Подарочные сертификаты

Фильтры
×
Цена
Фильтры
Сортировка:
Цена ↓↑
Подарочный сертификат 1000
1001
Подарочный сертификат 1000
1000грн
Подарочный сертификат 2000
1002
Подарочный сертификат 2000
2000грн
Подарочный сертификат 3000
1003
Подарочный сертификат 3000
3000грн
Подарочный сертификат 5000
1004
Подарочный сертификат 5000
5000грн
Подарочный сертификат на участие в мастер-классе
1005
Подарочный сертификат на участие в мастер-классе
1950грн
Подарочный сертификат на лекцию
1006
Подарочный сертификат на лекцию
1000грн
Подарочный сертификат на курс лекций
1007
Подарочный сертификат на курс лекций
1280грн

Купуйте електронні подарункові сертифікати, карти та купони – це цікавий подарунок!

Для багатьох людей важливо вибрати правильний подарунок для близьких та рідних людей. Особливі труднощі виникають, коли потрібно йти в гості та дарувати речі для колег по роботі або малознайомим людям. Адже не кожен може вгадати, що таке придбати, щоб подарунок на наступний день не став не потрібним.

Інколи приходиться вітати людей, які дуже добре забезпечені і для них такі подарунки як посуд, спальні набори та інші предмети побуту, які ми звикли дарувати, просто будуть зайвими. В деякі моменти людина дарує чудовий подарунок, але потім стає зрозуміло, що вона на вгадала з кольором або чимось іншим.

Саме для таких випадків можна скористатися  послугами інтернет-магазину LoraShen та придбати подарунковий сертифікат на покупку. Це універсальний подарунок, який підійде для:

 • коханої людини;
 • колезі по роботі;
 • сестри чи брата;
 • батьків;
 • знайомих.

Його перевага полягає у тому, що вам не потрібно гадати, який подарунок придбати у нашому магазині, так щоб він сподобався для людини, яку ви маєте вітати.

Подарункові карти відкривають можливість придбати будь-яку річ з нашого магазину на вказану у сертифікаті суму. Таким чином ви даруєте можливість людині, самій вибрати для себе саме той подарунок, який вона хоче понад усе.

Якщо ви не знаєте які квіти подарувати на міжнародний жіночий день, тоді краще подарувати сертифікат на 8 березня. Ваша дорога людина матиме змогу самостійно вибрати той букет квітів, який вона захоче.

Ви знаходитесь не поряд зі своєю коханою людиною у день всіх закоханих, тоді подаруйте їй сертифікат на 14 лютого, замовивши у нас його через інтернет. Це найкраща нагода зробити подарунок, коли ви на відстані один від одного.

Великим попитом користуються сертифікати на весілля. Все більше в моду входить дарувати саме гроші, на які молоді можуть придбати саме те, що вони вважають за потрібне.

Якщо на невеликі свята та день народження можна придбати сертифікат на малу суму, то на весілля у вас є можливість придбати сертифікат на суму 5 і більше тисяч гривень.

Переваги покупки сертифіката в LoraShen

У нас можна заказати подарункові сертифікати для жінок будь-якого віку. Для них стануть доступними усі наші товари, а це великий вибір:

 • квітів;
 • кімнатних рослин;
 • ваз;
 • декоративних речей;
 • керамічних виробів;
 • кашпо;
 • парасольок;
 • інших речей.

Усі наші вироби створені професійними майстрами та дизайнерами за власними ідеями. Вони несуть в собі унікальну декоративну цінність, а саме тому найбільш підходять у ролі подарунка.

Навіть, якщо ви вирішите купити подарунковий сертифікат на невелику суму, у нашому магазині знайдеться багато цінних речей, які можна буде придбати та з користю використати їх у побуті.

Як правильно вибрати сертифікат

При виборі сертифікату потрібно точно підібрати суму. Якщо ви хочете зробити приємне людині на невелике свято, тоді буде достатньо придбати сертифікат на 1000 гривень. Якщо ви хочете придбати сертифікат на день народження до ювіляра, тоді ви можете взяти подарункову карту більшого номіналу. У більшості випадків все залежить від вашого бюджету та намірів, коли ви будете вітати дорогу для вас людину або просто знайомого.

Окремо у нас можна придбати сертифікат на майстер-клас по флористиці. У нас працюють креативні та професійні дизайнери, які проведуть незабутню зустріч. На майстер-класі можна навчитися як правильно поєднувати, комбінувати та працювати з живими квітами.

Окремо дарувати сертифікат не зовсім зручно. Тому доречно буде придбати до нього, ще невеличкий подарунок. Разом с сертифікатом ви одразу можете вручити:

 • чудовий букет квітів;
 • кімнатну рослину;
 • коробку цукерок або інші кондитерські вироби;
 • шампанське.

Пам’ятайте, що у нашому магазині є широкий вибір товарів, який дозволить з повною мірою використати подарунковий купон, та задовольнити людину у її потребах.

Як оформити заказ на сертифікат

Ви можете обрати подарунковий купон на будь-яку суму з його доставкою у ваше місто. Для цього вам потрібно зв’язатися з нами по телефону або замовити послугу зворотного дзвінка.

Якщо ви хочете купити подарунковий сертифікат на необхідну суму або на наш майстер-клас, звертайтеся до наших менеджерів у будь-який час. Після заказу до вас дійде сертифікат, який приємно буде дарувати, адже він має красиве оформлення. При бажані можна вибрати колір конверту.

Питання від наших користувачів:

1. На яку суму можна придбати сертифікат?

У каталозі можна побачити сертифікати на суму від 1000 гривень і більше. Якщо серед всього вибору ви не знайшли прийнятної для вас сумми, ви можете звернутися до наших менеджерів і ми зможемо вирішити це питання.

2. Скільки діє сертифікат?

Ми розуміємо, що власник сертифікату не завжди має змогу одразу використати його. Тому ми даємо термін на пів року з моменту його купівлі. За період 6 місяців ми думаємо, що кожна людина може знайти час та можливість, щоб заглянути до нашого магазину та оформити заказ на цікаві речі.

3. Чи можна за допомогою сертифікату придбати продукцію, яка коштує більше, ніж зазначена сума у подарунковому купоні.

Якщо сума, яка зазначена у сертифікаті не може повністю покрити вартість заказу, тоді просто необхідно пред’явити сертифікат і заплати залишок. Таким чином, людина використовує свій подарунок і при цьому ми не обмежуємо її у виборі.

4. Скільки разів можна використовувати сертифікат?

Сертифікат розрахований на одноразову покупку. Якщо сума покупки нижче номіналу сертифіката, тоді різниця не повертається. Тому при його використанні розраховуйте на те, що варто одразу повністю підібрати продукцію на суму, яка вказана в купоні.

5. Як можна використати сертифікат на майстер-клас?

Щоб попасти на майстер-клас з сертифікатом на руках, потрібно обов’язково пройти попередню реєстрацію. Майстер-клас триває дві години. Його проводить професійний флорист.