Озеленення будівель

16.05.2018
News

Компанія LoraShen спеціалізується на такому виді робіт, як озеленення будівель в Києві і по всій території України. Якщо ви шукаєте кваліфікованого підрядника для виконання такої роботи, то ви потрапили прямо в ціль – за допомогою наших фахівців ви зможете знайти найбільш вдале рішення і втілити свої побажання в реальність. Наша компанія виконала значну кількість проектів в цій галузі і має багатий і успішний досвід роботи. Це гарантує вам професійне рішення задачі «під ключ» з прийнятним бюджетом і точними термінами виконання робіт.

Наша пропозиція включає в себе весь комплекс робіт і відрізняється тим, що ми пропонуємо клієнту індивідуальне рішення задач з урахуванням багатьох факторів – це дозволяє максимально врахувати особливості розміщення будівлі і побажання клієнта. Якщо вас цікавить озеленення фасадів будівель, то ми готові надати вам хороші умови і якісно зробити роботу.

Наші переваги:

Компанія LoraShen володіє всім необхідним для вирішення завдань з озеленення будь-якої складності. Звернувшись до нас, ви зможете реалізувати задумане і отримати дійсно оригінальне і стильне рішення, яке зверне на себе увагу і забезпечить точне досягнення поставлених цілей.

Ми пропонуємо:
сучасні технології
унікальне обладнання та витратні матеріали
досвід кваліфікованих фахівців
оригінальний проект
прийнятний бюджет
чітке і точне дотримання термінів робіт
гарантію на виконану роботу

Окремо хочемо виділити важливий факт - ми виконуємо роботу "під ключ". Це дуже зручно і вигідно клієнтам, оскільки гарантує відмінний результат при мінімумі проблем і витрат часу. Переваги нашої пропозиції дозволяють реалізовувати проекти будь-якої складності і давати прекрасний результат в обумовлені терміни. З нами дуже просто і зручно працювати - ми знаємо свою роботу і забезпечуємо клієнту найбільш сприятливі умови. Погодьтеся, що на таких умовах можна і потрібно замовляти озеленення фасадів будівель різного призначення. Для вас створені максимально сприятливі умови - як за термінами, так і щодо бюджету.

Ми впевнені, що, ставши нашим клієнтом, ви отримаєте індивідуальне рішення на основі сучасних технологій та обладнання. Ще однією важливою нашою перевагою є індивідуальність та інновації є те, що ми маємо у своєму розпорядженні не тільки перевірені часом рішення, а й найостанніші розробки в цій галузі.

Зверніть увагу і на великий асортимент пропонованих рішень. Ви маєте можливість замовити, наприклад, вертикальне озеленення будівель, озеленення дахів будівель, мобільне озеленення і багато іншого. Ми не тільки виконуємо декоративну частину, але й ретельно ставимося до того, щоб забезпечити найбільш прості способи експлуатації систем, які ми встановили. Тут мова йде про автоматизацію процесів обслуговування, контролю і тому подібне. На виході ви отримуєте унікальну систему озеленення, яку просто і недорого обслуговувати.

Співпраця з нами передбачає і підтримку клієнта при подальшій експлуатації, що включає в себе консультації, постачання витратних матеріалів, контроль роботи встановлених систем і багато іншого. Дуже важливо мати такого підрядника, який забезпечив би якість і гарантійну підтримку – в цьому випадку клієнт має мінімум проблем.

Якщо перед вами стоять такі завдання, як вертикальне озеленення фасадів будівель, дахів будівель і т. д., ми готові приступити до роботи.

Для консультацій та замовлення послуги зателефонуйте нам за телефонами:

+38 (067) 247 79 71
+38 (044) 492 28 38

Також будемо раді отримати ваш запит і на нашу адресу електронної пошти: shop@lorashen.com.ua

Завдяки тому, що ми маємо солідний досвід роботи з такими проектами, процес співпраці з нами досконало налагоджений. Наш фахівець уважно ознайомиться з вашими побажаннями і запропонує найбільш ефективні варіанти співпраці.

Після звернення до нас ми пропонуємо перевірений часом алгоритм співпраці,
що передбачає наступні кроки:
співробітник LoraShen виїжджає до вас для збору інформації;
на основі ваших побажань і отриманої інформації готується проект;
підготовлений проект надається вам на затвердження;
після узгодження наші співробітники приступають до роботи;
точно в обумовлені терміни ми здаємо роботу.

Зверніть увагу, що ми працюємо, як в Києві та Київській області, так і по всій території України, в тому числі, в таких містах, як Дніпро, Львів, Одеса, Харків, Запоріжжя і т. д. Використовуйте можливості, які надає Вам компанія LoraShen, замовте професійне озеленення будівель, а ми гарантуємо якісну роботу та прийнятні терміни!