливу увагу варто привернути до себе популярні твори. Таким чином, вам вдасться подарувати саме ту книгу, яка буде бажаною для прочитання.

Щоб вибрати хороший книжковий подарунок, варто попередньо дізнатися про побажання людини. Комусь подобається перечитувати зарубіжну класику, хтось віддає перевагу сучасній літературі. Одні люблять читати фантастику, інші цікавляться біографією знаменитих особистостей.

При виборі книги на подарунок варто звернути увагу на обкладинку. Гарно оформлена обкладинка та дизайн обкладинки покращують презентабельність книги. Її завжди хочеться потримати в руках, а це вже перший крок до її прочитання.

Кому варто дарувати книги

Книга це добрий подарунок для будь-якої людини. Проблема в тому, що не завжди ми вміємо правильно зробити такий подарунок. Адже для людини, яка не знайома з твором і не зацікавлена ​​у її прочитанні, потрібно зробити невелику презентацію та викликати почуття цікавості до того, що автор хотів розкрити у своєму сюжеті. Якщо людина не схильна до читання, то їй однозначно варто купувати бестселери, які припадають до душі навіть тим, хто рідко читає книги.

Сьогодні купити книги онлайн можна у будь-якому жанрі, а це розкриває можливості для покупки гарного подарунка. Жінкам можна подарувати роман із любовною інтригою. Для домогосподарок не буде зайвою книга рецептів. Сучасні підлітки люблять читати фантастику, а також книги про чаклунство.

Останнім часом великою популярністю користуються книги з психології. Для багатьох людей вони стають дороговказом до розуміння свого життя та покращення взаємин з оточуючими людьми.

Для ділової людини варто подарувати книги про бізнес, аналітику, кар'єрне зростання, маркетинг та інші напрямки. Будь-який приватний підприємець значно покращить свою діяльність після того, як дізнається про найбільш передову інформацію про те, як у сучасних умовах розвивати та множити бізнес.

Асортимент книг в LoraShen

У нашому інтернет-магазині купити книги можна від найвідоміших та найпопулярніших авторів. В асортименті представлені книги від таких письменників, як:

 • Джим Коллінз;
 • Наполеон Хілл;
 • Джен Сінсеро;
 • Андрій Курпатов;
 • Стівен Протеро;
 • Михайло Лабковський;
 • Мег Мікер;
 • Колін Тіппінг;
 • Марк Рендольф;
 • інші.

Серед переліку книг у каталозі є багато хороших робіт, які допоможуть людині після їх прочитання підвищити свою самооцінку, поставити правильні цілі, зрозуміти себе, набути впевненості у своїх силах, а можливо навіть змінити своє життя на краще.

📲 Де замовити книги у Києві?

Бажаєте знайти відповідну книгу для читання або подарунок, тоді зверніть увагу на каталог продукції інтернет-магазину LoraShen. У нас вам вдасться вибрати книги у різних жанрах з навчальною інформацією чи добре продуманим сюжетом.

👛 Скільки коштує доставка книг?

Доставка книг по Києву коштує 100 грн. Наш кур'єр доставить ваше замовлення за вказаною адресою безкоштовно, якщо вартість покупки перевищуватиме 1000 грн. Експрес-доставка коштує 200 грн. і виконується протягом 1-2 годин. Вартість доставки за межі Києва розраховується індивідуально.

🚚 Як оформити адресне замовлення книг у подарунок?

Для оформлення адресного замовлення книг із доставкою вам необхідно зателефонувати до нашого менеджера. Він прийме у вас заявку і домовиться, коли необхідно доставити книгу адресату.