Колекція керамічних Канделябрів

Свічки вимагають особливого огранювання. Саме таким огранюванням для них є керамічна колекція канделябрів LoraShen, що допоможуть створити завершеність будь-якої інсталяції в стилі хюгге у вас вдома, в офісі або шоу-румі.

За додатковою інформацією або розробкою індивідуального проекту
звертайтесь за телефоном +380672477971 або пишіть shop@lorashen.com.ua

Портфоліо

Канделябри від LoraShen

Свічки вимагають особливого огранювання. Саме таким огранюванням для них є керамічна колекція канделябрів LoraShen, що ...
Детальніше

Потрібна консультація? Дякуємо за Ваше звернення

Звяжіться зі мною
Найближчим часом з Вами звяжеться проектний менеджер.

Для сучасних інтер'єрів свічники виступають більше як декоративні прикраси. Тому виготовляються вони з делікатних матеріалів з химерними формами та з цікавим дизайнерським задумом. Свічники можна замовити для домашнього або офісного інтер'єру. Завдяки своєму авангардному вигляду вони добре підходять для кімнат у класичному стилі. Це зручний варіант для прикраси музейних залів, концертних холів та інших громадських місць.

Керамічний свічник на замовлення

Компанія «LoraShen» пропонує замовити гарні та оригінальні канделябри, які будуть виготовлені з кераміки. Це практичний та привабливий матеріал, з якого виходять одночасно привабливі та практичні речі. Кераміка є термостійким і негорючим матеріалом, що робить його максимально підходящим для виготовлення безпечних і красивих свічників.

Свічник на замовлення можна виготовити різної форми та розмірів. Покупці можуть вибрати високі моделі як підставки для довгих свічок. Вони передбачається спеціальне поглиблення для надійної установки столових свічок.

Завдяки великому вибору сучасних свічок, які можуть мати циліндричну форму різної висоти та діаметра, значно збільшується асортимент свічників. Вони можуть по конфігурації значно відрізнятися від класичних канделябрів, які ми звикли бачити у старовинних замках.

Це можуть бути:

  • мініатюрні моделі правильної геометричної форми;
  • канделябри з незвичайними вигинами та переходами;
  • вироби, оздоблені об'ємними фігурками.

Сучасні свічники можуть використовуватися не тільки для встановлення свічок. Їх можна застосовувати як підставки під невеликі горщики з кімнатними рослинами, а також як самостійні декоративні елементи, які можна розставити по полицях або на інших меблях.

Ексклюзивний канделябр – замовити у LoraShen

Виготовлені керамічні свічники від наших фахівців відрізнятимуться:

  • унікальним дизайном;
  • незвичайним авторським задумом;
  • високою міцністю;
  • тривалий термін експлуатації.

Наші майстри пропонують покупцям унікальні колекції свічників, які добре впишуться у класичний чи сучасний інтер'єр. Це оригінальна продукція, яка виготовляється із якісної кераміки.

Кожен свічник керамічний є продукцією преміум класу, яку можна сміливо купувати для прикраси найдорожчих інтер'єрів. Це вироби ручної роботи, що створюються на основі творчого задуму. Для створення використовуються якісні матеріали. Завдяки цьому свічники протягом багатьох років зберігатимуть оригінальні зовнішній вигляд.

📲 Як оформити замовлення свічника ручної роботи?

Для оформлення замовлення вам необхідно заповнити онлайн форму для вибраного товару з каталогу або зателефонувати до нашого менеджера. У вас також є можливість купити керамічний свічник на замовлення з урахуванням особистих побажань. Ми приймаємо до оплати готівку або безготівкові гроші та оформляємо доставку по Києву та всій Україні.

📝 Де можна замовити виготовлення канделябру на замовлення?

Ви можете скористатись послугами компанії LoraShen, співробітники якої займаються виготовленням канделябрів на замовлення. Ви можете вибрати з нашого каталогу готову продукцію або звернутися до нас за виготовленням свічників за індивідуальним замовленням.

Які свічники з кераміки краще вибрати?

Насамперед потрібно враховувати особисті уподобання. Також потрібно подивитися як та чи інша модель свічника буде виглядати в інтер'єрі вашого приміщення і як вона буде поєднуватися з іншими предметами декору, що знаходяться поруч. Якщо ви вибираєте свічники на подарунок, тоді віддавайте перевагу універсальним моделям, які добре виглядатимуть у різних інтер'єрах.