Хроніки нашого карантину. Як пройшов наш п'ятий тиждень?

21.04.2020
Blog

Щотижня ми розповідаємо, як і чим живе квітковий бізнес в Україні та в світі під час карантину.

П'ятий тиждень.

1. Великдень у 2020 році пройшла в новому форматі онлайн. Але традиції всупереч усьому сильні для українців, тому незважаючи на карантинні заходи, ми бачили попит на пасхальну колекцію кераміки, розписних яєць ручної роботи і квіткових композицій для святкового столу.


2. Кожен день ми працюємо, роблячи десятки букетів і доставок. Бачимо, що в ці непрості часи ви хочете радувати близьких. Радіємо, що з'явилася нова традиція - купувати квіти і букети для будинку. Час створювати нову реальність!


3. На п'ятому тижні карантину, здається, ми вже стали до нього звикати. Але розуміємо, що зараз не час розслаблятися! Тому незважаючи на звичку ми підсилюємо карантинні гігієнічні заходи. Антисептики, маски, рукавички - наші співробітники в обов'язковому порядку ними користуються.
4. У нас з'явилася колекція "Мікрозелень". Зараз особливо важливо наповнювати себе творчою енергією. Спостерігати, як ростуть саджанці редиски, гороху, цибулі - це окреме задоволення в житті! Спробуйте! Ціни від 120 грн.


5. Поставки квітів з Голландії поновилися. Фух! Ми знову можемо похвалитися асортиментом свіжих приголомшливих кольорів квітів, які і ви, і ми так любимо!


6. Зараз особливо хочеться, щоб удома було затишно і комфортно, тому звертаємо ваще увагу на наші новинки - зелені рослини в середніх розмірах. Пожвавите простір квартири або будинку: https://lorashen.ua/shop-komnatnue-rasteniya/

Що у вас хорошого?
Всіх віртуально обіймаємо!