Колекція новорічної кераміки

Новорічна кераміка, створена на виробництві LoraShen, – це не просто статуетки або святкові красиві кулі, це історії, які ми розповідаємо світу за допомогою кераміки.
Створюючи колекції, ми надихаємося світовими шедеврами в мистецтві та літературі, в той же час намагаємося привнести дух сучасності в класичні сюжети.
У наших новорічних колекціях ми приділяємо особливу увагу популяризації української культури та естетики. Тож колекції унікальних новорічних куль з тваринами фантазії відомої художниці Марії Примаченко Zodiac ZviroKroot, оригінальні фігурки з лінійки «Вечори на хуторі біля Диканьки», повітряні кулі з соняшниками – покликані розповісти світові, що українська культура самобутня, водночас актуальна і бажана не тільки для українців, а й для всього світу. Над кожним виробом наших новорічних колекцій працюють професійні художники і керамісти, використовуючи останні технологічні новинки і обладнання в кераміці.

Портфоліо

Колекція керамічних куль та тарілок «Рік Дракона»

2024 – це рік Зеленого Деревʼяного Дракона.
У китайській міфології Дракони вміють керувати вітром, дощем, ...
Детальніше

Різдвяні прикраси Zodiac ZviroKroot: за мотивами картин Марії Примаченко

LoraShen спільно з Prymachenko Family Foundation презентує унікальну колекцію ялинкових прикрас Zodiac ZviroKroot, виконану за ...
Детальніше

Колекція різдвяних прикрас «Вечори на хуторі біля Диканьки»

Одна із найпопулярніших повістей про колоритне святкування Різдва в Україні «Ніч перед Різдвом» М.Гоголя лягла ...
Детальніше

Потрібна консультація? Дякуємо за Ваше звернення

Звяжіться зі мною
Найближчим часом з Вами звяжеться проектний менеджер.