LoraShen в колаборації з Prima Maria створили декорації для Junior Fashion Week

12.04.2018
News
LoraShen у співпраці з Prima Maria для модного дитячого шоу Junior Fashion Week створила фантастичні декорації, що ніби зійшли з картин геніальної художниці Марії Примаченко.

LoraShen пропонує почати весну яскраво, щиро, творчо і наївно-натхненно. Вчора, 20 березня, в готелі Fairmont Grand Hotel відбулося модне дитяче шоу Junior Fashion Week журналу Special You, де LoraShen виступив у ролі головного декоратора події. У тіні чудових квітів від LoraShen оселилися фантастичні звірі і птахи Prima Maria, народжені генієм української художниці Марії Примаченко.

У сценічному оформленні показу яскравими фарбами втілилася енергія весни: величезні анемони і нарциси LoraShen - передають подих природи, що розквітає; добрі звірі і казкові птахи Марії Примаченко - випромінюють енергію життя і силу природи. У цьому чарівному саду все пульсує різноманітністю яскравих фарб. Квіти розростаються до величезних розмірів, а звірі і птахи немов ховаються в заростях весняних джунглів. Цей сад є своєрідним символічним втіленням дитячого сприйняття світу. Тут все пронизане чистотою і наївністю і, разом з тим, насичено особливою магією, що їїстворює безмежна дитяча фантазія.

Декоративний сад, що буяє фарбами, задав тон і настрій події, допоміг гостям сконцентруватися на нових трендах, підкреслив актуальність модних відтінків і став символічним втіленням дитячого і чистого сприйняття світу.

Про бренд Prima Maria та Марію Примаченку.

Prima Maria - бренд, створений на основі творчості геніальної та самобутньої української художниці art naїve Марії Примаченко.

На картинах Марії Примаченко "оживають" фантастичні звірі і птахи, розквітають химерними візерунками яскраві квіти. Малюнки Примаченко вибухають різноманітністю кольорів і відтінків, зачаровують складністю і витонченістю орнаментів. Вони повні внутрішньої динаміки і експресії. Її картини відрізняються особливою магією, адже звірі на них ніби ворушаться, дихають, ростуть у нас на очах.

Наш час по-новому відкриває творчість цієї геніальної художниці. Сьогодні її фантастичні образи втілюються в різних сферах життя. Тематика картин Марії Примаченко переходить в моду, індустрію розваг і лайфстайл-дизайн…