Доставка

Час доставки.

Якщо ви оформляєте замовлення з доставкою, його необхідно оформити за 1,5-2 години до часу, коли він повинен бути вручено одержувачу.
Доставку можна замовити як на власну адресу, так і на адресу людини, якій ви хочете зробити подарунок. Доставка по Києву і Харкову здійснюється щодня з 9: 00 до 21: 00.

Часові інтервали доставки:
з 09:00 по 11:00
з 11:00 по 13:00
з 13:00 по 15:00
з 15:00 по 17:00
з 17:00 по 19:00
з 19:00 по 21:00

Тарифи доставки по Києву та Харкову.
Доставка при замовленні від 1500 грн. здійснюється безкоштовно.
Доставка при замовленні до 1500 грн. – 130 грн.
Доставка в передмістя, до 10 км від межі міста – 200 грн.
Доставка в передмістя, понад 10 км від межі міста, розраховується адміністратором інтернет-магазину за кілометражем.

Додаткові можливості доставки.
Доставка з 8:00 по 9:00, з 21:00 по 22:00 – 200 грн.
Доставка на точний час +/- 5 хвилин – 200 грн.
Доставка в інтервалі до однієї години – 200 грн.
Повторний виїзд кур'єра - 130 грн.

Якщо Ви хочете самостійно забрати замовлення, чекаємо Вас за адресою:

LoraShen Studio
Київ, просп. Лобановського, 119/2
Графік роботи магазину: пн - пт 8:00 – 20:00 сб - нд 9:00 – 20:00

LoraShen в готелі Kharkov Premier Palace
Харків, просп. Незалежності, 2
Графік роботи магазину: пн - пт 8:00 – 20:00 сб - нд 9:00 – 20:00

Правила доставки:

1. Правило конфіденційності. При оформленні замовлення ви можете скористатися правом конфіденційності – вказавши, чи може адміністратор інтернет-магазину повідомляти одержувача про те, що це доставка квітів, і хто замовник, чи ні.
Якщо ви бажаєте передати одержувачу будь-яку інформацію, у Вас є можливість вказати її в листівці, прикріпленої до квітів.

2. Доставка в святкові дні. У святкові дні Адміністратор інтернет-магазину телефонує одержувачеві заздалегідь, за один або кілька днів до доставки, для уточнення зручного часу і адреси для отримання подарунка.

3. Доставка за попереднім дзвінком одержувачу. Адміністратор інтернет-магазину телефонує одержувачу перед доставкою і уточнює зручний час і адресу для отримання подарунка.

4. Доставки без попереднього дзвінка одержувачу. При оформленні доставки подарунка без попереднього дзвінка від адміністратора інтернет-магазину одержувачу, замовник повинен надати інформацію щодо часу і місця доставки подарунка згідно з тимчасовими інтервалами доставки, встановленими інтернет-магазином LoraShen.
Просимо Вас ознайомитися зі складнощами, що можуть виникнути під час доставки без попереднього дзвінка одержувачу:

  1. кур'єр приїжджає за вказаною адресою, але ця адреса некоректна;
  2. за вказаною адресою одержувач не проживає;
  3. кур'єру не відчинили двері.

У таких випадках адміністратор інтернет-магазину повідомляє замовнику про цю проблему з метою максимально швидкого вирішення ситуації, що склалася. Якщо замовник не може вирішити цю проблему самостійно, він може передати адміністратору інтернет-магазину телефон одержувача для узгодження з ним адреси та часу для отримання замовлення.
Після розмови з одержувачем, якщо такий відбувся, адміністратор інтернет-магазину телефонує замовнику та інформує про результати розмови. У разі оформлення повторного виїзду кур'єра замовник оплачує послугу згідно зі встановленими тарифами.
Якщо протягом 24-х годин замовник або одержувач не виходить на зв'язок, замовлення вважається повністю виконаним, і компанія не надає часткове або повне повернення суми.
Замовник несе повну відповідальність за інформацію, надану в інтернет-магазин LoraShen.

5. Доставка додому. Замовлення доставляється одержувачу особисто в руки або довіреній особі за погодженням з одержувачем або замовником.

6. Доставка на місце роботи, в офісний або бізнес-центр. Доставка здійснюється тільки до ресепшена.
Якщо одержувач не може спуститися до пропускного пункту або відсутній за адресою в зазначений час, адміністратор інтернет-магазину погоджує з замовником або одержувачем можливість передати подарунок через співробітників, які знають одержувача.

7. Доставка в готель. Доставка здійснюється тільки до ресепшена.

Для успішної доставки замовлення при оформленні замовлення необхідно вказати номер, в якому проживає одержувач, ім'я, прізвище та номер мобільного телефону для того, щоб ресепшіоніст зміг зателефонувати одержувачу. Кур'єр інтернет-магазину передає подарунок виключно в руки ресепшіоністу, і гпдалі інтернет-магазин LoraShen не несе відповідальність за строки передачі подарунка.