Хроніки нашого карантину. Другий тиждень

30.03.2020
Blog

Минулого тижня стало відомо, що карантин в Україні продовжили до 24 квітня. Ми пристосовуємось до нових умов, намагаючись доставляти квіткові радість і обійми дорогим для вас людям.

Розповідаємо, ніж ми жили другий тиждень карантину і що відбувалося в світовій флористиці.

1. Ми працюємо, не хворіємо.
2. Антисептиком запаслися на тиждень, тепер квест з пошуку масок. Ціноутворення на маски абсолютно не нормальне.

3. У зв'язку з карантином у нас зараз маса додаткових незапланованих витрат, держава не може відрегулювати ціноутворення на багато важливих речей, які створені для безпеки за часів пандемії. Так що, це лягає на плечі підприємців, які прийняли рішення продовжити роботу.

4. З хорошого: квіти стали дешевше, безкоштовну доставку ми зберігаємо для вас до кінця карантину, замовлення приймаємо онлайн: https://lorashen.ua/shop/

5. Квіти підіймають дух! Флористи в Нідерландах на величезному майданчику розміром 50 на 80 метрів на території найбільшого в світі квіткового аукціону, створили приголомшливу квіткову інсталяцію #letthehopebloom, дотримуючись всіх заходів безпеки. Дивіться яка краса в відео.

6. Ремонт в студії почали. Студія відкриється в абсолютно новому форматі.
7. Готуємо цікаву пропозицію по зеленим рослинам і квітам для балконів і терас, переглянути колекцію можна в нашому інтернет-магазині.

8. Найближчий тиждень формуємо Великодню колекцію, з урахуванням "віддалених" обставин і що Великдень нам доведеться всім відсвяткувати в ізоляції. Але це ж не привід, щоб зовсім відмовитися від свят, вірно?

9. Запустили нову акцію з нашими друзями - українським брендом шоколаду ручної роботи Spell. Знижка в 20% на всю продукцію шоколадних цукерок і шоколаду - ідеальне солодке доповнення до квітів!

Всіх віртуально обіймаємо!