Заміна кольорів

У виняткових випадках інтернет-магазин LoraShen залишає за собою право на заміну відсутніх елементів в букеті/композиції, якщо їх не більше 10% від загального складу. Такі дії зумовлені тим, що деякі букети/композиції складаються з сезонних або досить рідкісних квітів.

У тих випадках, коли відсутня будь-яка конкретна квітка , адміністратор інтернет-магазину телефонує замовнику для узгодження заміни - рівносильної за вартістю і кольором, щоб зберегти форму і колірну гамму букета. Якщо замовника не влаштовує запропонований варіант заміни, адміністратор інтернет-магазину пропонує інші букети/композиції, близькі за типом.

У тих випадках, коли замовник оформив замовлення на привітання одержувача на певну дату і час, але до моменту оформлення букета/композиції немає 20% квітів, і немає зв'язку з замовником, інтернет-магазин LoraShen залишає за собою право на заміну відсутніх складових букета. Заміна 20% складових букета буде зроблена флористами, виходячи з максимально близької за зовнішнім виглядом, кольором і вартістю квітки, щоб вручення подарунка пройшло на вищому рівні в обумовлений час. Докладніше про політику заміни товарів і складових можна прочитати в розділі Публічна оферта.

У тих випадках, коли замовник оформив замовлення на привітання одержувача на певну дату і час, але до моменту оформлення букета/композиції немає 20% квітів, і немає зв'язку з замовником, інтернет-магазин LoraShen залишає за собою право на заміну відсутніх складових букета.

У тих випадках, коли замовник оформив замовлення на привітання одержувача на певну дату і час, але до моменту оформлення букета/композиції немає більше 20% квітів, та замовник довірив флористам самостійно прийняти рішення щодо заміни відсутніх квітів, флористи самостійно приймають рішення стосовно заміни кольорів на рівносильні за вартістю і кольором, щоб зберегти форму і колірну гамму букета.

З повагою,
інтернет-магазин LoraShen