Оформлення івентів для брендів та ЗМІ

Тонкі квіткові концептуальні акценти для ділових заходів, таких як переговори, круглі столи, конференції та презентації, а також квіткові оформлення для зйомок на телебаченні або для рекламних кампаній - це давно вже знак гарного смаку в Америці і Європі. Ця тенденція вже актуальна в Україні.
Флористи-дизайнери LoraShen знають, як тонко і ненав'язливо підкреслити тон ділового події, створити правильні акценти з допомогою квітів, створити, при необхідності, квітковий брендинг компанії-організатора. Для оформлення офіційних подій компанія пропонує наступні опції:
1. Оформлення квітковими інтер'єрними композиціями зони реєстрації події.
2. Лаконічні і стримані композиції для столу переговорів.
3. Квіткові компліменти для прес-пакетів, гостей події.
4. Концептуальна фотозона.
5. Створення декоративного логотипу з живого матеріалу згідно брендбуку бренду для посилення і акценти іміджу компанії-організатора на події.
Індивідуальне замовлення квітів з будь-якої точки планети під події, своя служба кур'єрської доставки-переваги компанії LoraShen. Замовляючи оформлення бізнес-подій у нас, ви можете не хвилюватися стосовно флористики зовсім, всю відповідальність за цей напрямок події ми беремо на себе.

За додатковою інформацією або розробкою індивідуального проекту
звертайтесь за телефоном +380672477971 або пишіть shop@lorashen.com.ua

Портфоліо

Сучасна українська душа: оформлення етеру “Сніданок з 1+1” до Дня Незалежності

Обожнюємо створювати новий український стиль. Коли кольори жовто-блакитні, а квіти селекційні та рідкісні, як блакитні ...
Детальніше

Фантастичний сад для зйомки рекламної кампанії LOVARE

Яким має бути ідеальне чаювання? Команда LoraShen спільно з брендом LOVARE упевнена, що серед свіжих ...
Детальніше

Сучасне українське поле: оформлення етеру "Сніданок з 1+1" до Дня Незалежності України

For Ukrainian's souls!
Те, що ми називаємо сучасним українським стилем.
Декоруючи святкову студію "Сніданок з ...
Детальніше

Сервіровка тренд-сніданку Stillness з Лі Еделькорт

Як передати тренд на затишшя за допомогою квітів? Перший крок - колір. Відтінки білого в ...
Детальніше

Весняне квіткове мистецтво: фотозона для бізнес-центру IQ

Природа - найталановитіший і геніальний художник, малює картини, від яких складно відірвати погляд.
Саме таку ...
Детальніше

Конференція Amway в 2019 році

Якщо поставити на столи концептуальні квіткові композиції, то сувора атмосфера конференції стане привабливою, приємною і ...
Детальніше

Конференція ACC в 2019

Любимо, коли наші клієнти до нас повертаються: і разом з ними у нас народжується традиція ...
Детальніше

Конференція АСС 2018

День Подяки в США багатий традиціями. Завдяки цьому це яскраве і самобутнє американське свято прижилося ...
Детальніше

Конференція Amway

Косметичний бренд Amway постійний клієнт нашої компанії. Протягом багатьох років ми прикрашаємо корпоративні події цього ...
Детальніше

Конференція в Radisson

Строгість і серйозність обговорюваних тем на ділових подіях і конференціях вимагає лаконічних квіткових акцентів, на ...
Детальніше

Каспійський міжнародний транспортний маршрут

Спеціально до цієї знакової конференції ми замовили селекційні квіти з усього світу і створили авторські ...
Детальніше

Конференція в готелі Intercontinental

Стильні і лаконічні квіткові композиції з кал і орхідей в прозорих вазах - класика жанру ...
Детальніше

Квіткова композиція для Gillette

Представлення нового продукту бренду Gillette, що проходила на майданчику НСК Олімпійський у Києві, вимагало відповідного ...
Детальніше

Автомобільний захід AVIS

Бізнес-події вимагають особливого підходу в дизайні. Вишукано і строго, по-діловому і ненав'язливо, а головне - ...
Детальніше

Оформлення конференції MTI

Бізнес-флористика для конференції MTI підкреслила значущість заходу.
Ми використовували складні композиції зі строгих квітів і ...
Детальніше

Конференція AAC

Вишукана і витончена флористика для конференції ACC в Києві стала важливим доповненням соціально значущої події ...
Детальніше

Ukrainian ethnic floral arrangement, but in the modern way

… А пам‘ятаєте, як у дитинстві, у бабусі влітку в селі, ми довго-довго гуляючи, знаходили ...
Детальніше

Італійська вечеря: флористичне аранжування

Чи можете собі уявити звану вечерю без квітів? Ми – ні.
Смачна їжа + душевна ...
Детальніше

Побачення з Києвом: півонієве сервірування святкового столу

Тільки уявіть собі, як приємно опинитися у внутрішньому дворику Софії Київської за столом, сервірованими автентичними ...
Детальніше

Потрібна консультація? Дякуємо за Ваше звернення

Звяжіться зі мною
Найближчим часом з Вами звяжеться проектний менеджер.

Конференція або будь-яка бізнес-зустріч завжди має на меті укладення важливої ​​угоди або прийняття серйозних рішень. Тому цей захід має відбутися на найвищому рівні. Перед організаторами стоїть завдання створити максимально комфортні та сприятливі умови для всіх учасників, щоб одна сторона могла якісно представити свої доводи, а інша сторона зуміла розглянути всі переваги.

На більшості конференцій озвучується велика кількість інформації, яка має у повному обсязі засвоїтись слухачами. У цьому допоможе правильно створена естетична обстановка. Щоб розслабити учасників та у комфортних умовах слухати виступи спікера можна використовувати різні квіткові композиції та інсталяції. З їхньою допомогою в залі буде створено сприятливу обстановку для виступів, переговорів, укладання угод та інших операцій з колегами та діловими партнерами.

Заходи та особливості їх оформлення

Найефективніші продажі відбуваються після правильної презентації товару. Якщо ви хочете донести до слухачів основні переваги продукції або послуг, це необхідно робити з максимальною витонченістю. Робити це потрібно на гарному фоні. Оформлення ділових заходів не буде ефективним, якщо спікер стоятиме на фоні одного екрана та сцени що пустує.

Якщо ви презентуєте товар, то ми рекомендуємо оформити під нього красиву та привабливу вітрину або стенд, який буде прикрашений досвідченою рукою професійних флористів. Будь-який товар, який буде виділений за допомогою живого орнаменту в рази підвищить свою презентабельність і зовсім по-іншому виглядатиме в очах гостей та потенційних покупців.

Що стосується конференцій, то будь-які переговори або подання інформації значно краще сприймається, коли інтер'єр зали буде прикрашений живими квітами. Роль рослин є дуже цінною. Особливо коли справа стосується відеозйомки із присутністю журналістів. Якщо конференція буде частково або повністю показана по телебаченню, присутність яскравої і живої картинки є обов'язковою умовою.

Якщо ви хочете, щоб ваш захід пройшов на високому рівні, а оператор телекамер міг вивести на монітори телевізорів приємну для погляду картинку, то подбайте про те, щоб трибуна або стіл, де сидітимуть учасники переговорів або почесні гості, а також інші учасники зустрічі були оформлені належним чином.

Комбінований підхід до оформлення конференцій

Якщо вам необхідно провести конференцію регіонального або державного значення, тоді вам варто подбати про те, щоб зовнішнє оформлення було виконано з урахуванням найдрібніших деталей. Не останню роль у цьому відіграє естетичне оформлення, яке допоможе:

 • провести конференцію у приємній обстановці;
 • створити певний колорит;
 • посилити урочистість заходу;
 • підвищити імідж організаторів конференції.

Щоб все виглядало ідеально, потрібний комбінований підхід. В даному випадку фахівці працюють над загальною стилістикою оформлення зали та над кожною окремою зоною. Все оформлення мають бути виконані в єдиному стилі. Головний акцент створюється в тих місцях, де будуть виступати та куди будуть направлені погляди телекамер.

Для великих та масових подій не зайвим буде прикрасити вхід до конференц-зали. Для цього на сходових прольотах та входах можна встановити оригінальні квіткові композиції. Особливу увагу варто надати столу переговорів. На ньому можна встановити вази зі свіжими квітами, які одночасно прикрашатимуть стіл і при цьому не заважатимуть учасникам проводити зустріч. Також важливо оригінально прикрасити центральну трибуну чи місце головного промовця. Потрібно подбати про оформлення фотозони, на фоні якої деякі учасники можуть давати інтерв'ю.

Комбіноване оформлення конференції передбачає використання різних квіткових композицій, які при всій своїй різноманітності створять єдиний і лаконічний декор. Важливо не випустити з уваги кожну деталь, щоб створити мальовничу картинку для глядача.

Послуги з оформлення заходів

До послуги флористів входить створення тонких квіткових акцентів, які дадуть змогу організувати діловий захід із ознакою гарного тону. При цьому професіонали у галузі флористики виконують все так, щоб ненав'язливо підкреслити тематику події та розставити по всьому периметру зали правильні акценти. За потреби співробітники створять квітковий логотип або слоган компанії.

Ми готові на найвищому рівні надати такі послуги в галузі дизайну інтер'єрів для проведення конференцій:

 • оформлення сцени чи зони реєстрації подій;
 • декорування столу переговорів;
 • букети квітів як компліменти та вітання для гостей та учасників;
 • концептуальне оформлення фотозони;
 • декорування інтер'єру у фірмових кольорах для посилення іміджу та презентабельності конференції.

Послуги включають використання різноманітних видів квітів. За бажанням замовника буде підібрано певні види рослин, з яких будуть складені унікальні композиції.

До наших послуг також входить створення оригінальних інсталяцій. Для виділення сцени або центрального місця переговорів наші співробітники створять вражаючу експозицію, яка стане головною окрасою всієї конференції. Це обов'язково буде творча конструкція із живих квітів, яка однозначно приверне увагу всіх відвідувачів.

Переваги оформлення конференцій у ЛораШені

Наша компанія має колосальний досвід з оформлення конференцій, ділових переговорів, круглих столів та презентацій. Ми готові оформити індивідуальне замовлення з використанням будь-яких видів квітів, які найкраще підійдуть для оформлення приміщення.

Замовивши послуги з оформлення заходів, ви можете бути повністю впевнені в тому, що зал буде прикрашений з урахуванням останніх тенденцій і на професійному рівні. Ми беремо на себе відповідальність за те, щоб:

 • зал було повністю оформлено квітковими композиціями до проведення заходу;
 • прикраса конференц-залу була виконана лише свіжими квітковими композиціями;
 • було виконано всі вимоги замовника.

Компанія LoraShen - це ваш надійний партнер, який готовий прийти до вас на допомогу за першої необхідності. Переглядаючи наше портфоліо, ви можете переконатися, що ми вже багато разів проводили організацію серйозних заходів і маємо великий досвід у декоруванні інтер'єрів. Ми забезпечимо якість, оперативність та доступну вартість на всі послуги.

🌌 Навіщо потрібний дизайн конференції?

Безумовно, вирішальне значення для успішного проведення будь-яких таких зборів має організаційна складова. Але не менш важливу роль також відіграє візуальний супровід заходу. Фірмовий стиль від ЛораШен, дизайн простору, зручне зонування, оформлення сцени та зали, зрозуміла навігація — все це безпосередньо впливає на те, як сприйматиметься захід його учасниками та гостями, а також журналістами, які його висвітлюють, та звичайними громадянами, які опинилися в центрі подій.

📝 Що включає оформлення конференції?

Наша компанія здійснює повний комплекс робіт з оформлення форумів та конгресів, до якого входить:

 • розробка концептуальної ідеї дизайну заходу;
 • дизайн вхідних груп, фойє та зон реєстрації гостей;
 • зонування простору засобами дизайну;
 • дизайн поліграфічних матеріалів;
 • дизайн малих архітектурних форм та декоративних конструкцій.

🌟 Які переваги оформлення заходу у ЛораШен?

Замовляючи у нас оформлення захід чи конференції — чи то презентація, наукова зустріч чи діловий форум — ви можете бути абсолютно впевнені, що подія пройде на найвищому візуальному рівні, сподобається всім гостям та учасникам та збере позитивні відгуки у журналістів — тобто стане по-справжньому важливою та яскравою подією.

🤩 Які бувають додаткові варіанти оформлення конференції?

Такі події, як конференція або ділова зустріч, зазвичай не мають на увазі використання великої кількості освітлення. Але якщо оформлення конференц-залу буде виконано красивими тканинами, додаткове освітлення не знадобиться. Біфлекс та інші стрейчові полотна, які застосовуються для створення дизайнерських композицій, здатні приймати на себе і красиво розсіювати будь-яке штучне світло.