Чоловіча колекція

Хто сказав, що чоловіки не люблять квіти? Люблять і цінують, головне - правильно підібрати форму, колірну гамму і зміст букета. Наші флористи знають, як створити ідеальний чоловічий букет, вибираючи для нього лаконічні відтінки, стримані чоловічі квіти, збираючи воєдино в форму, що підкреслює силу істинного чоловічого духу.
Чоловіча колекція, створена флористами LoraShen, покликана приємно здивувати і захопити навіть найвимогливіших естетів. Сміливо вітайте коханих, керівників або бізнес-партнерів квітами з найбільш знаковими подіями в їхньому житті.

Для замовлення букета або композиції
звертайтеся за телефоном +380672477971 або пишіть shop@lorashen.com.ua

Портфоліо

Чоловіча колекція квітів

Хто сказав, що чоловіки не люблять квіти? Люблять і цінують, головне - правильно підібрати форму, ...
Детальніше

Потрібна консультація? Дякуємо за Ваше звернення

Звяжіться зі мною
Найближчим часом з Вами звяжеться проектний менеджер.

Варто забути про той стереотип, що квіти можна адресувати лише жінці. Чоловічі букети, можливо, використовуються не так часто, але якщо для цього є привід, то чому б не задіяти цю можливість.

Як вибрати букет для чоловіка

При виборі букета чоловікам слід керуватися певними правилами, щоб вручений презент не позбавив чоловіка мужності. Насамперед зверніть увагу на форму букета. Він повинен мати витягнуту і строгу форму. При цьому важливо пам'ятати, що чоловічий букет квітів не повинен бути нудним та примітивним. У завдання флористу входить створити яскравий та привабливий букет, не відходячи від правил його форми.

При формуванні букета на замовлення флорист обов'язково запитає про вік, статус і темперамент чоловіка. Ці параметри визначають, яким буде букет. Наприклад, старшим чоловікам буде підготовлена ​​композиція у спокійних відтінках, а для юних хлопців варто вибрати букети у яскравих та вогняних кольорах. На тлі всього букета гармонійною та стриманою має бути упаковка, яку не потрібно доповнювати бантами чи яскравими стрічками.

З якого приводу дарувати букет чоловікові

Чоловікові варто дарувати букети рідко, але у правильний момент. Тому, якщо для цього є гарна нагода, тоді не втрачайте можливості. Замовити букет для чоловіка буде актуально на такі свята як:

  • День армії;
  • День народження;
  • День професійного працівника;
  • День батька;
  • 14 жовтня;
  • 14 лютого.

Відповідно до етикету для чоловіків варто дарувати букети квітів під час проведення урочистих заходів. Прийнято вручати квіткові композиції за досягнення у спорті, музиці, мистецтві. Також важливо врахувати один момент, що згідно з етикетом, квіти вручаються його дружині, коли вона стоїть поряд. Винятком може бути той випадок, коли композиція виконана для чоловіків.

Будь-яку значущу подію в житті чоловіка, його особисте досягнення в бізнесі або інших сферах можна увінчати значним подарунком, а також презентувати разом з ним букет красиво оформлених квітів.

Вибір квітів у чоловічий букет

Для жінок немає обмежень щодо складання квіткових композицій. Для чоловічого букета цей варіант не підходить. Тут необхідно віддати перевагу:

  • тюльпанам;
  • хризантем;
  • гвоздикам.

Не варто експериментувати з іншими квітами, якщо ви не впевнені, наскільки букет підійде чоловікові. Справа в тому, що за допомогою квіткової композиції потрібно підкреслити гідність, силу та мужність, а не слабкість та ніжність. Ви можете вручити чоловікові букет, захоплюючись його вчинками, але в жодному разі не варто дарувати йому букет як миловидний презент. Наші флористи використовують різні квіти, але на вигляд букета завжди можна зрозуміти, що він призначений для чоловіків.

Замовити букет для чоловіків у Студії LoraShen

Наші досвідчені флористи добре знають, які квіти вибирати для чоловічих композицій. Якщо ви хоч у чомусь сумніваєтеся, то залиште вибір для професіоналів. Ми запропонуємо вам букет для чоловіка, який буде повністю відповідати етикету і при цьому буде насичений свіжими та привабливими квітами. У нас продаються авторські та неперевершені композиції, які можна сміливо дарувати чоловікам, директорам компаній, творчим особам, діячам культури та навіть чиновникам.

🎁 Які є оригінальні подарунки для чоловіків?

Разом із гарним букетом для чоловіка можна вручити стильний подарунок. У нашому інтернет-магазині можна вибрати авто дифузори, статуетки, книги, парасольки, лопатки для взуття, інші цінні вироби.

🌹 Чи можна дарувати квіти чоловікам?

Якщо букет грамотно складений флористом, то подарувати його однозначно варто для дорогої людини в урочистий день його життя. Важливо відзначити, що підносити квіти варто із захопленням, щоб підкреслити в чоловікові брутальність та силу духу.

🚚 Де можна замовити чоловічий букет із доставкою?

Зверніться до фахівців із флористичного салону LoraShen. Для будь-якого урочистого випадку вони підготують свіжий чоловічий букет квітів, який матиме оригінальне і стильне оформлення. Щоб ви не втрачали час на похід у наш магазин, ми надішлемо до вас кур'єра за вказаною адресою і в призначений час він доставить ваше замовлення.

💐 Які квіти підійдуть у букет для чоловіка?

Оптимальний варіант квітів для чоловічого букета – це тюльпани, хризантеми та гвоздики. Проте наші флористи не обмежуються лише цими квітами та пропонують замовити лаконічні та стильні композиції із поєднання різних квітів. При їх складанні створюється правильна форма і підбираються певні кольори, які дозволяють зробити букет виключно чоловічим.