Студія дизайну і флористики +380 (67) 247 79 71

Домашні пальми

Фильтры
×
Ціна
Фильтры
Сортировка:
Цена ↓↑
Хамедорея Елегант
6045
Хамедорея Елегант
220грн
Квітка драцена
6821
Квітка драцена
800грн
Рослина Юкка
6819
Рослина Юкка
1850грн
Пальма Діпсіс
6811
Пальма Діпсіс
3160грн
Рослина цикас
1460
Рослина цикас
2950грн
Ноліна
6271
Ноліна
230грн
Рослина Юкка розмір М
6338
Рослина Юкка розмір М
1300грн

Великі просторі кімнати заведено прикрашати рослинами, які мають більшу висоту. Їх можна розміщувати на підлозі або великих тумбах. Дуже привабливо у такому разі виглядає пальма. Це тропічна рослина, яка легко адаптується до кімнатних умов. З її допомогою можна ефектно заповнити будь-який кут або інший простір у квартирі, будинку або офісі.

Якщо ви купуєте вазон пальму невеликих розмірів, то вам потрібно врахувати, що з часом вона буде рости й ставатиме більше. Тому спочатку подбайте про те, щоб для рослини було достатньо простору у вибраному для неї місці. Ця рослина не вимагає особливого догляду. Вам достатньо вчасно поливати її та періодично пересаджувати. Щоб рослина почувала себе комфортно і росла в повному обсязі, її потрібно своєчасно підгодовувати, а листя бажано обприскувати у спекотні дні.

Пальма кімнатна представлена ​​великою кількістю видів. У продажу можна побачити рослини різних розмірів. Маленькі пальми можна впевнено придбати навіть для прикраси інтер'єру квартири. Великі види пальм мають чудовий вигляд на просторій веранді, а також в:

 • холі;
 • торговому залі;
 • ресторані;
 • готелі;
 • офісі.

Якщо ви хочете вишукано прикрасити ваш інтер'єр, то обов'язково звертайте увагу на домашню пальму, яка представлена ​​в інтернет-магазині «LoraShen». Наш флористичний салон пропонує вигідні умови для замовлення різноманітних кімнатних рослин. У нас можна купити пальму різних розмірів і видів. Ви можете замовити цю рослину для себе або на подарунок для близької людини. Багато людей, безперечно, будуть у захваті від такого екзотичного презенту.

Як доглядати за пальмами

Ви можете купити пальму у вигляді невеликого деревця чи куща. Незалежно від виду цієї рослини, вони люблять тепло і велику кількість світла. Оскільки пальма є тропічною рослиною, вона любить рясний полив. При цьому необхідно стежити за тим, щоб повітря було достатньо вологим.

Пальми вирощуються за помірної температури. Однак у літній період вона не повинна знижуватись нижче 16 градусів. Коли рослина перебуває у стані спокою, вона може зростати в межах 8-12 градусів. Оскільки вони люблять багато світла, їх можна розміщувати на південній стороні. Влітку їх можна виносити на добре освітлені тераси або встановлювати на вулиці. Рослина любить розсіяне світло. Коли ви виставлятимете пальму на вулицю або південну сторону, подбайте про те, щоб на неї не потрапляли прямі промені сонця, які можуть призвести до опіків. Тому у спекотні дні її варто притіняти. Для цього вам достатньо буде задерти фіранки.

Важливо враховувати те, що домашня пальма не переносить протягів. Якщо поставити пальму там, де є протяги, то її коренева система почне переохолоджуватися. Щоб цього не допустити, можна горщик із корінням сховати ще в одній ємності більшого діаметра. При цьому можна створити теплоізоляційний шар, наповнивши простір між горщиками:

 • торфом;
 • мохом;
 • керамзитом.

Великою популярністю для розміщення у квартирі або офісі користуються такі пальми як:

 • Каріота;
 • Вашингтон;
 • Ховея Форстера;
 • Рапис;
 • Хамедорея.

Якщо для кожного з цих видів забезпечити правильні умови росту, де буде постійний полив і гарне освітлення, то листя рослини матиме яскравий і насичений колір. Він однозначно привертатиме до себе увагу. При виборі незнайомих вам видів пальм добре ознайомтеся з правилами догляду. Тому що деякі види дуже примхливі та за ними потрібно ретельно доглядати, щоб вони не загинули. У цьому разі навіть брак освітлення може призвести до того, що пальма втратить свій естетичний вигляд і зупиниться у розвитку.