Озеленення балкона і даху

16.05.2018
News

Якщо бажаєте зробити на своєму балконі справжній оазис краси і свіжості, то наша пропозиція вас обов'язково зацікавить! Наші фахівці досконало володіють цим мистецтвом і готові докласти максимум зусиль для втілення вашої задумки в життя. Ви маєте чудову можливість звернутися в компанію LoraShen і замовити озеленення балкона і лоджії, а також покрівлі будівель. Для вас буде розроблений унікальний проект, що ідеально впишеться в інтер'єр, подарує красу і гармонію, дозволить насолоджуватися комфортом і природним середовищем в умовах міста.

Наша пропозиція має ряд особливостей, що дадуть вам найкращий результат!

Наведемо основні переваги у співпраці з нами:
оригінальність ідей озеленення
висока якість виконання робіт
робота «під ключ»
прийнятна вартість робіт
наявність різноманітних витратних матеріалів та обладнання
інноваційні технології

Замовивши у нас озеленення покрівлі або балкона, ви отримаєте природний і гармонійний інтер'єр, що буде створювати неповторний затишок і радувати вас і близьких своєю природною красою. Ви отримаєте рішення «під ключ», тобто вам не потрібно витрачати зусилля, час на узгодження, пошук обладнання або рослин. Наші співробітники мають чудові професійні навички і все необхідне обладнання для роботи. Це настільки спрощує процес співпраці, що наші клієнти часом потрапляють в справжню казку, де за помахом таємничого чарівника втілюються найсміливіші ідеї. Саме такий підхід, коли клієнт з легкістю отримує результат, і відрізняє пропозицію компанії LoraShen. Використовуйте наші можливості і здійсніть свої мрії в реальність!

А зараз поговоримо про те, що ми пропонуємо, більш детально!

Професійний підбір рослин.

Озеленення балконів і лоджій передбачає підбір рослин, і тут важливо врахувати низку дуже важливих факторів. Для тих, хто не стикався з ними і вирішив самостійно зробити такий підбір, все може закінчитися марною тратою коштів. У разі ж звернення до фахівців LoraShen підбір рослин для проекту буде виконаний з урахуванням всіх нюансів, що гарантує здоровий і правильний розвиток рослин протягом усього періоду використання.

Перед вибором рослин наші фахівці спочатку зберуть дані, в тому числі, ступінь освітленості, наявність тіні, ступінь яскравості сонця і його положення щодо інтер'єру, вітрові характеристики, температурний режим і т. д. Тільки отримавши всі дані, наші фахівці приступлять до вибору рослин. Це гарантує вам збереження вкладених коштів в озеленення балкона або покрівлі, що дуже важливо при підборі виконавця. Ми виконуємо проекти, що функціонують протягом тривалого періоду експлуатації, і даємо гарантію на свою роботу.

Обов'язково зверніть вашу увагу на ці переваги нашої пропозиції, якщо підбираєте підрядника (виконавця) – такий підхід гарантує вам прекрасний результат - як за вартістю, так і за якістю виконаної роботи.

Індивідуальний підбір елементів інтер'єру.

Відмінною рисою нашої пропозиції є індивідуальний підхід. Мова йде не про банальні речі, а про те, що ми при розробці проекту уважно вивчаємо потреби клієнта – його смак, стиль, побажання, переваги в інтер'єрі тощо. Нам важливо не просто створити гарний інтер'єр, але і домогтися того, щоб наш клієнт відчував себе максимально комфортно і відчував гармонію створеної середовища. Ми створюємо озеленення дахів будівель, балконів і лоджій саме з цієї позиції.

Наші фахівці розроблять унікальний проект, що гармонійно впишеться в реальність і дасть максимум позитивних емоцій клієнту. Для цього у нас є все необхідне, в тому числі, обладнання та матеріали, класичні та інноваційні технології: ми використаємо горизонтальне або вертикальне озеленення балкона або лоджії, запропонуємо унікальні систему поливу і просту систему догляду за рослинами, підберемо кашпо і різноманітні елементи інтер'єру. У нашому арсеналі є все, щоб надати вашому інтер'єру індивідуальні риси і забезпечити високу якість робіт.

Контроль безпеки

Важливим аспектом нашої роботи є аналіз всіх факторів, що можуть вплинути на реалізацію проекту та подальшу експлуатацію. Ми уважно ставимося до безпеки клієнтів, тому приступаємо до роботи тільки після аналізу таких аспектів, як:

тип балкона або даху;
стійкість перед температурними і вітровими впливами;
стійкість кріплень і т. д.

Важливо не тільки висадити рослини в кашпо, але і подбати про те, щоб вони вистояли при поривах вітру та інших навантаженнях. Це забезпечує клієнту мінімум проблем при подальшому догляді за рослинами і заощадить кошти. Зверніть на цю перевагу особливу увагу і, якщо плануєте замовити озеленення покрівлі, балкону або лоджії, вибирайте того виконавця, який приділяє цьому питанню ретельне увагу.

Далі процес співпраці будується наступним чином:
наш співробітник виїжджає до вас для збору всієї необхідної інформації
з урахуванням отриманої інформації готується проект озеленення
ви затверджуєте проект
фахівці LoraShen виконують роботу «під ключ»
у встановлені терміни робота здається замовнику

Для консультацій та замовлення послуги зателефонуйте нам за телефонами:

+38 (067) 247 79 71
+38 (044) 492 28 38

Також будемо раді отримати ваш запит і на нашу адресу електронної пошти: shop@lorashen.com.ua

Ми гарантуємо високу якість робіт і точне дотримання, як термінів, так і видів робіт, визначених проектом. Ви гарантовано отримаєте очікуваний результат і зможете насолоджуватися гармонією і красою, що стануть невід'ємною частиною вашого інтер'єру.

Ми працюємо по всій території України - Київ і область, Львів, Харків, Дніпро, Одеса та інші міста. До Ваших послуг фахівці високого рівня, які в своїй роботі використовують сучасні технології та обладнання. Замовте в нашій компанії озеленення балкона або даху. Професіоналізм і технології здатні творити чудеса!