Ілюмінаційне оформлення

Це місто заслуговує справжнього свята в кращих європейських традиціях, де всі вулиці буквально потопають в ілюмінаціях. Світловий дизайн неможливо пройти повз - він посміхає, надихає, прикрашає. Команда LoraShen розробляє індивідуальний проект згідно завдань та ідеї вашого бізнесу, виготовляє та здійснює монтажно-демонтажні роботи ілюмінаційні конструкції та фігури будь-яких розмірів, складності та форм.

За додатковою інформацією або розробкою індивідуального проекту
звертайтесь за телефоном +380672477971 або пишіть shop@lorashen.com.ua

Портфоліо

Ілюмінаційні ангели на території заводу "Арсенал"

Ілюмінаційні ангели і зірки, що світяться, висять уздовж всієї алеї на деревах у Kyiv Food ...
Детальніше

Ілюмінаційне оформлення в Пасажі

До Нового року - одним з наших приголомшливих проектів стали метелики, що сяють і пурхають, ...
Детальніше

Ілюмінаційне оформлення в Мистецькому Арсеналі

Мистецький Арсенал в Києві - історичне і величне місце в Києві. Новорічне оформлення вуличного простору ...
Детальніше

Ілюмінаційне оформлення "Миронівського хлібопродукту"

Космічні ідеї продовжують хвилювати свідомість землян. Це цікава, колись фантастична, тема, а з розвитком технологій ...
Детальніше

Потрібна консультація? Дякуємо за Ваше звернення

Звяжіться зі мною
Найближчим часом з Вами звяжеться проектний менеджер.

Стільки різдвяного настрою як ілюмінація не дарує жодний вид прикрас. Адже коли на свято все виблискує, рясніє вогнями і освітленням - вимальовуються контури та фігурки, важко залишитися байдужим. Люди, як метелики, летять до світла і, як діти, радіють блискучій красі. Тому все частіше святкова ілюмінація використовується у різдвяному декорі магазинів, бутіків, торгових центрів та компаній, які хочуть підняти імідж чи залучити нових клієнтів.

Особливості ілюмінаційного оформлення

Цей вид оформлення з'явився в Україні порівняно із західними країнами відносно нещодавно. Своєрідність реалізації пов'язана з особливостями клімату. Деталі підбираються так, щоб показати стійкість у морози та відлигу, під час снігових заметів та дощів із градом. Усі ці моменти варто врахувати, якщо плануєте створити світлове новорічне оформлення.

Але, крім природних моментів, особливості прикраси будинку за допомогою ілюмінації залежать від структури будівлі. Враховується те, які світлові потужності доступні для цієї споруди, яка форма у контурів фасаду, що варто виділити або підкреслити.

Насамперед важливо визначитися, в яких обсягах буде виконано новорічну ілюмінацію. Наприклад, комплексне оформлення включає роботи з освітлення фасадів, ландшафту, дерев та вітрин. Крім цього можна вибрати підсвічування лише певних архітектурних елементів. А для тих, хто не планує прикрашати будівлю повністю, можливе встановлення святкових світлових фігурок або створення тематичних композицій на стінах.

Варіанти новорічної ілюмінації

Популярність світлового оформлення підкріплюється варіативністю його вибору. За допомогою існуючих технічних пропозицій можна перетворити будь-яку будівлю, предмет та простір. Ось кілька варіантів новорічної ілюмінації будівель:

  • Вуличні гірлянди. Це найпоширеніший варіант для світлової прикраси - провід, на якому розміщені мерехтливі світлодіоди. Розвісити їх можна, як душа забажає.
  • Світловий провід. Це не лише альтернатива гірлянді, а й засіб для створення різноманітних написів та обрисів на фасаді будинку.
  • Виблискуючі фігури. Сані Санти, фігурки оленів, ялинки – такі прикраси популярні у новорічній ілюмінації будівель, підприємств та котеджів. Вони виготовляються із звичайних елементів - каркасу, акрилу та світлодіодів, проте процес вимагає досвіду та технічних знань.
  • Світлодіодний дюралайт. Цей яскравий елемент закріплюється на алюмінієвому каркасі та використовується для виготовлення фігурних прикрас. Виходять чудові ялинки, сніжинки, геометричні візерунки.

Новорічне освітлення – від ідеї до захоплення

Багато хто замислюється над створенням новорічного освітлення, однак не наважуються втілити, боячись складності процесу. Звичайно, шлях від ідеї до кінцевого результату потребує часу та увагу, проте це простіше, ніж здається на перший погляд.

Подумайте над метою створення та доступним бюджетом. Під метою ми маємо на увазі те, для чого вам потрібна ілюмінація: зацікавити нову аудиторію, наголосити на іміджі, внести художню різноманітність. Коли відповісте питанням “Для чого?”, стане зрозуміло, як краще організувати простір. Якщо конкретних ідей ілюмінації немає, — не проблема. Для цього потрібна робота спеціалізованих студій.

Фахівці зі святкової ілюмінації можуть самостійно розробити проект, спираючись на мету, бюджет та побажання. Якщо цю частину погоджено, далі справа за візуалізацією. Коли клієнта влаштовує дизайн майбутнього оформлення, терміни та кошторис – починається робота.

Команда декораторів замовляє та створює необхідні елементи світлової декорації, після чого виконують доставку до місця оформлення. Далі відбувається безпосередньо сам монтаж та роботи з встановлення. Якщо щось пішло не так, спеціалізовані студії обслужать і проведуть заміну або ремонт.

Далі залишається тільки захоплюватися тим, як же чудово виглядає новорічне освітлення!

Переваги оформлення з LoraShen

Наша студія надає не лише високі стандарти ілюмінаційного оформлення та гарантію безпеки, а й роботу команди дизайнерів та інженерів із великим досвідом роботи.

Кожне побажання клієнта враховується, як можлива розробка проекту з нуля, так і реалізація ідей замовника різної складності. Після надання детальної візуалізації клієнт може внести свої корективи.

Ми створюємо якісну ілюмінацію, тому що враховуємо всі деталі, які можуть вплинути на реалізацію задуманого: чим було облицьовано будівлю, які кріплення підходять до матеріалів облицювання, що потрібно підкреслити, а що краще приховати за мерехтінням вогників. Святкова ілюмінація у Києві та інших містах виконується лише з урахуванням усіх деталей. Завдяки цьому в результаті ви будете насолоджуватися неймовірним блискучим дизайном найвищої якості.

🎇 Скільки коштує ілюмінаційне оформлення?

Ціни на святкове ілюмінаційне оформлення залежать від масштабу оформлення, використаних елементів та кількості роботи студії. Студія орієнтується на бюджет клієнта, а також на його переваги та побажання. LoraShen здійснює монтажно-демонтажні роботи ілюмінаційних конструкцій та фігур будь-яких розмірів, складності та форм.

🌟 Скільки часу будуть йти роботи з ілюмінаційного оформлення?

Час створення ілюмінації також залежить від кількості світлових елементів і розміру простору, що оформляється. Студія у будь-якому випадку орієнтується на побажання клієнта, хоча треба розуміти, що за день неможливе створення якісної ілюмінації. Індивідуальні терміни створення декорації обумовлюються під час консультації та надаються після приблизного складання проекту.

🎄Як швидко Ви приступаєте до роботи після замовлення?

Студія LoraShen приступає до роботи відразу після замовлення. Під роботою маються на увазі складання плану дій, розробка проекту, створення візуалізації та затвердження деталей з клієнтами. Коли замовника задовольняють терміни, ціна та дизайн-проект, розпочинаються безпосередня робота зі створення світлових композицій та монтажу ілюмінації.

💳 Які є способи оплати?

LoraShen робить все для вашого комфорту, тому оплатити послуги можна будь-яким зручним способом:

  • готівкою;
  • банківською карткою VISA або MasterCard за допомогою системи Portmone;
  • безготівковий розрахунок через банк;
  • інші варіанти обговорюються з адміністратором.

🎆 Чи можна замовити новорічне оформлення по Київській області?

LoraShen пропонує послуги різдвяної ілюмінації по всьому Києву та Київській області. Готові перетворити на блискучу новорічну казку будь-яке місце, яке вам потрібно: готель, офіс, бутік, квартиру або приватний заміський будинок.