Які квіти дарувати на день закоханих

02.02.2024
Blog

У нашій культурі протягом багатьох років святкується день усіх закоханих із приходом середини лютого. Це свято сповнене почуттям любові та традицією дарувати один одному романтичні подарунки. Часто у якості подарунків виступають квіти. Однак, оскільки це день усіх закоханих, то і квіти на цю дату потрібно дарувати особливі.

Людина повинна віддавати переваги квітам, які символізують:

 • кохання;
 • пристрасть;
 • ніжність;
 • турботу;
 • вірність.

Якщо ви не знаєте, які квіти подарувати на день закоханих, ви можете звернутися у флористичний салон «LoraShen». У нас працюють кваліфіковані фахівці, які підберуть для вас букет спеціально для цього свята. Це може бути готова композиція, яку ви побачите на вітрині, або оригінальний букет, який буде виготовлений з урахуванням усіх ваших побажань.

Популярні квіти на День святого Валентина

На запитання, які квіти дарують на день закоханих, відповідь є цілком очевидною. Насамперед потрібно дарувати ті квіти, які символізують любов, турботу, відданість та захоплення іншою людиною.

Виходячи з цього, ви можете подарувати коханій людині троянди. Рослини з червоними бутонами символізують палку пристрасть і ніжне почуття любові. З їхньою допомогою ви зможете зробити не тільки приємне для другої половинки, але й зізнатися у своїх таємних почуттях. Варто відзначити, що троянди є улюбленими жіночими квітами, а тому в даному випадку вибір цілком очевидний.

У нашому флористичному салоні ви можете замовити як невеликий букет із 7, 9 або 11 троянд, так і об'ємну композицію на 25, 51 або 101 троянду. У нас можна вибрати троянди з різними відтінками бутонів та різною висотою стебла.

Якщо ви бажаєте подарувати інші квіти на День святого Валентина, то ви можете звернути увагу на такі рослини:

 • Гербери. Символізують чистоту та невинність і будуть найкращим варіантом для зворушливого компліменту.
 • Еустоми. За допомогою даного букета ви зможете висловити свою пристрасть і любов із найніжнішими почуттями.
 • Іриси. Символізують собою ніжність та вразливість, а тому вони допоможуть вам висловити ваші потаємні почуття.
 • Хризантеми. Часто на свято всіх закохані дарують хризантеми, оскільки вони є символом вічності і чистого кохання.
 • Півонії. З них виходять об'ємні та повітряні букети, а сама квітка виступає символом прихильності та взаємного кохання.
 • Тюльпани. Первоцвіти, які символізують симпатію до іншої людини та щире почуття любові.

Вибираючи в нашому флористичному салоні будь-які квіти, флорист подбає про те, щоб з них скласти оригінальну та привабливу композицію, яка за бажанням покупця, буде прикрашена різними декоративними виробами.

Скільки квітів дарувати на 14 лютого

В даному випадку немає певного правила, скільки необхідно, щоб у букеті було квітів. Кожна людина орієнтується на свій бюджет та побажання. Головне, щоб у букеті була непарна кількість рослин. На свій розсуд можна вибрати квіткову композицію, до якої буде включено 3,7, 9, 11 або будь-яку іншу кількість кольорів. Професіоналізм наших флористів дозволяє навіть з однієї квітки виконати чудовий та повноцінний подарунок, який чудово підійде для дівчини, з якою ви тільки почали вибудовувати стосунки.

Скільки коштують квіти на 14 лютого

Деякі люди припускають, що квіткові магазини навмисно завищують ціни напередодні свята. Проте слід зазначити, що свято День святого Валентина припадає на зимовий час, коли самі квіти вирощуються в оранжереї або імпортуються з інших країн. Тобто для того, щоб виростити квіти, потрібно більше витрат, а відповідно і вартість квіткових композицій підвищується.

Ціна букета, який ви зможете побачити у нашому фізичному салоні насамперед залежить від:

 • виду квітів;
 • кількості рослин у букеті;
 • використання декоративних матеріалів;
 • часу, що витрачає флорист на підготовку оригінальної композиції.

Самі собою квіти мають різну ціну. Найдорожчою рослиною буде орхідея. Трохи дешевше людині коштуватимуть альстромерії та антуріуми. Завжди доступними для покупців є троянди, тюльпани, гвоздики та інші звичні для нашого регіону квіти.

Якщо на День святого Валентина ви хочете подарувати оригінальний букет, який справить незабутнє враження на вашу дівчину або дружину, то ви можете звертатися за допомогою до нашого флористичного салону. У нас працюють кваліфіковані співробітники, які допоможуть вам із усього широкого асортименту вибрати саме той букет, який буде відповідати всім вашим вимогам.