Озеленення інтер'єру

19.06.2018
News

Життя сучасної людини давно проходить поодаль від природних умов. Сьогодні переважна кількість людей проживає серед бетону і скла – такі реалії розвитку цивілізації. Це породжує багато проблем, викликає стреси, не дає можливості повноцінно відпочити. І, напевно, не випадково сьогодні в світі зростають тенденції повернутися до природного середовища проживання і створити умови, де б сучасна людина відчувала себе максимально комфортно. Чудово, що сучасні технології дають таку можливість – озеленення інтер'єру квартири, офісних приміщень, ресторанів і торгових центрів дозволяє створювати унікальні умови для проживання і відпочинку людини. Така технологія, яка, до речі, користується великою популярністю в Києві, дає можливість створити навіть в міських умовах справжні оазис природи, де людина може відпочити і набратися сил.

  

Компанія LoraShen пропонує вам унікальну можливість виконати озеленення квартири або офісних приміщень і створити ідеальну атмосферу для проживання чи роботи. Реалізовані нашими фахівцями проекти в цій галузі високо цінуються клієнтами, оскільки вони створюють найкращі умови для людини, відрізняються елегантністю і красою. Це напрям користується великою популярністю – є модною тенденцією в Україні, і наша компанія йде в авангарді процесу. Ми пропонуємо цікаві та оригінальні рішення в цій галузі. Поговоримо про це докладніше.

Індивідуальний підхід

Озеленення приміщень, де знаходиться людина – це, перш за все, його індивідуальність. У всіх свої смаки, переваги, стиль життя. Сучасні технології дають змогу максимально врахувати індивідуальні особливості людей, які знаходяться в приміщенні, і створити ідеальні для них умови. Однією з головних складових роботи нашої компанії є зустріч з клієнтом з метою з'ясувати особливості його стилю, врахувати побажання, зрозуміти, що хоче клієнт, і що йому найбільше підходить для відпочинку і проживання. Після того, як такі дані зібрані, розробляється проект і використовуються технології для досягнення поставлених цілей. Арсенал наших можливостей великий – це може бути вертикальне озеленення в квартирі, офісі або іншому приміщенні, зимовий сад, озеленення балкона і багато іншого.

Важливо не просто вибрати технологію, а зробити так, щоб людина відчувала себе з максимальним комфортом в цьому середовищі.

  Сучасні технології

Умови проживання людини в місті досить складні – як правило, більшість людей проживають в порівняно невеликих квартирах, працюють в обмеженому просторі офісних приміщень. Тому з'явилися цікаві розробки, що дають можливість навіть в обмеженому просторі створювати оазиси природи. Йдеться про такий напрямок, як вертикальне озеленення в інтер'єрі. У цьому випадку рослини розміщуються вертикально на стіні, що дає можливість, не займаючи площі квартири або офісу, створювати красиві композиції з рослин. У такому середовищі людина відчуває себе затишно і комфортно – з одного боку, вона не втрачає необхідну для проживання площу, а з іншого боку, отримує на ній справжній оазис природної краси. Наші фахівці підберуть рослини для вертикального озеленення в квартирі, правильно розташують, розроблять систему догляду. Ви отримаєте ідеальне місце для відпочинку та проживання.

Якщо територія вашого приміщення дозволяє виділити додаткове місце, то можна розмістити там справжній сад з рослин, що будуть створювати красу і затишок. Для цього можна підібрати красиві кашпо, оригінальні елементи інтер'єру і багато іншого.

Чудовим рішенням буде і озеленення балкону або покрівлі. У цьому випадку можна отримати дуже гарний дизайн і надати людині необхідний контакт з природою. Житло або офіс заграють новими фарбами, з'явиться можливість відпочити, дихати чистим повітрям, фітонциди допоможуть здоров'ю і забезпечать працездатність. Такі проекти дуже красиво і оригінально виглядають.

Наші фахівці уважно вивчать особливості дизайну вашого приміщення і виберуть варіант, що пасує найкраще. Вам буде запропоновано оригінальний проект озеленення інтер'єру квартири або офісу, який буде враховувати всі особливості як людей, які там знаходяться, так і особливостей планування. Наші проекти ґрунтуються на елегантності, красі і природності. Ви отримаєте справжню насолоду від нашої роботи і зможете поліпшити умови проживання для вас і вашої родини.

Рішення «під ключ»

Ми пропонуємо своїм клієнтам різні варіанти реалізації проекту – це може бути вертикальне озеленення приміщень, створення саду, фітостіни тощо. Ми хочемо підкреслити, що ця робота потребує значних зусиль. При розробці такого проекту і його реалізації слід врахувати багато факторів, у тому числі таких, що впливають на розвиток рослин.

Звертається увага на:
підбір рослин
правильне розміщення щодо світла
розробку система поливу
профілактику захворювань рослин
боротьбу зі шкідниками
внесення добрив
підбір грунту і підгодівлю

І це лише невелика частина роботи, якщо ви, наприклад, запланували озеленення стіни в квартирі або озеленення офісних приміщень за допомогою різних рослин. Робота велика і ємна.

Але яким би важким проект не був, фахівці LoraShen успішно його реалізують – приділять увагу кожній деталі, щоб отриманий результат радував замовника довгі роки. Нами буде виконана робота «під ключ», що гарантує вам мінімум проблем при підготовці та реалізації такого проекту. Це зручно, і цінується нашими клієнтами.

Запрошуємо вас скористатися перевагами нашої роботи і виконати озеленення інтер'єру квартири, офісу або іншого приміщення за допомогою найсучасніших технологій.

Для консультацій та замовлення послуги зателефонуйте нам за телефонами:

+38 (067) 247 79 71
+38 (044) 492 28 38

Також будемо раді отримати ваш запит і на нашу адресу електронної пошти: shop@lorashen.com.ua

Ми гарантуємо вам високу якість роботи, індивідуальний проект, точні терміни роботи і доступний бюджет. Звертайтеся в LoraShen, якщо вас цікавить озеленення квартири або приміщення в Києві, Харкові, Дніпрі, Львів, Запоріжжі, Одесі та будь-якому іншому населенню пункті України. У ваше розпорядження будуть надані всі переваги нашої компанії – з доступним бюджетом ви отримаєте ідеальне місце для відпочинку і роботи.