Колекція керамічних Кашпо

Знайти ідеальне кашпо для улюблених кімнатних рослин - завдання не з простих. Хочеться, щоб і милий, і з натурального матеріалу, і щоб форма була сучасною та зручною. Стикаючись з цією проблемою, оформляючи сотні приватних квартир і будинків, ми вирішили створити самостійно колекції авторських і універсальних керамічних кашпо. Так з'явилася наші колекції з кашпо My Little Garden в трьох нейтральних, спокійних відтінках, що будуть ідеальним домом для рослин і впишуться в будь-який інтер'єр. Другою колекцією стали кашпо, натхнені артом Джексона Поллока: в різних розмірах і формах вони є самобутнім маніфестом арту.

За додатковою інформацією або розробкою індивідуального проекту
звертайтесь за телефоном +380672477971 або пишіть shop@lorashen.com.ua

Портфоліо

Керамічні кашпо

Знайти ідеальне кашпо для улюблених кімнатних рослин - завдання не з простих. Хочеться, щоб і ...
Детальніше

Потрібна консультація? Дякуємо за Ваше звернення

Звяжіться зі мною
Найближчим часом з Вами звяжеться проектний менеджер.

Кімнатні рослини власними силами мають привабливий зовнішній вигляд. Однак якщо для них використовувати звичайні горщики, то вся їхня краса може стати не такою виразною. Тому компанія LoraShen пропонує кашпо на замовлення під будь-які розміри рослин. Це оптимальний варіант декоративного виробу, який може доповнити красу кімнатних рослин і разом з ними створити привабливішу композицію.

Кашпо для квітів на замовлення

Якщо вас не приваблює звичайна продукція, яка продається на ринку, тоді саме час купити керамічні кашпо на замовлення. Така продукція насамперед відрізняється оригінальністю. Це ручна робота, над якою працює досвідчений майстер. Він здатний створити кашпо, яке буде відповідати всім вашим очікуванням.

Для виготовлення використовується якісна та міцна кераміка. Цей матеріал відмінно підходить для кашпо, тому що дозволяє:

  • легко видаляти зайву вологу;
  • пропускати кисень для кореневої системи;
  • пересаджувати рослини без пошкодження коріння.

Кераміка добре протистоїть впливу зовнішніх факторів. Це також матеріал, який дуже зручний виготовлення виробів складної форми. Тому, коли ви замовляєте керамічне кашпо, майстер готовий його виготовити з високою деталізацією. В результаті виходить практична та естетична продукція преміум класу, яка знайде гідне місце у будь-якому інтер'єрі.

Керамічні кашпо – замовити ЛораШен

У нашій компанії працюють досвідчені майстри, які створюють сувенірну та практичну продукцію оригінальної форми. Ми пропонуємо широкий асортимент готових виробів, а також можливість купити квіткове кашпо на замовлення з урахуванням побажань клієнта.

Завдяки нашому творчому пориву, наші майстри створили самостійно колекції авторських та універсальних керамічних кашпо. Це вироби у вигляді тварин, а також кашпо класичної форми, які забарвлені у різні кольори. Завдяки великому вибору кольорів, моделі можна підібрати під будь-який стиль та оформлення інтер'єру.

Якщо ви хочете, щоб інтер'єр вашого будинку був прикрашений унікальною та розкішною продукцією, тоді вам варто звернутися до нас за замовленням. Ми запропонуємо вам оптимальне рішення для домашнього та офісного інтер'єру, а також для громадських приміщень, де доцільно виставляти напоказ унікальну декоративну продукцію.

Всі моделі з наших колекцій є ручною роботою, в яку майстер вклав весь свій творчий потенціал. Такі вироби можуть стати чудовим подарунком для людей, які цінують мистецтво та люблять вироби з кераміки.

Які бувають керамічні кашпо?

Керамічні кашпо можуть відрізнятися між собою розмірами, формою, колірним рішенням та іншими особливостями. Вони можуть бути виготовлені під кімнатні рослини різних розмірів. Окремо варто виділити кашпо у вигляді фігурок тварин. Вони мають високу деталізацію і виглядають дуже привабливо.

📲 Як замовити виготовлення кашпо з кераміки?

Для замовлення вам потрібно зателефонувати до нашого менеджера, який зв'яже вас з майстром з виготовлення керамічних виробів. Готову продукцію можна замовити одразу. Вона представлена ​​у нашому каталозі сайту. Якщо ви хочете придбати кашпо з кераміки на індивідуальне замовлення, тоді ви вирішите всі питання при розмові з майстром.

📝 Що входить до асортименту кашпо на замовлення?

В асортименті нашої продукції можна знайти унікальні та оригінальні вироби у вигляді класичних кашпо чи фігурок тварин. Якщо ви хочете замовити оригінальну продукцію з урахуванням особистих побажань, тоді вам варто зателефонувати нам за додатковою інформацією.