Студія дизайну і флористики +380 (67) 247 79 71

Підсвічники

Фильтры
×
Ціна
Фильтры
Сортировка:
Цена ↓↑
Підсвічник керамічний міні Bougies La Francaise
9711
Підсвічник керамічний міні Bougies La Francaise
270грн
Підсвічник керамічний Bougies La Francaise
9710
Підсвічник керамічний Bougies La Francaise
580грн
Свічник "Корали"
9423
Свічник "Корали"
785грн
Свічник "Корал"
9424
Свічник "Корал"
1770грн
Свічник із орнаментом
4615
Свічник із орнаментом
670грн
Золотий свічник
9701
Золотий свічник
995грн
Свічник патина, S
1485
Свічник патина, S
1095грн
Свічник патина, M
1484
Свічник патина, M
1150грн
Свічник патина, L
1483
Свічник патина, L
1880грн

У класичних інтер'єрах завжди знайдеться місце для розміщення підсвічників. Це унікальні вироби, які сьогодні використовуються як декоративна продукція. Сучасні дизайнерські підсвічники відмінно підійдуть для різних стилів в інтер'єрі, адже вони можуть мати не лише стандартну форму канделябру, але й зовсім інший вигляд.

Декоративні підсвічники

Декоративні моделі підсвічників відрізняються:

  • особливою формою;
  • гарним орнаментом;
  • вигнутими ніжками;
  • використанням дорогих матеріалів.

Покупці можуть звернути увагу на те, що підставка підсвічника може бути виконана у формі орлиної лапи, дроту, що звивається, або красивого цільного орнаменту. Вона може бути циліндричної форми, куди вставляється скляна основа для розміщення свічки. Кожен декоративний підсвічник виготовляється на основі оригінального задуму автора.

Різновиди ексклюзивних підсвічників

Так як ексклюзивні підсвічники виготовляються на основі ідеї автора, то їх буває безліч. Вони можуть мати унікальну форму, різні розміри і абсолютно непередбачуваний дизайн.

У продажу можна побачити підсвічники - склянки. Ці вироби зі скла, колба яких знаходиться на красивій декоративній підставці. Покупець може звернути увагу на підсвічники, які мають одну або відразу кілька підставок для встановлення свічок.

При виборі моделей звертайте увагу на їхній діаметр і висоту, щоб знати які свічки необхідно під них купувати. Важливо також зважити на матеріал виготовлення. Це може бути метал, скло чи кераміка. Підсвічник керамічний за міцністю займає середне місце між виробами з металу та скла. Вони мають незвичайну форму та яскравий декор. У свою чергу скляні підсвічники більш крихкі, але відрізняються приголомшливим зовнішнім виглядом.

Свічник у вигляді ліхтаря

Покупці мають можливість декоративні ліхтарі для свічок купити з оригінальною формою у вигляді дерев'яного відра з можливістю розташовувати свічку всередині. Такі вироби можна підвішувати у альтанці або на відкритій веранді. Вони підходять для встановлення у будинку на каміні або різноманітних меблів. Такі ліхтарики в потрібний момент створять розслаблюючу та романтичну обстановку.

Асортименти красивих підсвічників в LoraShen

Компанія ЛораШен пропонує підсвічник купити у Києві преміум класу. У нас продаються унікальні вироби, які гідні прикрашати музеї та виставкові зали. Це вироби з гладкою поверхнею та чудовим обрамленням. Вони виготовляються з якісних та довговічних матеріалів, що виглядають багато і додають свічкам додаткової розкоші.

Які підсвічники вибрати для прикраси інтер'єру?

Якщо ви подивитеся на асортимент продукції нашого магазину, то побачите, що кожен підсвічник підходить для того, щоб використовувати його як прикрасу інтер'єру. При виборі варто звернути увагу, деякі моделі більше підійдуть для класичних інтер'єрів, а деякі моделі більше для сучасних. Якщо сумніваєтеся у виборі, дзвоніть нам за консультаціями.

📝 Які типи свічок можна встановити в підсвічники?

Як правило, вибір свічки визначається діаметром підсвічника. Однак моделі у вигляді циліндричної чаші дозволяють встановлювати в них свічки з різним діаметром, що вміщується в склянку. При цьому варто звертати увагу, що дуже високі свічки можуть виглядати не естетично. Для підсвічників у вигляді класичних канделябрів використовуються тонкі та високі свічки.

🚚 Чи можна замовити підсвічник з доставкою по Києву?

Оформляйте онлайн заявку на нашому сайті або телефонуйте нашому менеджеру для оформлення доставки підсвічників по Києву. Вказуйте адресу та зручний для вас час і наш кур'єр доставить продукцію в цілості та безпеці.