Озеленення будинку

16.05.2018
News

Є робота, що вимагає особливого підходу – саме озеленення будинку відноситься до такого виду діяльності. Це справжнє мистецтво, що не терпить стандартів і спрямоване на те, щоб створити максимальний комфорт для членів сім'ї. При виконанні таких проектів приділяється увага різним аспектам – це гарантує створення дизайну, який би враховував смаки, побажання і спосіб життя людей. Важливо не просто зробити роботу, а досягнути гармонії людини і природи, створити сприятливі умови для проживання людей, забезпечити єдність і стиль.

Фахівці компанії LoraShen до кожної роботи ставляться як до мистецтва, а не стандартного проекту, це гарантує вам гармонійне і красиве озеленення приватного будинку. Вам буде приємно перебувати в такій обстановці, ви зможете насолоджуватися нею, черпати сили і здоров'я. Погодьтеся, що це прекрасно, коли гармонія і краса оточують нас, радуючи і надихаючи. Ми рекомендуємо вам звернутися до нас і втілити свої бажання і задуми в життя – наші фахівці допоможуть вам реалізувати задумане!

Переваги співпраці з нами

Трохи нижче ми поговоримо про технічні аспекти співпраці, а зараз хочемо зупинитися на тому, які переваги ви отримаєте, якщо довірите нам озеленення двору приватного будинку.

Перерахуємо найбільш важливі з них:
індивідуальний похід до реалізації вашого проекту
ретельне опрацювання всіх нюансів
узгодження з вами всіх деталей проекту
максимальне врахування всіх ваших побажань
робота «під ключ»
прийнятні ціни

Звичайно, переваг роботи з нами значно більше, але ми не хочемо втомлювати вас технічними деталями, а пропонуємо ознайомитися з нашою концепцією взаємодії з клієнтом. Вона заснована на трьох китах: індивідуальність - співпраця - професійна робота. Такий підхід гарантує, що озеленення ділянки перед будинком вам сподобається, і ви, вклавши кошти, отримаєте саме те, чого очікували від такого проекту. Фахівці компанії гарантують вам високу якість роботи і пропонують використовувати наші переваги.

Ми пропонуємо всі види роботи з озеленення

Трохи поговоримо про технічні аспекти такої роботи - це ті цеглинки, щр закладаються в фундамент успішного проекту і забезпечують результат.

Наша компанія працює більше 7 років в цій сфері. Ми виконали велику кількість успішних проектів і прекрасно орієнтуємося в цьому напрямку робіт. У нашому арсеналі знаходиться величезна кількість інструментів, ми володіємо, як традиційними, так і сучасними технологіями, що гарантує успішну реалізацію проекту будь-якої складності і спрямованості. Нами буде виконано озеленення ділянки будинку з використанням всього спектру технічних рішень.

Ми готові запропонувати вам:
аналіз ґрунту та інших важливих факторів
підбір рослин
висадку рослин різного розміру
створення рельєфу
облаштвування водойми
ефективну систему поливу і водовідведення
підбір матеріалів для створення необхідного дизайну
проектування і розміщення декоративних елементів

Ми працюємо з кожним елементом уважно, враховуючи кліматичні умови, рельєф, габарити і багато інших факторів. Нами буде виконано озеленення території будинків з урахуванням усіх факторів, що впливають на подальше функціонування всього ансамблю декоративних елементів. Дуже важливо відзначити, що виконані нами роботи – це довгострокові проекти, які будуть приносити вам радість протягом тривалого періоду. Ви не будете відчувати проблем з подальшою експлуатацією ділянки і зможете насолоджуватися красою і гармонією без будь-яких проблем. Ми професійно виконуємо озеленення фасадів будинків, дахів і т. д. Володіючи всім арсеналом коштів, наші фахівці гарантують професійну роботу з будь-яким об'єктом на території ділянки.

Почати співпрацю з нами дуже просто

Ми готові надати вам максимально просту і зручну форму співпраці. Якщо вас зацікавив такий напрямок роботи, як озеленення будинку, то почати роботу з нами просто - зв'яжіться з нами зручним для вас способом, і далі співпраця буде відбуватися наступним чином:

наш фахівець відвідає вас для збору всієї інформації
ми розробимо проект
ви затвердите проект
ми виконаємо всю роботу «під ключ»

Як бачите, немає нічого складного в тому, щоб почати роботу з нами. Для цього просто зателефонуйте нам і запустіть процес втілення вашої мрії в реальність. Ми професійно і красиво виконаємо озеленення та благоустрій ділянки – ви зможете насолоджуватися навколишнім оточенням і жити в комфорті!

Для консультацій та замовлення послуги зателефонуйте нам за телефонами:

+38 (067) 247 79 71
+38 (044) 492 28 38

Також будемо раді отримати ваш запит і на нашу адресу електронної пошти: shop@lorashen.com.ua

Ми ретельно стежимо за тим, щоб дотримуватися термінів робіт, які визначені проектом, тому ви будете точно знати дату закінчення робіт.

Зверніть увагу, що ми працюємо по всій території України. Виконуємо озеленення міст: Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Харків і т. д. Замовте в нашій компанії озеленення приватного будинку! Професіоналізм і технології здатні творити чудеса!