Хроніки нашого карантину. Перший тиждень

23.03.2020
News

Друзі, ми запроваджуємо нову рубрику "Хроніки нашого карантину".

Щодня на нашій сторінці фейсбуку ми розповідаємо все, що відбувається у нашій студії та на нашому виробництві, а також про те, чим живе індустрія флористики у світі в ці непрості часи. У нашому блозі збираємо все найголовніше, що сталося за тиждень.

Отже, тиждень перший:

1. Ми працюємо в режимі он-лайн. Усі замовлення приймаємо через інтернет-магазин https://lorashen.ua/shop/ або Call/Viber: 067 247 7971.

2. Доставка на час карантину у нас безкоштовна. Нагадаємо, що у нас власна кур'єрська служба доставки.

3. Ми організували розвезення наших співробітників (робота яких не дозволяє працювати віддалено) на період карантину. Вони не користуються громадським транспортом.
4. Ми суворо дотримуємося карантинних правил: усі флористи, колл-центр та кур'єри ходять у масках та рукавичках, поверхні постійно дезінфікуємо, усі букети перевозимо у спеціальному транспортованому папері.

5.16 березня на аукціоні у Голландії викинули 50% кольорів. Відео, як це можна було подивитися тут.
6. Квіти місцевих виробників подешевшали вдвічі. Так що саме час порадувати близьких оберемком зі 101 троянди!

7. Час створювати нові традиції – з таким слоганом ми запускаємо спеціальну п'ятничну пропозицію, яка складається з інтер'єрного букета + свічки, кашпо чи рослини. Робити свій затишний будинок, коли знаходишся в ньому 24/7 - наше спільне завдання.

8. Наш виробничий відділ займається ремонтами, удосконалює складське зберігання, робить меблі для наших магазинів.
9. Озеленювальний відділ продовжує доглядати зелені об'єкти наших клієнтів. Антисептики, маски та рукавички – все завжди при них!
10. Весь бек-офіс працює віддалено.

11. Податкове "послаблення" від держави пройшло повз нас. Воно торкнулося переважно змозанятих ФОПів та великого бізнесу, у нас все так само, як і до карантину.
12. Запустили в інстаграмі флешмоб. Викладайте зі сторіс ваші улюблені фото з квітами з тегом #stayhomeflowers та відміткою @lorashen_studio, а ми поділимося вашими фото у себе в сторіс. Нехай перші вихідні карантину будуть дуже квітковими!

Усіх віртуально обіймаємо!