Озеленення ділянки

16.05.2018
News

Можна довго розповідати, що таке озеленення ділянки, і як це робиться, але якщо ви відвідали наш сайт, то ви шукаєте не теорію, а конкретний результат. Ви потрапили саме туди, де вам допоможуть створити простір навколо вашого будинку або дачі, що ідеально відповідає вашим побажанням. Наша компанія має солідний досвід роботи в цій сфері й готова запропонувати вам професійну роботу «під ключ». Ми розробимо проект, підберемо всі витратні матеріали, проведемо підготовчі роботи на місцевості і реалізуємо запланований проект точно в обумовлений з вами період часу. Працювати з нами легко і зручно – ми націлені на те, щоб реалізувати задум клієнтів або ж допомогти вам сконструювати втілення мрії разом з досвідченими фахівцями. У нас є все, щоб якісно виконати всі роботи по озелененню ділянки точно в строк і гарантувати високий рівень якості. Наші проекти – це казка, що стала реальністю - ви завжди можете з нашою допомогою здійснити фантастичний план і упорядкувати територію таким чином, щоб отримувати максимум задоволення від навколишньої реальності. Ми готові до роботи на будь-якому об'єкті, будь то будинок, дача, таунхаус, адміністративна або офісна будівля. Досвід успішної роботи дозволить нам виконати ландшафтне озеленення ділянки будь-якого типу.

Використовуйте наші переваги: досвід, якість, точні терміни

Перш ніж ви звернетеся до нас, хочеться трохи розповісти про те, які переваги ви отримаєте від співпраці з нами.

Компанія LoraShen - це, перш за все, авторські рішення, індивідуальний підхід і професійне володіння технологіями. Ми не створюємо стандартних рішень – ми створюємо проекти тільки з урахуванням смаку і побажань клієнта. Ось чому нам важливо зустрітися з вами, щоб дізнатися, чого ви бажаєте, які ваші побажання, і якому дизайну озеленення ділянки ви віддаєте перевагу. Для нас дуже важливо, щоб ландшафт, який вас оточує, відповідав вашим цінностям, стилю життя і прихильностям. Тільки в цьому випадку ми можемо вважати, що проект вдався. Нам важлива ваша особистість, щоб зробити свою роботу відповідно до вашого смаку і бажаннями. Є просто послуги, а є послуги з озеленення ділянки з авторським шармом – без повторень, стандартних рішень, що набили оскому, і їм подібних.

Ми гарантуємо, що для вас буде виконаний красивий і стильний проект, і для цього в компанії LoraShen є все необхідне:

солідний досвід успішних проектів:

більше 7 років

співробітники з унікальним творчим потенціалом;

сучасні технології;

першокласні витратні матеріали та обладнання.

Сотні успішних проектів реалізовані нами в Києві і по Україні, задоволені результатом клієнти – відмінний маркер нашого професіоналізму. Чудово, якщо ви довіритеся нам і замовите у нас виконання цієї тонкої і красивої роботи. Ми готові виконати благоустрій та озеленення невеликої ділянки, так і великого присадибної ділянки, взятися за реалізацію проекту пришкільної території або території таунхауса. Зверніться до нас, якщо вас цікавить такий проект - втільте свої задуми в реальність.

Основні роботи з озеленення ділянки

Вище ми написали про переваги нашої роботи. Постаралися розповісти про наші принципи, а тепер розповімо про те, що ми готові для вас виконати з практичної точки зору.

Почнемо з того, що наші фахівці готові реалізувати будь-яку задумку без будь-яких обмежень. Ніщо не обмежує нас у втіленні задумів в життя - є все, що становить успіх: досвід, команда і матеріальні ресурси. Ви можете замовити озеленення дачної ділянки або будь-якого іншого і отримати результат в обумовлені терміни.

Ми пропонуємо для вас такі послуги, як:
посадка дерев і чагарників
створення квітників і клумб
розарії та альпінарії
облаштування газонів
облаштування арок, огорож
зонування території
організація зимового саду
обслуговування території
послуги садівника і т.д

Кожен із зазначених напрямків робіт включає масу підзадач, і всі вони успішно вирішуються нашими фахівцями. Адже важливо не тільки створити квітник або висадити дерева, потрібно створити систему поливу, спроектувати водовідведення, підібрати найкращі посадкові рослини, кашпо і багато іншого. Всю роботу ми візьмемо на себе і виконаємо ландшафтний дизайн і озеленення ділянки на високому професійному рівні. Вам будуть надані матеріали найвищої якості, а увага до кожної дрібниці гарантує, що наша робота буде радувати вас довгі роки.

Ви завжди можете звернутися до нас з будь-яким питанням і побажанням – ми готові дати вам кваліфіковану відповідь і запропонувати рішення будь-якої задачі, яку ви поставите перед нами.

  

Замовити послуги з озеленення ділянки просто!

Отже, ви прийняли рішення замовити у нас озеленення садової ділянки в Києві або за його межами. Як вам вчинити?

Алгоритм співпраці простий і зручний. Він складається з наступних пунктів:
ви зв'язуєтеся з нами
наш фахівець виїжджає до вас на зустріч
ми готуємо проект
ви затверджуєте проект
ми приступаємо до роботи
точно в обумовлені терміни ми здаємо роботу

Як бачите, немає нічого складного в тому, щоб почати роботу з нами. Для цього просто зателефонуйте нам і запустіть процес втілення вашої мрії в реальність. Ми професійно і красиво виконаємо озеленення та благоустрій ділянки – ви зможете насолоджуватися навколишнім оточенням і жити в комфорті!

Для консультацій та замовлення послуги зателефонуйте нам за телефонами:

+38 (067) 247 79 71
+38 (044) 492 28 38

Також будемо раді отримати ваш запит і на нашу адресу електронної пошти: shop@lorashen.com.ua

Ми працюємо по всій території України - Київ і область, Львів, Харків, Дніпро, Одеса та інші міста. До ваших послуг фахівці високого рівня, які в своїй роботі використовують сучасні технології та обладнання. Замовте в нашій компанії озеленення присадибної ділянки, території пришкільної ділянки, таунхауса і т. д. Професіоналізм і технології здатні творити чудеса!