Лекція Trend Union "Goddesses" весна-літо 2019

12.04.2018
News

29 березня в ЦУМі пройшов семінар про глобальні тренди паризького бюро Trend Union, організований компанією Creapro.

Команда LoraShen який рік поспіль створила самобутню і тонку фотозону, присвячену флорі і фауні для модної події. Екзотичні квіти, прозорі подіуми, повітряні форми в композиціях - флористична інсталяція стала вишуканим доповненням семінару і візуальним втіленням одного з основних трендів 2019 року - Флора&Фауна.

Серед інших важливих і головних трендів в 2019 році буде звернення до минулого, до архітипових традицій різних часів. Культури народів світу стануть точкою опори для моди в найближчих сезонах. На нас чекає революція в роботі з образами, формами і матеріалами. Різноманітність розрізів, драпіровок і складок перетворить жінку в доісторичну богиню. Розкішні тканини і кольори, що підкреслюють природну красу, витонченість і щирість, стануть доступні кожній жінці.

  

  

Потреба в теплі і умиротворенні відобразиться у виборі тканин, квітів і аксесуарів. Наш свідомий і підсвідомий вибір впаде на натуральні матеріали, тьмяні, землисті відтінки і природні фактури - охра і умбра, всі відтінки цегли, землі та глини, гірчичний і теракотовий, темні кольори в новій трактуванні, текстури каменю, дерева та кераміки. Ремесла знову придбають все більше значення. Грубуваті, але поетичні предмети стануть матеріальною цінністю, здатною протистояти метушні навколишнього світу.