Вертикальне озеленення

19.06.2018
News

Людство втомилося від урбанізації – перенаселені міста, забиті автомобілями, зелених насаджень не вистачає, щоб створити рекреаційні зони всередині мегаполісів. Ситуація, прямо скажемо, така, що відпочити людині серед красивих зелених насаджень досить важко, а це одна з умов збереження здоров'я і працездатності. Від цього, якщо хочете, залежить успіх і досягнення в житті. Чи є вихід з цієї ситуації?

Компанія LoraShen пропонує унікальне рішення, що дозволить створити зелену зону у квартирі, будинку або офісі – йдеться про таку технологію, як вертикальне озеленення приміщень. Чудова за своїми можливостями технологія, що сьогодні все більше застосовується у всіх куточках світу. Чудово, що в Україні таку технологію активно просуває наша компанія, і ви можете без проблем скористатися послугами фахівців в цій сфері і створити у себе в квартирі або будинку по-справжньому райський куточок. Альтернатив такому виду декорування приміщень в сучасному місті не так багато, тому ми радимо вам звернути найпильнішу увагу на цю технологію.

Вертикальне озеленення в квартирі дозволяє оживити дизайн і створити з допомогою живих рослин красивий, стильний і затишний інтер'єр. Така технологія дає можливість навіть в обмеженому просторі створити чудові зелені стіни, що не займають багато місця і виглядають просто шикарно!

Якщо ви цінуєте природу, хочете жити з нею в гармонії, і вас цікавить місце, де насправді можна відпочити серед краси і гармонії, то вертикальне озеленення стін - найкраще рішення для вашого будинку.

Оцініть переваги цієї технології:

значна економія простору;
гарний дизайн;
швидкі терміни виконання робіт;
прийнятна ціна;
простота догляду;
поліпшення мікроклімату.

Безумовно, це технологія 21-го століття, оскільки саме вона дозволяє створити унікальні умови проживання навіть в невеликих міських квартирах. Технологія дуже гнучка і дає можливість створити необхідний дизайн вертикального озеленення, забезпечити простоту догляду і довговічність конструкції. Час килимів минув - зараз настав час природності, краси та екологічності. Використовуйте унікальну можливість виконати вертикальне озеленення офісу, будинку або квартири і зробити приміщення ідеальним для проживання.

А зараз ми зупинимося на тому, що готова запропонувати вам компанія LoraShen, і які послуги вас можуть зацікавити. 

Розробка індивідуального дизайну.

Озеленення інтер'єру, де використовуються вертикальні поверхні, починається з розробки дизайну. Тут наші фахівці працюють разом з клієнтом. Якщо у нього вже є ідеї, наші співробітники розроблять їх і підготують наочний макет, щоб клієнт міг побачити, що він отримає. Якщо у клієнта немає ідей, наші фахівці розроблять варіанти дизайну квартири або будинку і нададуть клієнту на вибір. Під час роботи ми намагаємося врахувати смак і побажання людини, яка звернулася до нас. Нам важливо створити максимально комфортну обстановку, в якій вся сім'я відчувала б себе затишно і могла насолоджуватися навколишнім інтер'єром. Тому ми дуже уважно ставимося до смаку, стилю життя і звичок наших клієнтів – це дає можливість зробити вертикальне озеленення в інтер'єрі таким, що ідеально підходить для всієї родини. Саме індивідуальний підхід відрізняє нашу пропозицію.

Якщо ви хочете інтер'єр, який би гармонійно вписувався в навколишній простір, відповідав вашому стилю життя, ми радимо вам звернутися в компанію LoraShen! 

Професійний підбір рослин і ґрунту.

Після узгодження дизайну наші співробітники приступають до реалізації проекту, що включає в себе цілий ряд робіт. Величезну частину в успішному його завершенні займає правильний підбір рослин і ґрунту. Тут вкрай важливо правильно вибрати рослину, щоб робота і гроші не пропали даром. Важливо домогтися того, щоб клієнт мав мінімум проблем під час догляду за створеною композицією, рослини були здоровими і правильно розвивалися. Відповідно до дизайну фахівці вибирають рослини. Це можуть бути ампельні рослини, хвоя, декоративні виногради, хлорофітуми і т. д. Ми не будемо ускладнювати вам процес читання назвами рослин, а відзначимо важливий факт – наші співробітники підберуть з урахуванням особливостей вашого проекту рослини, що будуть правильно і красиво розвиватися і не створять вам проблем.

Крім підбору рослин, важливо правильно вибрати склад ґрунту. Це забезпечить хороший розвиток кореневої системи, стебла, листя. Для рослини - це поживне середовище, від якої залежить їх стан. Ми підберемо саме той склад, що дасть найкращий ефект і забезпечить правильне розвиток рослин в умовах квартири або офісу. Такий підхід гарантує мінімум проблем і максимально тривале функціонування такої стіни. Компанія LoraShen пропонує унікальну можливість замовити вертикальне озеленення - ціна включає в себе всі види робіт, що створює клієнту мінімум проблем і витрат часу і грошей.

Організація правильного поливу і освітлення

У розробці проекту багато нюансів, і величезне значення має правильна організація поливу. Саме вона є основною частиною догляду, і від правильності вибору та реалізації в приміщенні залежить успішне функціонування такої зеленої стіни. Співробітники нашої компанії оберуть оптимальний варіант для вашого проекту, підберуть необхідне обладнання і правильно його змонтують. Як правило, після реалізації проекту у клієнтів LoraShen все ідеально функціонує - жодних проблем не виникає, рослини розвиваються, полив виконується відповідно до встановлених правил. У нас є можливість створити повністю автоматичні системи для забезпечення рослин вологою в необхідній кількості. Залежно від ваших потреб ми виберемо оптимальний варіант. Багатьох цікавить можливість купити вертикальне озеленення в квартирі або офісі, але завжди важливо розуміти, як доглядати за придбаним устаткуванням. У цій справі наші фахівці будуть вам надійним помічником.

І, нарешті, поговоримо про освітлення. Розробка таких проектів потребує уваги до дрібниць, досконального знання особливостей розвитку рослин тощо. Можна підібрати систему поливу, але помилитися в розміщенні рослин, і тоді вони будуть відчувати нестачу світла і погано розвиватися. Наші співробітники виберуть оптимальний варіант освітлення. Тут можуть бути використані світлодіодні лампи, точкові світильники та інші варіанти. За допомогою системи освітлення, що ми розробимо, можна буде регулювати спектр випромінювання, ідеально підходить для розвитку рослин, що гарантує правильне їх розвиток.

Як бачите, нюансів дуже багато і це лише невелика частина питань, які розглядаються при підготовці проекту вертикального озеленіння в офісі, квартирі або приміщенні. Але вам не варто переживати – всі деталі ми беремо на себе і виконуємо роботу «під ключ». Це спростить процес реалізації проекту і створить вам мінімум проблем.

Для консультацій та замовлення послуги зателефонуйте нам за телефонами:

+38 (067) 247 79 71
+38 (044) 492 28 38
Також будемо раді отримати ваш запит і на нашу адресу електронної пошти: shop@lorashen.com.ua