Екзотичними квітами вже мало кого здивуєш. Тому флористи використовують різні інші методи, щоб здивувати покупців. Одним з таких способів є використання як упаковка капелюшної коробки. Це гідна альтернатива крафтовому паперу та шелесткій обгортці. Завдяки своїм формам та естетичному зовнішньому вигляду, капелюшна коробка надає всій квітковій композиції елегантності та більш вагомого статусу. З їхньою допомогою виходять букети преміум класу, які самі по собі є самодостатнім подарунком. Загалом така квіткова композиція виглядає мило та витончено, що змушує покупця звертати на них увагу при своєму виборі.
У багатьох може виникнути питання як доглядати квіти в коробці, так як на перший погляд незрозуміло, як квіти можуть у них стояти, не перебуваючи при цьому у вазі з водою. Однак знаючи конструктивні особливості капелюшної коробки, стає цілком очевидним та зрозумілим, як вони там перебувають і зберігають свою свіжість.
Букет у капелюшній коробці – що це таке?
Квіти, які знаходяться в капелюшній коробці, є оригінальним букетом, який часто вибирають як елітний подарунок. Вся квіткова композиція виглядає незвичайно та дуже привабливо, що робить її популярною серед покупців. Сама капелюшна коробка замінює собою вазу, в яку красиво укладаються рослини. Квіти в капелюшній коробці щільно прилягають одна до одної, формуючи чітку форму.
Капелюшна коробка може бути виготовлена різної форми:
- кругла;
- квадратна;
- прямокутна;
- у вигляді серця;
- іншої оригінальної конфігурації.
Капелюшну коробку можна підібрати під відтінок бутонів квітів, що дозволить зливатися з ними в одному настрої. Або можна навпаки підібрати контрастний колір та зробити квіткову композицію виразною. Вишуканість капелюшної коробки дозволить підкреслити красу квітів і відкрити їхню привабливість зовсім з іншого боку.
Як влаштований букет у капелюшній коробці?
Капелюшна коробка має спеціальну конструкцію. Вона виконана таким чином, що рослини знаходяться у спеціальній губці, що містить вологу. Квіти в губці постійно мають доступ до води та всіх поживних речовин. Губку необхідно утримувати постійно змоченою, щоб у ній містилася волога, яка передаватиметься стеблам рослин. Самі рослини будуть брати з губки таку кількість вологи, скільки їм потрібно для нормальної життєдіяльності. В цьому випадку стає зрозуміло, як поливати квіти в коробці. Для цього достатньо вчасно змочувати губку.
Якщо розміщуючи у вазі, квіти занурюються безпосередньо у воду, то в капелюшній коробці стебла стикаються з вологою губкою. Особливість такої конструкції дозволяє:
- не турбуватися про стан квітів;
- зручно поливати рослини;
- без проблем транспортувати квіти на тривалу відстань.
Покупцеві придбати квіти та вручати їх адресату не турбуючись про те, що він не матиме спеціальної посудини для зберігання квітів. Адже квіти можна лишити там надовго. Перебуваючи в ній, квіти довго зберігатимуть свій оригінальний вигляд, свіжість і привабливий аромат. Таким чином, капелюшна коробка стає оптимальним подарунком для вручення на роботі або в будь-якому іншому місці, де немає можливості швидко підшукати відповідну ємність для квітів.
Правила догляду за букетом у капелюшній коробці?
Знаю правила по догляду за квітами в капелюшній коробці можна продовжити їхню свіжість і оригінальний зовнішній вигляд на тривалий час. Щоб квіти стояли якомога довше, необхідно виконувати такі рекомендації:
- Щодня потрібно міняти воду. Квіти в коробці як поливати в даному випадку? Для цього використовуйте звичайну лійку. Полийте губку і залиште на годину, щоб зайва волога з неї скла. Потім повертайте назад в капелюшну коробку. Конструкція капелюшної коробки виконана таким чином, що виймаючи губку, самі квіти можуть залишатися незайманими.
- Квіти можна поливати зверху із пульверизатора. Також можна зволожувати листя, протираючи їх мокрою ганчірочкою від пилу. Засохле листя необхідно видаляти.
- Квіти в капелюшної коробки не повинні страждати від потрапляння на них прямих сонячних променів. Квіткову композицію краще поставити у прохолодному місці, де немає протягів.
- Для продовження свіжості квітів їх можна поливати спеціальними розчинами.
Використання капелюшної коробки зручно тим, що в ній унеможливлюється розмноження патогенної мікрофлори. Завдяки своєму зовнішньому декоративному вигляду такий подарунок має оригінальний вигляд. Будь-яка людина з радістю прийме від вас цей презент і використовуватиме капелюшну коробку в майбутньому, адже після того, як квіти зав'януть, її можна використовувати для інших квітів.
Чого не можна робити з квітами у коробці?
Так як більшість квітів бояться протягів, джерел тепла і прямих сонячних променів, то капелюшну коробку не варто ставити в таких місцях, де квіти можуть впливати на негативні зовнішні фактори.
Коли квіти знаходяться в капелюшної коробки, їх не варто виймати звідти. Також немає необхідності обрізати стебла, щоб рослини швидко не втратили свою життєву силу. Обприскувати квіти в капелюшній коробці варто акуратно, так щоб вода не потрапляла всередину бутонів і не призводила до їх гниття. Не потрібно викидати капелюшну коробку після того, як квіти в ній зав'яли. Конструкція її влаштована таким чином, що вона може використовуватися багато разів. Тому збережіть коробку та використовуйте її наступного разу, коли вам даруватимуть звичайний букет квітів.
Які квіти підходять для букетів у капелюшних коробках думка флористів «LoraShen»
Не всі квіти можуть привабливо виглядати в капелюшної коробки. Деякі з них не можуть складатися в капелюшній коробці через їх недостатню висоту і можливість щільно прилягати один до одного.
Найкращим варіантом для створення квіткової композиції разом із капелюшною коробкою є троянди. Незалежно від сорту і кольору бутонів ці рослини виглядає з капелюшною коробкою дуже привабливо. Нарівні з трояндами в капелюшної коробки також добре виглядають півонії та тюльпани. Вони підходять тим, що в капелюшної коробки можна щільно розміщувати один одному. Також для розміщення в капелюшній коробці підходять такі квіти як:
У флористичному салоні "LoraShen" працюють флористи, які вже давно вийшли за рамки звичайного складання букетів. Вони пропонують оригінальні композиції з капелюшними коробками, які створюються на основі авторського задуму.