Міське озеленення

15.05.2018
News

Ми раді вас вітати на нашому сайті, якщо ви на цій сторінці, значить, вас цікавить озеленення міста, наприклад, Києва, Дніпра, Одеси, Львова і т. д. Давайте поговоримо про особливості роботи трохи пізніше, а для початку ми хочемо розповісти вам всі переваги роботи з компанією LoraShen, що дадуть вам можливість виконати заплановані роботи з максимальною ефективністю.

Ми пропонуємо:

розробку проекту з урахуванням ваших побажань
підбір витратних матеріалів та обладнання
якісне виконання робіт в рамках проекту
точне дотримання терміну роботи
гарантію на виконану роботу
подальший супровід проекту та консультації

Важливо відзначити, що міське озеленення - вельми складне завдання, що вимагає врахування багатьох факторів. Тут важливо знання законів розвитку міста, розуміння цілей і завдань озеленення, володіння сучасними технологіями і багато іншого. Наші співробітники готові приступити до реалізації проекту для вашого міста і зробити свою роботу на високому професійному рівні. Співпраця з нашою компанією гарантує вам прийнятний бюджет і хороший результат в точно обумовлені терміни. Ми реалізуємо проект будь-якої складності і виконаємо роботи з озеленення міста з урахуванням особливості території, ландшафту і сучасних тенденцій. Ви витратите мінімум часу і отримаєте відмінний результат. Компанія LoraShen - надійний підрядник для виконання всіх ваших побажань, ми радимо вам використати наші можливості для отримання найкращого результату. 

Наші проекти з озеленення охоплюють всі групи міських просторів.

Дуже важливо знайти виконавця, який міг би взятися за проект будь-якої складності. Ми готові працювати над завданням, яке ви поставите, і реалізувати її у встановлені терміни. У нас є солідний досвід роботи з різними міськими просторами - ми виконували озеленення міського середовища у багатьох регіонах України і готові запропонувати вам сучасні підходи.

Ми працюємо з усіма типами міських об'єктів, в тому числі:

громадські простори: сквери, парки, пішохідні зони
території рекреаційного призначення: сади, зони відпочинку, лісопарки
міські вулиці
території житлового призначення

Щоб охопити всі види просторів, організація озеленення міста повинна володіти досвідом, витратними матеріалами та відповідним обладнанням. Важливо не просто створити зелену зону, виконати озеленення вулиць, але і забезпечити її функціонування і прийнятні витрати на експлуатацію. Наш підхід передбачає доскональну опрацювання проекту – від вибору рослин до організації системи їх поливу, від аналізу ґрунтів до заходів по поліпшенню її стану і т. д. Ми готові розробити для вас як простий, так і максимально складний ландшафтний проект, що буде включати в себе велику кількість елементів. Перед нами немає труднощів – ми націлені тільки на результат і готові виконати озеленення території міста будь-якої складності. Вам це гарантує реалізацію проекту точно в строк і з прийнятним бюджетом. Працювати з нами просто, навіть якщо передбачається велика кількість складних робіт.

  Пропонуємо широкий спектр рішень.

Завдяки тому, що озеленення та благоустрій територій у місті успішно виконується нами протягом тривалого терміну, ми придбали необхідний досвід і чудово орієнтується в особливостях виконання цього виду роботи.

Вам буде запропоновано вирішення завдання на основі сучасних підходів і з застосуванням різних видів міського озеленення, в тому числі, ми пропонуємо:

  1. рядкові і алейні посадки дерев;
  2. живопліт;
  3. газони і т. д.

Цікавий результат дає система озеленення міста наступних видів:

  1. стаціонарне;
  2. мобільне.

Стаціонарне озеленення передбачає висадку рослин в ґрунт – це традиційних підхід. Велику популярність в останні роки набуло мобільне озеленення міських вулиць, яке передбачає посадку рослин в контейнери, вазони, кашпо і т. д. Завдяки такому підходу можна створити прекрасні рекреаційні зони навіть в умовах, коли навколо бетон і немає можливості висадити дерева. У нашому арсеналі є достатній набір засобів, щоб зробити озеленення та благоустрій міста навіть в найскладніших випадках.

Слід зазначити і той факт, що компанія LoraShen має можливість запропонувати вам і різні види рослин.

Підбір рослин - це дуже складне завдання, яке включає в себе:

наявність контрольованої форми у рослин
відповідність швидкості росту заданим умовам
стійкість рослин до шкідниками і хворобами
стійкість до фізичних впливів
відсутність запаху і алергенів і т.д

Наприклад, якщо дерево висаджується в ґрунт, а навколо розташований асфальт, слід врахувати таку його особливість, як зламування дорожнього покриття корінням або нащадками. Це, здавалося б, дрібниця, але вона може призвести до серйозних фінансових витрат і звести нанівець озеленення вулиць та інших міських просторів. І таких прикладів можна навести масу! Ось чому вкрай важливо, щоб озеленення міст і населених пунктів виконували професіонали, лише вони можуть врахувати всі нюанси і поручитися, як за високу якість виконання робіт, так і за відсутність подальших проблем щодо догляду. Ми готові реалізувати ваш проект з урахуванням всіх нюансів і гарантувати, що озеленення міських парків, скверів, житлових територій буде здійснено на найвищому професійному рівні.

Пропонуємо зручну форму співпраці.

Компанія або підприємство з озеленення міста просто зобов'язані створити найбільш сприятливі умови для клієнта – це дозволить успішно реалізувати будь-який проект. За роки роботи ми розробили просту і зручну форму співпраці для наших клієнтів, що включає лище кілька етапів, але гарантує швидке та якісне виконання робіт.

Ось простий алгоритм співпраці:
ви зв'язуєтеся з нами;
наш фахівець виїжджає до вас для збору інформації за проектом;
на основі отриманої інформації ми готуємо проект;
ви затверджуєте розроблений проект озеленення;
ми виконуємо заплановані роботи;
точно в строк ми здаємо роботу.

Як бачите, нічого складного - звертайтеся до нас у зручний для вас час.
Наші фахівці готові до співпраці!
Для консультацій та замовлення послуги зателефонуйте нам за телефонами:

+38 (067) 247 79 71
+38 (044) 492 28 38

Також будемо раді отримати ваш запит і на нашу адресу електронної пошти: shop@lorashen.com.ua

Зверніть увагу, що ми працюємо по всій території України. Виконуємо озеленення міст: Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Харків і т. д. Ви завжди можете звернутися до нас і замовити виконання проекту з озеленення в будь-якому населеному пункті країни.