Чому на 8 березня прийнято дарувати тюльпани?

23.02.2022
Blog

Упродовж багатьох років чоловіки дарують жінкам квіти на свято 8 березня. Саме на початку весни починають розпускатися первоцвіти, які користуються великою популярністю у цей день. На 8 березня тюльпани дарують насамперед. Вони стоять на першому місці у списку довгоочікуваних весняних квітів. Оберемок білих, червоних, жовтих, фіолетових, помаранчевих, блакитних та іншого кольору тюльпанів чудово виглядають.

Тюльпани на 8 Березня – історія традиції

Існує безліч легенд про те, чому дарують тюльпани до 8 березня. У різних країнах існують свої оповіді про те, як ця квітка символізувала собою любов і чисті відносини між чоловіком і жінкою. Кілька століть тому ця квітка навела багато переполоху в європейських країнах. Там люди сильно дорожили цибулинами тюльпанів і прагнули їх отримати за будь-яку ціну.

На вітчизняному просторі традиція дарувати тюльпани з'явилася приблизно у 70-х роках. Ці квіти добре поєднувалися з польовими рослинами і тому з них почали виходити гарні букети. Проте найголовнішим поводом став знімок у газеті "Известие". На ньому був чоловік, котрий тримав букет гарних тюльпанів. Для своєї коханої він виростив їх на своїй ділянці у кількості 40 тисяч та подарував їй тюльпани на 8 березня. Після такої резонансної події ці квіти стали обов'язковим подарунком для багатьох жінок.

Традиція дарувати тюльпани збереглася завдяки тому, що ці квіти:

 • символізують прихід весни, гарний настрій і почуття любові;
 • мають широку кольорову палітру;
 • мають гарний зовнішній вигляд;
 • з них виходять великі та пишні букети;
 • мають приємний аромат;
 • недорого коштують.

Якщо ви хочете порадувати вашу дівчину чи дружину, тоді обов'язково даруйте їй тюльпани з приходом весни.

Скільки тюльпанів заведено дарувати дівчині на 8 Березня?

Тюльпани добре підходять як романтичний подарунок. Сучасні букети створюються з великою кількістю відтінків. Змішані букети виглядають красиво та привабливо. Тому з усіх інших первоцвітів, вони гідні того, щоб їх вручили коханій людині.

При виборі кількості тюльпанів для букета не варто заощаджувати. Справа в тому, що мала кількість квітів дозволить створити скромний букет. Винятком може бути букет, який дарують колегам по роботі або людям на знак уваги. Навіть 5 тюльпанів, які красиво будуть оформлені флористом, гідні того, щоб їх подарували жінці.

Так як тюльпани мають доступну для всіх вартість, в інших випадках варто купувати букети з великою кількістю квіток. Шикарно виглядатиме капелюшна коробка або кошик, який буде повністю наповнений тюльпанами. Якщо ви хочете здивувати вашу дівчину, тоді сміливо купуйте букет із 101 тюльпану.

Часто на 8 березня купують квіткові композиції, що складаються з 35 – 51 тюльпанів. Багато тюльпанів дозволяє підкреслити щирість ваших почуттів. Для мами або бабусі не варто купувати такі величезні букети. Доречно дарувати композиції з 15 – 25 бутонів. Доповнити квіти можна за допомогою зелені та декоративного паперу.

На питання до чого дарують тюльпани, можна почути багато відповідей. Жіноче свято не є єдиним поводом на яке дарують ці квіти. Тюльпани дуже популярні на весільних заходах чи концертах. Їх можна дарувати на День народження, шкільні та інші заходи.

Вибір букета тюльпанів на 8 Березня

Ці квіти завжди доступні для покупця у великій кількості. Тюльпани на 8 березня дарують не лише тому, що так заведено. Букет із цих квітів вибирають з тієї причини, що:

 • рослини виглядають гарно та гармонійно;
 • з них створюють колоритні та яскраві букети;
 • відрізняються великою кількістю форм;
 • деякі сорти привертають до себе увагу за рахунок махрових пелюсток;
 • за вартістю доступні навіть студентам.

Перед тим як вибрати букет із тюльпанів на 8 березня звертайте увагу на форму букета та його структуру. Якщо ви хочете вразити кохану людину, тоді віддавайте перевагу продукції, що складається у професійних флористичних салонах. Саме тут вам запропонують унікальну квіткову композицію, яка не буде схожою на рядові букети з ринків. Якщо у вашої коханої дівчини поєднуються тюльпани з 8 березня, то обов'язково зробіть їй приємний подарунок цього дня.

Які тюльпани дарують на 8 Березня?

На 8 березня можна дарувати будь-які тюльпани. Чим їх більше в букеті, тим чоловік може повною мірою показати свої почуття до жінки. При виборі звертайте увагу на колір. Начальниці варто подарувати тюльпани темно-фіолетових тонів. Адже вони символізують достаток та високий статус. Колегам по роботі зробіть приємне за допомогою кольорів жовтого, червоного та оранжевого кольору. Для коханої дівчини не поскупіться і купіть розкішний мікс тюльпанів з різною палітрою кольорів.

Чи можна дарувати тюльпани на 8 Березня?

Тюльпани є одними з довгоочікуваних квітів на 8 Березня. Їх можна дарувати дівчатам, жінкам, матерям та бабусям. Для коханої подаруйте шикарний букет із 51 або 101 квітки. Для родичів можна купити букети із 15-25-35 бутонів.

Чому дарують тюльпани на 8 Березня?

Тюльпани символізують прихід весни і гарний настрій. Це первоцвіти, які можна у великій кількості купити на свято 8 Березня. Їх купують із міркувань краси та колоритності. Для багатьох букети із тюльпанів є максимально доступними за ціною.

Як називаються найпопулярніші квіти на 8 Березня?

Одними з найпопулярніших квітів на 8 Березня є тюльпани. Однак цього дня покупець не обмежений лише цими рослинами. Жінкам можна подарувати букети з таких первоцвітів як фрезії, конвалії, проліски, морозник, нарциси, гіацинти, іриси.