Хроніки нашого карантину. Третій тиждень

08.04.2020
Blog

Як пройшов наш третій тиждень карантину?

Розповідаємо хроніки ще 7 днів в ізоляції.

1. Квітень таки трапився з нами. І сонце, і свіжий вітер, і день стає довшим. Сподіваємося, ви теж помітили це і, не дивлячись ні на що, жити стає легше.


2. У п'ятницю, 3 квітня, до нас приїхало свято. Ми отримали поставку квітів з Голландії !!! Наша Лариса Шен (засновниця LoraShen, якщо хто не пам'ятає / не знає) прокоментувала цю ситуацію так: "За свої 25 років в кольорах я не пам'ятаю, такого перебою з асортиментом. Звичайно, я не застала радянських часів, коли червона гвоздика і червоний тюльпан з гумкою, але вже в 95-м і далі щотижня були доступні поставки з Голландії та Еквадору ".


3. У нас діє безкоштовна доставка по Києву. Обіцяємо цю послугу зберегти до кінця карантину.

4. Великодня колекція декору і флористики вже в онлайн-магазині. Одне з найголовніших сімейних свят в році пропонуємо відсвяткувати красиво вдома!


5. По п'ятницях у нас для вас уже традиційна спеціальна пропозиція - квіти для будинку. Квіти та зелень в елегантній вазі - пропозиція п'ятниці 3 квітня. Ми закликаємо насолоджуватися простотою і мінімалізмом. Компенсуємо нестачу асортименту класними вазами (зібрали все, що є у нас тут: https://lorashen.ua/shop-podarkyvazyi/)


6. Карантин посилюють. Кабмін настійно рекомендує носити всім маски в обов'язковому порядку. Медики стверджують, що при температурі менше 15 градусів шкідливо через конденсату. Кому вірити? Повний бардак. Як коментують західні ЗМІ: "So, we went real fast from" masks do not work for asymptomatic non health professionals "to" you're practically Hitler if you're not wearing one! "

Як у вас справи?

Всіх віртуально обіймаємо!