Студія дизайну і флористики +380 (67) 247 79 71

Драцени

Фильтры
×
Ціна
Фильтры
Сортировка:
Цена ↓↑
Квітка драцена
6821
Квітка драцена
800грн
Драцена Маргіната з кашпо
1439
Драцена Маргіната з кашпо
4050грн
Драцена Торнадо S
6212
Драцена Торнадо S
350грн
Драцена Компакта (Compacta)
6231
Драцена Компакта (Compacta)
380грн
Драцена мікс
6232
Драцена мікс
310грн
Драцена Берлі (Вurley)
6275
Драцена Берлі (Вurley)
2000грн
Драцена Маргіната (Dracaena Marg. 'sunray')
6296
Драцена Маргіната (Dracaena Marg. 'sunray')
2200грн
Драцена De J Lind
6814
Драцена De J Lind
1650грн
Рослина Драцена 'Компакта'
6894
Рослина Драцена 'Компакта'
11050грн
Рослина Драцена 'Джанет Крейг'
6895
Рослина Драцена 'Джанет Крейг'
4355грн
Драцена Лимон Лайм Л
6245
Драцена Лимон Лайм Л
1550грн
Драцена Маргіната
6246
Драцена Маргіната
950грн

Кімнатні рослини можна побачити практично у кожному будинку. Вазон драцена користується великою популярністю. Він являє собою невелике дерево зі строкатим і красивим листям. Домашня рослина драцена нагадує собою карликову пальму, яка ефектно виглядатиме в будь-якому інтер'єрі. Часто цю квітку купують на день народження або іншу подію як подарунок.

Основні особливості

Домашні квіти драцену представляють собою великомірну рослину. Вони відносяться до квітів, які люблять світло, а тому їх потрібно встановлювати на місці з хорошим освітленням. Вона є виключно декоративною рослиною. В основному вам доведеться милуватися її листям, тому що рослина рідко коли цвіте. За нею необхідно встановити систематичний полив, щоб листя не жовтіло і не опадало. Квітка любить, коли її періодично обприскують. Це необхідно, щоб додатково зволожити листя. Вносити підживлення в ґрунт варто в період з квітня та до вересня. Саме цей період домашня драцена показує активне зростання. Вже починаючи з середини осені, драцена перебуватиме у періоді спокою. Зараз сповільнюється її зростання. У цей період квітку краще зайвий раз не турбувати.

Якщо драцена стає великою і вже не поміщається в ємності, потрібно здійснювати пересадку. Краще це зробити навесні. У цей час домашня пальма драцена найкраще підготовлена ​​до цього процесу.

Варто відзначити, що драцена в горщику стане вашим успішним досягненням. Адже при неправильному догляді вона швидко почне скидати листя. Потрібно правильно установити режим поливу. Якщо в грунті буде зайва волога, то це може негативно позначитися на стані коріння, яке з часом гнитимуть.

Незважаючи на той факт, що рослина любить світло, у літній період краще її поставити в затіненому місці. А ось у зимовий період її необхідно ставити у тих місцях, де знаходиться найбільше світла. При бажанні драцену вазон можна виносити на вулицю та в спекотні дні залишати її на свіжому повітрі. Однак при цьому слід стежити, щоб на вулиці температура не перевищувала 25 градусів.

Драцена домашня є дуже красивою оригінальною рослиною. Коли квітка починає тільки розвиватися, вона складається з пагонів, що слабо гілкуються. Вони прикрашаються листовими пластинами зеленого відтінку без будь-яких вкраплень. Деякі види крім зеленого кольору можуть мати жовті або білі смужки. Коли рослина додаватиме в рості, то стовбур буде більше оголений, а все листя перебуватиме на верхніх гілках. Саме тому з боку драцена кімнатна рослина схожа на пальму.

При вирощуванні драцени необхідно виявити терпіння. Адже вона росте дуже повільно та практично ніколи не цвіте. Якщо правильно її доглядати, то вона може в результаті дати суцвіття рожевого або білого кольору. Рослини використовують як декор для прикраси інтер'єру, тому її можна побачити у холі готелю або представленій для відвідувачів у залі кафе чи ресторану.

Незважаючи на те, що драцена любить сонячне світло, її не можна виставляти під прямі промені сонця, щоб листя не отримало опіків. Період вегетації здійснюється в середині осені та до вересня. У цей період необхідно вносити підживлення один раз на два тижні. Для цього краще вибрати спеціальне добриво, яке продається у магазині. Після закінчення періоду вегетації підживлення більше не потрібно вносити. З настанням холодних днів драцену можна вирощувати, підтримуючи температуру близько 12 градусів.

Щоб підтримувати регулярний полив, завжди потрібно перевіряти вологість ґрунту. Субстрат не повинен просихати глибше, ніж на 2,5 см. Не допускається застій вологи, оскільки рослина дуже різко на нього реагує. Перед тим як поливати ґрунт, потрібно його трішки розпушити. Для поливу використовується вода, яка спочатку була відстояна або профільтрована. У літній період рослини поливають один раз. Якщо ви бачите, що ґрунт висихає швидше, тоді регулярність поливу можна підвищити. Зволоження пульверизатором листя обов'язково здійснюється у літній період. У зимовий час полив потрібно зменшити та встановити драцену подалі від різних джерел тепла.

Широкий вибір різновидів драцени представлений у флористичному салоні Lorashen. Тут можна купити зовсім молоді рослини та дорослі дерева, які радуватимуть вас своїм незвичайним виглядом.