Офісне озеленення

19.06.2018
News

Нам приємно, що ви завітали в цей розділ – це означає, що ви шукаєте оригінальне рішення для свого офісу або ділового центру, вас цікавить імідж компанії і питання створення сприятливих умов для роботи співробітників. Ви йдете в правильному напрямку, і єдине, що вам залишилося - це підібрати хорошого виконавця. Компанія LoraShen готова запропонувати вам свої послуги: озеленення офісів, ділових центрів і підприємств - наша спеціалізація, і цим ми давно і успішно займаємося. Наше портфоліо включає в себе найрізноманітніші проекти в цій сфері, і ви можете сміливо звертатися до нас, якщо вас цікавить цей напрямок робіт.

Фітодизайн офісу від LoraShen створить неповторний імідж вашої компанії і забезпечить комфорт для співробітників, а це важливі умови процвітання вашої компанії. Ми рекомендуємо звернутися до нас і замовити дану послугу – умови, що ми їх пропонуємо, будуть вигідні для вас.

Ознайомтеся з перевагами, що ви отримаєте, вибравши нас в якості виконавця роботи:
індивідуальний дизайн з урахуванням складових вашого бренду
гарантована якість роботи
сучасні технологічні рішення в області фітодизайну
робота «під ключ»
точні терміни робіт

Великий досвід в такому виді робіт, як горизонтальне і вертикальне озеленення ділових центрів та офісів, дає нам можливість братися за будь-який проект і досягати найкращого результату. У цій справі важливі знання, досвід, сучасні технології – наявність всього цього є запорукою якісної роботи. Персонал нашої компанії володіє всім необхідним для реалізації вашого проекту і готовий взятися за роботу.

Розповімо докладніше про переваги, що ви отримаєте, співпрацюючи з нами.

Індивідуальний дизайн та озеленення "під ключ"

Виконуючи таку роботу, як озеленення бізнес-центрів, підприємств або офісів, важливо врахувати складові корпоративної культури, а це досить складно. Потрібно підібрати аксесуари, що відповідають кольорам корпоративного бренду, правильно розмістити рослини, створити автоматичну систему догляду за ними і т. д. Завдання різнобічні і вимагають комплексного підходу.

На першому етапі наші дизайнери зустрінуться з вами, щоб з'ясувати ваші побажання і особливості бренду та корпоративної культури. Після цього вам буде запропонований проект озеленення приміщення, що стане основою роботи. Ви завжди можете запропонувати свої ідеї – ми врахуємо їх і втілимо в життя. Нам важливо, щоб проект був успішний, і тут спільна робота – запорука успіху. Це не означає, що ви будете витрачати час на деталі, після затвердження проекту наша команда приступить до роботи і втілить задумку в життя. Будуть використані самі різні технології фітодизайну – вертикальне озеленення офісу, декоративно-листяні композиції в кашпо і т. д. У нашому арсеналі великий вибір, і він доступний вам при співпраці з нами.

Ми готові запропонувати вам:
квітучі композиції з рослин в кашпо
живі стіни
декоративні стабілізовані рослини
фітокартини (в тому числі, з логотипом компанії)
штучні рослини на вертикальних поверхнях

Який би варіант ви не вибрали, всю роботу з виконання проекту ми беремо на себе і готові зробити її "під ключ". Ви отримаєте унікальний дизайн і професійне озеленення – центри після нашої роботи змінюються, а робота стає на порядок ефективнішою. Ми рекомендуємо вам звернутися в LoraShen і замовити послугу з озеленення вашого офісу або ділового центру - це гарантія успіху!

Відзначимо ще один важливий факт – ми розробимо зручну для вас систему догляду за рослинами, вона, наприклад, може бути автоматичною, що спрощує обслуговування. Вам не буде потрібно багато зусиль і коштів, щоб доглядати за створеною композицій – все буде побудовано на сучасних технологіях і з застосуванням сучасного і якісного устаткування. Враховуйте це, якщо вас цікавить така послуга, як вертикальне озеленення бізнес-центру або офісу – якість, простота догляду, тривалий термін служби, сучасні технології гарантують вам правильне витрачання бюджету.

Зручний формат співпраці

Для того, щоб почати співпрацю, вам знадобиться мінімум зусиль. Для початку співпраці наберіть один з цих номерів телефонів:

+38 (067) 247 79 71
+38 (044) 492 28 38

Або надішліть заявку на адресу нашої електронної пошти: shop@lorashen.com.ua

Далі процес співпраці простий і зручний:
співробітники компанії виїжджає до вас в офіс для ознайомлення з інтер'єром
на основі даних і ваших побажань розробляється проект озеленення
проект вами затверджується
виконуються роботи в межах проекту
точно у встановлені договором терміни ми здаємо роботу «під ключ»

Якщо вам потрібна будь-яка консультація за формою співпраці та проектної роботи, то ви завжди можете зателефонувати нашому співробітнику і отримати всю інформацію.

Відзначимо і той факт, що ви можете звернутися до нас незалежно від місця знаходження вашого офісу або бізнес-центру. Наша компанія виконує озеленення офісів і центрів по всій території України, в тому числі, в Києві, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Харкові, Львові та інших містах країни. Ми даємо гарантію на свою роботу і забезпечуємо клієнту найкращі умови для співпраці. Ми суворо дотримуємося встановлених термінів роботи і вчасно здаємо проект «під ключ». Крім того, забезпечуємо обслуговування, постачання витратних матеріалів і консультацію.

Замовляйте в LoraShen озеленення підприємств, офісів і бізнес-центрів – гарантуємо високу якість, індивідуальність дизайну, прийнятний бюджет.