Озеленення двору

19.06.2018
News

Дім – це місце, де ми можемо створити свою, неповторну атмосферу. Він є відображенням нашої індивідуальності, невіддільною частиною нашого життя. І дуже важливо, щоб саме там ми могли знаходити спокій, затишок і відпочинок. Із розвитком дизайнерської та інженерної думки сучасна людина отримала можливість зробити свій будинок і прилеглу до нього ділянку ідеальним для проживання - для цього є все необхідне. Особливо цікаві рішення можна отримати, якщо застосувати таку технологію, як озеленення двору приватного будинку. Вивчаючи реалізовані проекти в цій галузі, можна побачити, що є можливість домогтися гармонійного поєднання сучасності і природи, внутрішнього світу людини і навколишнього середовища. Ми радимо вам придивитися до такого виду робіт, як прибудинкове озеленення, уважніше і оформити територію, що прилягає до Вашого будинку, відповідно до ваших потреб, смаку і стилю життя. Для цього немає жодних перешкод!

У Києві таку послугу, як озеленення приватного двору, пропонує компанія LoraShen, і саме її фахівці готові втілити ваші побажання в реальність. У такій роботі дуже важливий досвід, знання, володінням сучасними заходами і методами, а також доступ до сучасних технологій. Фахівці компанії володіють всім необхідним для професійного виконання вашого проекту і запрошують скористатися їх послугами.

Давайте подивимося, що пропонує компанія і чим її пропозиція відрізняється від інших.

  

Максимальна індивідуальність

Перше, що виділяє пропозицію Компанії LoraShen - це уважне вивчення побажань клієнта, його смаків і уподобань. Саме цей пункт вкрай важливий для створення насправді гармонійного простору навколо будинку. Озеленення двору приватного будинку неможливо зробити ідеальним, якщо не вивчити фактори, що впливають на його мешканців, не дізнатися, який стиль їм подобається, де вони відпочивають, до чого прагнуть. Фахівці компанії при зверненні в LoraShen зустрічаються з власником будинку і збирають всю необхідну інформацію. Дуже важливо зрозуміти, що хоче бачити клієнт, не нав'язувати свою точку зору – тільки в цьому випадку можна досягти гармонії думок і простору, зробити прилеглу територію ідеальним місцем для відпочинку всієї сім'ї.

Дані, що ми збираємо, потім використовуються при підготовці проекту озеленення. Саме вони надають індивідуальні риси проекту і наближають його до ідеалу. А знаючи те, що хоче бачити клієнт, можна вибрати інструменти і технології для втілення проекту в життя. Озеленення прибудинкової території приватного будинку – це, перш за все, робота над створенням місця для відпочинку членів родини, і важливо створити такий простір, де досягаються найкращі умови для цього.

Широкий набір інструментів і технологій

Нашою другою перевагою, що її можна виділити в такій послузі, як озеленення приватного двору, є володіння широким набором інструментів і технологій. Це практична частина проекту, що передбачає виконання різних заходів в межах проекту з озеленення.

У нашому арсеналі є все необхідне, щоб виконати прибудинкове озеленення красиво, правильно і професійно. Фахівці LoraShen володіють технологіями, що дозволяють створювати справжні шедеври, і ці технології доступні вам!

Ми пропонуємо своїм клієнтам можливість вибрати різні варіанти озеленення.

Користуються популярністю такі елементи, як:
квітники і клумби
елегантні газони
живоплоти і топіарії
дерева і чагарники
вазони і виносні клумби

Чудово виглядають вертикальні сади та інші елементи, що створюють неповторну красу і оригінальність. Наші фахівці запропонують вам найкращі рішення для створення ідеального місця для проживання та відпочинку.

Нами виконано велику кількість проектів, пов'язаних з таким напрямком робіт, як озеленення території дворів приватних будинків, і наш досвід і можливості – до ваших послуг!

  

Робота «під ключ»

За будь-якою красою стоїть напружена праця. Є багато нюансів, що впливають на якість роботи, і врахувати їх можуть тільки фахівці. При виконанні роботи постає ціла низка питань, які потребують обліку та вирішення. Наприклад, необхідно врахувати рельєфні особливості, рівень вод, освітленість, склад ґрунту і багато інших факторів. Адже для розвитку рослин, наприклад, необхідно передбачити процес зрошення, слід вивчити особливості ґрунту. Крім того, необхідно правильно підібрати сорт дерев, чагарників або трав. Все це – копітка і вдумлива робота.

Але ви можете не турбуватися, що вам доведеться витрачати час на обдумування нюансів проекту або займатися інженерними питаннями. Наша пропозиція передбачає комплексну роботу «під ключ». Це означає, що наші співробітники всі деталі беруть на себе – від вибору рослин до створення умов для їх повноцінного розвитку. Проекти, що реалізує компанія LoraShen, є довговічними завдяки увазі до дрібниць, великому досвіду і професіоналізму з боку співробітників. Довіртеся нам – виберіть проект, а всю технічну частину ми беремо на себе. Це спрощує процес роботи і створює ідеальні умови для співпраці.

Можна ще дуже довго розповідати про таку послугу, як озеленення прибудинкової території, але, можливо, вам вже не терпиться звернутися до нас і почати роботу? Зробити це дуже просто!

Зателефонуйте нам за телефонами:

+38 (067) 247 79 71
+38 (044) 492 28 38

Також будемо раді отримати ваш запит і на нашу адресу електронної пошти: shop@lorashen.com.ua

  

Наш співробітник готовий до вашого звернення, і роботу можна почати максимально швидко. Сам процес співпраці налагоджений – ми виконали сотні успішних проектів в такій галузі, як прибудинкову озеленення, вам будуть надані найкращі умови для співпраці: зрозумілі і зручні. Ви не будете витрачати свій час на деталі, а зможете зосередитися на головному – вибрати ідеальний проект для свого будинку і втілити його в реальність. Всю технічну сторону питання ми беремо на себе.

І, нарешті, зверніть увагу, що ми працюємо з усіма регіонами України. Ви маєте можливість замовити озеленення приватного двору в Києві та області, Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові, Запоріжжі та інших великих і малих населених пунктах країни.