Чим запам'ятався нам Ukrainian Fashion Week SS'20?

13.09.2019
Blog

Для нас Ukrainian Fashion Week – це насамперед подія, яка допомагає Україні в культурній сфері завоювати звання країни сучасної, прогресивної та європейсько-інтегрованої.

Нам імпонує бути причетними до такої благородної справи. Тому щорічно ми обов'язково є флористично-дизайнерською інсталяцією, пронизаною актуальною глобальною ідеєю. Цього сезону наш стенд став маніфестом Землі, яка "кричить" від пластику. Ми закликали весь фешн-світ відмовитися від пластикових штучних кольорів, а як альтернативу запропонували - сухоцвіти, які можуть виглядати також приголомшливе, але при цьому не завдавати шкоди природі.

Світ має знати, що Україні не однаково проблеми планетарного масштабу.

Але одним стендом наша участь у Ukrainian Fashion Week не обмежилася. Цього сезону ми попрацювали у зв'язці з одним із найуспішніших модних брендів на українському ринку – Lake Studio. Колекції одягу марки вже давно представлені у шоу-румах та концепт-сторах по всьому світу. Стиль Азії став натхненням показу Lake Studio на UFW та червоною лінією пройшов по всій колекції. Ми допомогли поглибити атмосферу азіатського стилю, створивши елегантний садок у японських традиціях.

Наступна зупинка – оформлення Best Fashion Awards.

Усі фото: показ Lake Studio.