"Мам, ти найкрасивіша на світі". Інтерв'ю з Лерою Ольхівською

06.05.2019
Blog

Мама - натхнення.

Мама - героїня.

Мама - найкрасивіша жінка на світі.

Цієї неділі святкуємо День матері, сподіваємося, ви теж. :)

Спеціально до свята ми зустрілися з прекрасною мамою двох хлопчаків і засновницею Kyiv Flower Market - Лерой Ольхівською.

ВІДЧУВАЕШ ЧИ РІЗНИЦЮ, ЯК ЦЕ БУТИ МАМОЮ СТАРШОГО І МОЛОДШОГО СИНА? АБО РІЗНИЦІ НЕМАЄ?

Різниці в тому, чиєю мамою бути ні. Тому-що мама для мене це про любити, приймати, вчити любити світ і себе, розвивати, берегти і бути поруч в потрібний момент, а це потрібно кожному однаково. Але тим не менш, велика різниця є в підході до кожного малюка. Діти народжуються унікальними і вже володіють якостями характеру, починають формувати власні стратегії поведінки з перших годин життя і розвиваються дуже по-різному, не дивлячись на те, що живуть в однакових умовах. З кожним потрібно мати власні відносини і сприймати його як особистість, з пелюшок.

  

МОЖЕ У ТЕБЕ Є СЕКРЕТ, ЯК ТИ СПРАВЛЯЄШСЯ З РОБОТОЮ І ДІТЬМИ ОДНОЧАСНО?

Планування і пріоритетність.

Потрібно поставити собі цілі в кар'єрі / роботі і сімейні, і перевірити, наскільки вони сумісні й якими шляхами можуть бути досягнуті. Ну а потім - робити!

ЯКІ САМІ КЛАСНІ ПОДАРУНКИ ТОБІ ДАРУВАЛІ ТВОЇ ХЛОПЦІ?

Самі класні подарунки - це їхні успіхи. Коли я бачу, як вони радіють, як вони пишаються собою, як вони долають прості дитячі труднощі, я відчуваю це як найкрутіший подарунок від них і від всесвіту.

  

Лера, дякуємо за натхнення!

Не забудьте привітати своїх мам з Днем матері :)

Колекція до Дня матері знайдете в нашому інтернет-магазині.

З любов'ю, LoraShen