Які квіти цвітуть восени

21.08.2023
Blog

Осінь - це не лише період урожаю, а й час споглядати гарні квіти. У цей сезон можна побачити чарівні та строкаті осінні квіти, які радують своїм привабливим виглядом до настання заморозків. В даному випадку для покупця розкривається широкий вибір рослин, які можна посадити у себе вдома на ділянці або купити у вигляді букета і піднести його для дорогої вам людини.

Красиві осінні квіти для вашого саду та будинку

Восени розпускаються квіти з вогняними та насиченими відтінками. На клумбах можна побачити квіти таких кольорів, як:

 • червоний;
 • помаранчевий;
 • жовтий;
 • бордовий;
 • фіолетовий;
 • інші.

Велика кількість квітів може зберігати своє суцвіття до початку зими. Завдяки своєму колориту квіти осінні піднімає настрій і відтягується нудьгу плоть до настання перших заморозків.

Починаючи з перших чисел осені, квіти вересня будуть розпускатися і створювати додаткову красу на вашій ділянці. Так як осінні рослини цвітуть протягом всієї осені, то ви можете сміливо висаджувати їх у найвигідніших і найпомітніших місцях. Завдяки осіннім дощам такі квіти завжди будуть виглядати свіжими і мати яскраві відтінки.

Завжди приємно висаджувати осінні садові квіти вздовж доріжок біля альтанки або по периметру газону. З їхньою допомогою можна формувати клумби та прикрашати територію біля парадного входу. Догляд за такими квітами дуже простий, а тому вам вдасться з мінімальними зусиллями підтримувати красу вашого саду протягом всієї осені.

Які садові квіти цвітуть до пізньої осені

Особливість більшості осінніх квітів полягає в тому, що вони можуть цвісти протягом трьох місяців. Якщо у першоцвітів вже після 2-3 тижнів може обсипатися листя, то восени квіти можуть тримати свіжість протягом тривалого часу.

Які квіти квітнуть восени:

 • хризантеми;
 • лілії;
 • орхідеї;
 • гербери;
 • ромашки;
 • айстри;
 • гладіолуси;
 • жоржини.

Ці та інші квіти ви можете замовити у нашому флористичному салоні LoraShen. Ми пропонуємо красиві композиції з цих кольорів, які можна підібрати в букеті для будь-якого приводу.

Айстри

Вивчаючи, які квіти квітнуть восени, ви обов'язково виявите айстри. Завдяки тому, що айстри якраз зацвітають на початок вересня, їх часто купують для дітей, щоб вони несли їх до школи на 1 вересня. Якщо правильно доглядати за цими квітами, то можна побачити їхнє цвітіння на ділянці до пізнішої осені.

Хризантеми

За тривалістю цвітіння ці рослини є одними із лідерів серед осінніх квітів. Ці квіти цвітуть восени та можуть спокійно триматися аж до першого снігу. Тому хризантему ще називають "королевою осені". Ці квіти ростуть у вигляді напівчагарників і можуть рости у висоту від півметра. Їх можна висаджувати у відкритому ґрунті, а тому садівники часто використовують їх для прикраси саду.

Лілії

Лілії представляють одні з улюблених квітів садівників. Їх просто доглядати, а виростають вони з великим і красивим суцвіттям. Між собою різні сорти лілій відрізняються:

 • розмірами;
 • формою;
 • відтінками.

До класифікації лілій входить дев'ять різних груп, включаючи гібриди. Перед покупкою та висадкою на ділянці необхідно ознайомитися з умовами, які необхідно дотримуватись для вирощування того чи іншого сорту.

Орхідеї

Одні з бездоганних і красивих осінніх квіток. Використовуються великою популярністю за рахунок гарного суцвіття. Більшість любителів орхідей вирощують їх у себе вдома на підвіконнях. Для цього купується спеціальний горщик із кашпо та створюються оптимальні умови для їх вирощування та підтримки здорового вигляду.

Гербери

Гербери – це осіння квітка, яка за формою та розмірами пелюсток схожа з ромашкою. Однак ці квіти виділяються тим, що вони мають велику кількість різних відтінків. Суцвіття у них трохи більше за розміром, ніж у ромашок, що дозволяє створювати з них пишні та насичені фарбами букети. Гербери відрізняються не лише тривалим цвітінням на ділянці. Коли їх зрізають і роблять квіткові композиції, букети з них тривалий час зберігають початкову свіжість. Тому флористи часто використовують їх для створення привабливих букетів.

Ромашки

Протягом багатьох років ромашки дарували молодим дівчатам. Завдяки своїм дрібним пелюсткам з їх допомогою виходять компактні букети. Ромашки також відомі не лише своїми білими та строкатими пелюстками, але й лікувальними властивостями. Велика кількість сортів ромашки має корисні компоненти, а тому з них часто роблять різні трав'яні настої.

Жоржини

Згадуючи, які рослини квітнуть восени, обов'язково варто відзначити жоржини. Це квіти зі строкатим листям, які можуть бути пофарбовані різними відтінками. Жоржини відрізняються тривалим періодом цвітіння. Завдяки їхній широкій різноманітності, тільки за допомогою цих квітів можна прикрасити прибудинкову ділянку, додавши до неї велику кількість фарб та специфічного колориту.

Які квіти можна купити восени у букетах – поради флористів LoraShen

Для кожного сезону року властиві ті чи інші квіти. Замість того, щоб постійно купувати троянди, можна перевести свою увагу на сезонні квіти. Цінність букета із сезонних квітів полягає в тому, що їх можна придбати лише у певний час. Сучасні методи вирощування рослин, звичайно ж, дозволяють продовжити цей час, однак у певний момент вам буде важко придбати саме ті квіти, які розпускаються восени.

Тому якщо настала осіння пора і у вас з'явився привід придбати букет квітів, звертайте увагу на рослини, які характерні для цього сезону. Флористи з квіткового салону LoraShen рекомендують звертати увагу на такі красиві квіти як:

 • айстри;
 • жоржини;
 • гладіолуси;
 • хризантеми;
 • ромашки.

З цих квітів виходять недорогі букети, які за своєю красою не поступаються елітним та популярним рослинам. Відмінність осінніх квітів полягає в тому, що вони мають яскраву і різноманітну палітру. Навіть вибираючи одні хризантеми з них можна скласти колоритний букет з різною кількістю відтінків. Осінні квіти можна також комбінувати між собою. Чудово виглядає букет з білих гладіолусів, який можна скомбінувати разом з орхідеями та трояндами.

Флористи також рекомендують звертати увагу на квіти, які мають теплі та яскраві відтінки. Саме ці тони характерні для осіннього періоду. Насамперед це квіти червоного, помаранчевого та жовтого кольору. Для осінніх букетів також характерний декор у вигляді:

 • ягід;
 • сухоцвітів;
 • різної зелені.

Осінні квіти добре зберігають початкову свіжість. Тому ми рекомендуємо звертати на них увагу, якщо у вас з'явилася можливість порадувати кохану або дорогу для вас людину осіннім букетом.