"Арт в інтер'єрі" - лекція від інтер'єрного стиліста Каті Карлінг (Стокгольм) та презентація двох нових колекцій LoraShen

"Арт в інтер'єрі" - лекція від інтер'єрного стиліста Каті Карлінг (Стокгольм) та презентація двох нових колекцій LoraShen

Дата:
30.10.2021
Початок:
15:00
Де:
Національний художній музей України, вул. Грушевського, 6
Ціна:
1500.00 грн
30 жовтня вас чекає живе спілкування на тему мистецтва. Не з погляду мистецтвознавства, а в форматі розмови про мистецтво, як частину нашого щоденного життя, головна функція якого – радувати нас і дарувати емоції!

Зустріч буде також присвячена практиці роботи з мистецтвом в інтер'єрі. Поговоримо про те, що значить «галерейна стіна», чому художники не люблять «інтер'єрний живопис» та де купувати мистецтво і як його оформляти.

Катя Карлінг – дизайнер, декоратор із 20-річним досвідом, креативний директор власної дизайн-студії MONOGRAM, член Шведського Союзу дизайнерів Svensk Form.
У інтер'єрного стиліста Каті Карлінг класична художня освіта, тому в курсі лекцій «Інтер'єрний стиліст» просто не могла не з'явитися тема «Арт в інтер'єрі». В цій лекції Катя розповість про те, як саме вона обирає мистецтво в інтер'єр, від чого, на її погляд, варто при цьому відштовхуватися і яких помилок уникати.
Запрошуємо вас приєднатись до кола однодумців, аби розширити креативну ойкумену разом з нами!
Подію адресовано поціновувачам дизайну і арту, професіоналам зі сфери дизайну, архітектури, декору, мистецтва і любителям, яким цікаво самостійно займатися декоруванням житлового простору.
В програмі:
• Лекція інтер'єрного стиліста Каті Карлінг «Мистецтво в інтер'єрі: актуальні тренди, скандинавський досвід», на якій Катя на прикладах продемонструє принципи роботи з живописом, графікою та декоративно-прикладним мистецтвом в житловому і комерційному інтер'єрі, а також поділиться скандинавським досвідом щодо мистецтва в інтер’єрі.
• Презентація: LoraShen спільно з Prymachenko Family Foundation презентує унікальну колекцію ялинкових прикрас Zodiac ZviroKroot, виконану за мотивами картин відомої української мисткині. Кожна кулька розписана вручну майстринями студії LoraShen і представляє одного з казкових звірів, народжених в уяві Марії Примаченко.
• Презентація колекції флористичної кераміки Nordic Ivy, створеної у творчій колаборації LoraShen і дизайнера Каті Карлінг (Швеція).
Філософія колекції: на стику культур народжується найцікавіше –
скандинавський нордичний дух зустрічається з українським колоритом, північ і південь взаємно доповнюють один одного на рівні естетики.
• Екскурсія музеєм разом з інтер'єрним стилістом.
Чекаємо на вас! Поспішайте купити квиток, кількість учасників лімітована.