Квітковий кіноклуб: фільми з чудовою флористикою

21.03.2024
Blog

Флористи належать до творчих людей. Адже для того, щоб працювати з квітами, необхідно мати до цього талант чи внутрішнє прагнення. Складання букетів є творчим процесом. Він змушує від фахівця ретельне поєднання рослин та декоративних матеріалів. При цьому необхідно створювати оригінальні композиції, які не схожі одна від одної.

Будь-яка творча професія вимагає від співробітників постійних пошуків ідей. Проте не завжди виходить подивитися на свою роботу з іншого боку, щоб відкрити нові ідеї. Іноді робота настільки вимотує, що не вистачає сил на творче мислення. Тому флористам часом необхідно морально відпочивати та черпати натхнення зі сторонніх джерел.

В даному випадку одним із найкращих варіантів може стати кінематограф. У прокат з кожним роком виходять нові картини, зняті навколо світу флористики. Якщо ви хочете черпати нові ідеї або просто подивитися фільм із приголомшливою флористикою, тоді наступні картини будуть для вас.

Кохання трапляється

Цей фільм розповідає про дівчину, яка займається флористикою. Вона зустрічається у готелі з людиною, яка в аварії втратила свою родину. Через різні ситуації вона допомагає йому заново набути сенсу життя, а можливо і справжню любов, яка вже була втрачена. У кадри фільму потрапляють гарні квіти та композиції. Їх можна побачити у невеликому магазині, яким володіє головна героїня у Нью-Йорку. На тлі прекрасних квітів у картині розкривається істина про те, як упоратися зі втратою коханої людини і не втратити себе.

Ліжко з троянд

Сюжет цього фільму нагадує стару добру казку про кохання. Зав'язка фільму починається тоді, коли головна героїня одержує квіти від таємного шанувальника через службу доставки. Коли вона запитує кур'єра про те, хто зробив доставку, то постачальник лише відповів, що людина захотіла залишитися невідомою. А подарував їх їй власник квіткового магазину, який хотів зробити приємне дівчині в той момент, коли побачив як вона плаче у вікні. Фільм має романтичну розв'язку, заради якої варто його подивитися.

Аватар

Джеймс Камерон пропонує нам у своєму фільмі поринути у світ нової природи на планеті Пандора. Флора тут разюче відрізняється від тієї, що існує на нашій планеті. Оскільки місцеві жителі змогли зберегти її в первозданному вигляді, перед глядачем постають чудові краєвиди, якими пронизано весь сюжет фільму. На тлі красивих квітів із дикої природи розгортаються головні події. Якщо ви хочете отримати для очей приємну картинку і одночасно співчувати головним героям, тоді можете подивитися цей фільм всією родиною.

Розмарі та тайм

У цьому серіалі добре показано одну зі сторін флористики, а саме ландшафтний дизайн. На тлі красивої та доглянутої ділянки квітами та чагарниками розгортається цікавий сюжет, який містить у собі детективну лінію. Цей серіал розповість вам не тільки цікаву розповідь про головних героїв, а й надихне на висадку квітів для створення мальовничого саду.

Моя прекрасна леді

Фільм виконано у вигляді музичної комедії. Він був знятий за книгою відомого письменника Бернарда Шоу. Фільм і книга розповідають нам про те, як один професор зважився на суперечку, яка припускала, що йому вдасться зробити з квіткарки справжню леді. Головна героїня має пройти великий шлях і підкорити серце чоловіка. Кожен із фільму зможе зробити для себе свої висновки та одночасно насолодитися показаними квітковими композиціями.

У вихорі квітів

Головними героями у цій картині є дочка садівника Соренза та син Гійом, у якого батько володіє великою парфумерною компанією. Сім'я Сорензи займається вирощуванням квітів, які вони продають для фабрик, де виготовляють парфум. Соренза та Гійом люблять один одного, але їм не можна бути разом. Батько Гійома не може залагодити справи на фабриці і щоб вона не збанкрутувала йому треба одружити сина з дочкою великого землевласника. Що з цього вийшло, ви можете дізнатися, подивившись весь фільм.

День Святого Валентина

Цей фільм переповнений м'якими іграшками, сердечками і звісно букетами квітів. Переглядаючи фільм, ви зможете поринути у атмосферу свята всіх закоханих. Для простого глядача відкриється чудовий сюжет картини, а для флориста красиві композиції, які часто показують у фільмі на фоні гри акторів.